Откриха труп на прострелян в гърдите мъж край бургаския кв. Долно Езерово
Предстои аутопсия, която ще покаже с какво оръжие е извършено убийството и кога
Откриха трупа на прострелян мъж в землището на бургаския квартал Долно Езерово. Зловещата находка е намерена вчера, около 18:00 ч.
Районът е отцепен, като е извършен щателен оглед на местопроизшествието. Констатирано е, че тялото на мъжа, който до момента е с неустановена самоличност, е с огнестрелна рана в областта на гръдния кош.
По информация на Флагман.БГ версията за самоубийство или инцидент вече е почти отхвърлена и вероятната хипотеза за смъртта на младежа, по която ще работят криминалистите, ще буде убийство с неизвестен извърщител.
От полицията отказаха да дадат повече подробности, тъй като по случая се работи активно.
Трупът е откаран за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към УМБАЛ – Бургас,н където ще стане ясно с какво точно оръжие е стреляно и кога. По образуваното досъдбено производство са назначени множество експертизи.
Работата по случая продължава от служители на отдел "Криминална полиция" при ОДМВР - Бургас и Второ Районно управление – Бургас под прякото ръководство на Окръжна прокуратура – Бургас.
Община Несебър отчете стабилно изпълнение на бюджета за 2025 г.
Годеницата на Рачков отвори дома си и разкри с какво я е спечелил
Жегите претовариха мрежата в Бургас, забравено зарядно може да изпепели дома ви
Кипър създава лаборатория за стерилни комари, за да спре денга и Зика в Европа
Георги Бърдаров се завръща в Бургас за нова среща със своите читатели
Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване
Замразиха майчинството на 398,81 евро, безработните остават с минимум 9,21 евро на ден
Издирване на 11-годишната Наталия продължава: Доброволци с призив към похитителя
Жега, локални бури и празник: Какво време ни очаква в петък и кого да поздравим
17/07/2026, Петък 07:20
2
Дневен хороскоп за 17 юли 2026: Важни решения за Овена, Рибите да внимават с обещанията
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута
