Руснаци протестират в Бургас срещу „политическия терор на Путин“
1338 критици на властта гният в затворите заради изразена позиция, казват шепата демонстранти
Неколцина руски граждани излязоха на демонстративен протест на площад „Тройката“, под паметника Альоша, за да алармират, че в родината им имало „политически терор на Путин“.
На площада се бяха събрали 10-ина души, но смелост да застанат пред камерата ни имаха само три жени.
„Владимир Владимирович Путин е деспот. Той затвори 1338 души заради политическите им убеждения. Заради това, че изразиха позицията си! Няма да мълчим и ще продължим да протестираме“, казаха дамите, които не пожелаха да се представят, но съобщиха, че са избягали от родината си от страх.
Дошли да живеят в Бургас, защото знаели, че тук не можела да ги застигне „метлата на Путин“.
Те са категорични, че ще продължат с протестите си. Демонстрантите канят представителите на руската общност от целия регион, но явно засега не срещат особена подкрепа сред сънародниците си.
Общоизвестен факт е, че голяма част от руснаците, които трайно живеят в Бургас, Поморие и Несебър са бивши държавни служители.
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати

Русия е най-голямата по територия страна в света! Как се управлява, ако няма ред, закони, правила!
В "демократична" Америка всеки ден се стреля и има убити ( само вчера 20 души! ) На слугинските български медии....само положителни "новини"...
Мнооооого протестиращи, много нещо....
Флегми, как я хванахте тая голяма демонстрация ?
Не виждате ли че няма е наща Q-7 на площада ?!
Роснака е гоуем !
От нащо село - по-далече не ходиме !
Нашия аирян , е Най-великия аирян с помоща на Нефто завода !
Енергийна напитка !
Само Млякото и Руснака !
Камо ли зад граница , че и да купуват и имоти !
Тея са кат въшката , дето се наяла и излязла на челото !
Няма в света огромна държава , и да няма полицейщина !
Тая паплач трябва да се контролира !
Не става с приказки , а с действия и Такa е и в USA , Russia and China !!!
Даже в тъпата територия - България , туриха един ГешеФ !
Страх - лозе пази !
Че може , Недай си Боже малоумното население да се пробуди и да каже - BASTA !
Всички искат , но нямат желание ...
Камо ли зад граница , че и да купуват и имоти !
Тея са кат въшката , дето се наяла и излязла на челото !
Няма в света огромна държава , и да няма полицейщина !
Тая паплач трябва да се контролира !
Не става с приказки , а с действия и Такa е и в USA , Russia and China !!!
Даже в тъпата територия - България , туриха един ГешеФ !
Страх - лозе пази !
Че може , Недай си Боже малоумното население да се пробуди и да каже - BASTA !
Всички искат , но нямат желание ...
НЯМА ПОЛИТИЧЕСКИ ТЕРОР В РУСИЯ!
Като се започне от прераждането на опашки и се стигне до това, че ако са платили за дадена услуга то обслужващия е роб за тях!