Премиерът Бойко Борисов кръсти внучетата си
Бойко и Иван вече са християнчета, написа премиерът в профила си във Фейсбук
Министър-председателят Бойко Борисов сподели снимки от кръщенето на своите внуци. "Бойко и Иван вече са християнчета", написа той в профила си във Фейсбук. Кръщенето на внуците на премиера Борисов се е състояло в храм "Света Петка" в Банкя. По-големият от двамата внуци на Борисов през януари тази година навърши 3 годинки. Малкият Иван пък отпразнува своя рожден ден преди седмица - на 13 юли.
От снимките, които премиерът сподели в профила си във Фейсбук, се вижда, че кръщенето на внуците му се е състояло в тес семеен кръг. Сред гостите в храм "Свети Петка" в Банкя беше и сестрата на министър-председателя - Красимира Иванова, придружавана от съпруга си.
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка

Един ден като по остарееш да не се чудиш защо те те достигнала съдбата!
Сигурно нямаш деца затова бълваш простотии!
Бъдете добри хора!Винаги плюете по хора които не познавате,тоя крал,оня крал ами кради и ти защо не крадеш ако мислиш,че така ще се оправиш!
Има една приказка От където дошло,там отишло!
Затова не пиши повече и не изричайки такива клетви никога!!!!
Това е традиция,която се уважава!