Ще изкарат ли луд бившия военен Димитър Пехливанов, който нападна с нож жена и бебето й във „Възраждане“?
Срещу служилия във Френския легион бургазлия има подадени жалби от още няколко жени
Бургаската районна прокуратура поиска постоянното задържане на Димитър Пехливанов. Държавното обвинение смята, че бургазлията е опасен и трябва да остане зад решетките, след като в неделя нападна с нож жена и 8-месечното й бебе в ж.к. „Възраждане“, а след това рани в гърдите и крака притеклия се на помощ съпруг на буразлийката. Срещу служилия във Френския легион Пехливанов има подадени жалби от още няколко жени, научи Флагман.бг.
Припомняме, че бившият военен беше арестуван в неделя от тежко въоръжени служители на Специализирани полицейски сили, след като минути по-рано се разкрещял срещу бутащата количка жена: „К*рво! Ей, сега ще ти е*а майката! Ще ти навра бебето отзад!”. Тя позвънила панически на съпруга си, който мигновено слязъл долу и се изправил срещу Димитър. Последвала схватка, при която криминално проявеният мъж ранил в гърдите съпруга на пострадалата.
Димитър, нападнал жена и новороденото й в жк „Възраждане”, е бивш военен, продрусал се, след като бил уволнен дисциплинарно
Според източници на Флагман.бг защитата на Пехливанов ще опита да го изкара веднага от затвора и може дори да използва, че бургазлията е невменяем и не е съзнавал действията си.
Другият коз на защитата е експертизата относно раната на съпруга на пострадалата. Флагман.бг научи, че тя също е в полза на Димитър. Според експертите порезната рана в гърдите на бургазлията се квалифицира като лека телесна повреда. При това положение законът предвижда до 3 години затвор. Това означава, че дори и да бъде признат за виновен по обвинение за причиняване на лека телесна повреда по хулигански подбуди, Пехливанов ще се размине с условна и отново ще се озове на свобода.
Побеснелият Димитър Пехливанов скочил срещу майка с нож и крещял: „К*рво, ще ти е*а майката!”
Мярката за неотклонение на Димитър Пехливанов ще се гледа днес следобяд. Очаквайте подробности във Флагман.бг!
Случаите на ебола в Конго вече са 956, загинали са 247 души
Дете загина при тежка катастрофа край Разград
Картина на Пикасо изплува при наркоакция край Париж
Сменят ръководството на Информационно обслужване
Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао
Страхотно! Втори българин ще заиграе в академията на Милан
Значителен спад на цените при повечето зеленчуци тази седмица
Цените на горивата тръгват надолу
Благомир Коцев щял всяка седмица ще издава заповеди за събаряне на "Баба Алино"
Първи данни от обследването: Сградите в незаконния град край Варна са 128
Отношенията между София и Скопие са една голяма нула
