Бойко Борисов помолил Григор Димитров отново да играе за България
Борисов разкри, че Димитров му е загатнал за идея да направи тенис академия в близост до София
Българският премиер Бойко Борисов е имал лична среща с Григор Димитров през последните дни. Това призна министър-председателят, който се включи по телефона в спортното предаване на „Дарик радио“, пише Tennis24.bg. Борисов разкри, че Димитров му е загатнал за идея да направи тенис академия в близост до София, а от своя страна премиерът го е помолил отново да играе за България.
„Григор Димитров минах да го видя, защото имах и аз такава контузия в рамото. Изключително тежка контузия. Някъде писаха, че съм му обещал да строи някаква висока сграда. Господ ми е свидетел, момчето каза, че някъде извън София ще иска да си направи спортна академия, която да си развива. Обещах му, когато си проучи нещата, да дойде и да говорим. Казах му единствено да идва на турнирите и да играе за България, защото това е една инвестиция в обичта на българите. Коментирам тази среща само заради тази глупост, че ще строи висока сграда на кортовете на сестри Малееви”, каза премиерът.
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

А премиера явно оправи всичко в държавата,че отделя време за гришовци и футболни босове,да играят "феър плей".
Ама явно това важи за премиерите на нормални държави. За територията правилата са други...