Младоженец обезобрази невестата си ден преди сватбата, ето защо
Той изпаднал в ярост, защото тя поискала да се раздели с него
Във Виетнам 24-годишен мъж обезобрази своята невеста ден преди сватбената церемония, съобщава Mirror. Трагедията се е разиграла в град Дананг, който се намира на брега на Южно-Китайско море. Бъдещият младоженец плиснал в лицето на младото момиче киселина.
Направил го в пристъп на ярост и ревност, след като приятелката му казала, че къса с него, независимо, че били планирали сватба на следващия ден. Младата жена се решила да се раздели с младежа, защото той я биел постоянно.
Нейни приятели и близки настояли да бъде смела и да се откъсне от него, независимо от планираната церемония. 24-годишното момиче е напълно обезобразено след ужасяващата атака с киселина. Освен, че била залята с нея, та била и пребита до кръв.
Полицията е арестувала мъжа.
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои
