Ето така се става известен! Семейство тип кифли от Пловдив: Ние сме големи гъзари, снимахме се с Флавио Бриаторе в Монако
Нина и Боби като че ли на сериозно са се взели за големи знаменитости и твърдо са решили да поддържат да градят бляскав имидж, споделяйки с обществото подробности около цветния си и богат лайфстайл
През годините станахме свидетели на какви ли не анонимни сигнали, пишат колегите от HotArena. Но за първи път някой си признава, че подава инфо за себе си и сам ни го изпраща, заставайки с имената си. Такъв е случаят на Боби Манекена и съпругата му Нина, който определено успя да ни разсмее.
Вчера Нина поздрави колегите със „здравейте и множество усмивки. След това се представи – „Пише ви Нина Димитрова, съпруга на Борислав Димитров, по-известен като Боби Манекена. И двамата с моя съпруг сме пловдивчани и станахме по-известни миналата година след като кумове на нашата сватба ни станаха Николай Бареков и неговата втора жена Мария Календерска“, след което Нинчето ни изпраща и линк към сайт, в който твърденията й по-горе са отразени в статия.
Нина и Боби като че ли на сериозно са се взели за големи знаменитости и твърдо са решили да поддържат да градят бляскав имидж, споделяйки с обществото подробности около цветния си и богат лайфстайл. Поради тази причина Нина бе длъжна да ни информира: „В момента отново сме в Монте Карло, Монако с моя съпруг Борислав. Ние живеем в момента в Монако и ще останем за целия летен сезон. И в събота вечер като излязохме на парти в известните дискотеки „Twiga” и „Jimmy’z” се запознахме лично с известния Flavio Briatore!!! Той ни покани да останем на неговото сепаре цяла вечер. Ето снимки и видеа от вечерта“ (виж в галерията по-долу).
Като че ли тези сведения не са ни достатъчни, за да разберем що за живот живеят Боби Манекена и съпругата му, и поради тази причина Нина продължи: „Цяла вечер се разливаше скъпо шампанско „Dom Perignon” и се забавлявахме страхотно. Изкарахме до ранните часове в „Twiga”, а тази дискотека е собственост на Фабио Бриаторе и после се преместихме в другия известен нощен клуб „Jimmy’s”, където бяхме на афтър парти до сутринта“.
След като ни наводни с десетки снимки от дискотечните им приключения, Нина ни даде напътствия как да представим целия материал, посветен на нея и Боби: „Ако искате може да напишете статия със заглавие: „Пловдивчаните Боби Манекена и чаровната му съпруга Нина се запознаха със световно известния Flavio Briatore в дискотека „Twiga” в Монте Карло, Монако“ и добавя, че за всички ще е интересно да прочетат подобна новина.
На раздяла Нина ни благодари и ни предупреди, че ако желаем, може да ни държи в течение със снимки и факти около бъдещите им начинания в Монако, като например – посещението им на „Формула 1“ през май и на филмовия фестивал в Кан.
Всъщност да си правят ПР на гърба на популярни личности е част от стратегията на жадното за слава семейство. След като си правят реклама с това, че Бареков е кумувал на сватбата им, в нета могат да се намерят публикации, чийто текст се върти около техни снимки с тенисиста Григор Димитров или общи фотоси с Филип Плейн от Монако. А сега и с Флавио Бриаторе…
Бели или кафяви яйца да ядем - има ли реална разлика за здравето
Испански учени с огромен пробив в борбата с рака на панкреаса
Спасиха бедстващо коте по време на саниране на блок в бургаския жк. "Меден Рудник"
През февруари Бургас приема Европейско първенство по спортна стрелба
Кирил Петков отива на скенер на мозъка за наркотици
Лияна се омъжи тайно за наследник на Димитър Талев
Бакалавърска програма с корейски език стартира от есента в бургаския филиал на Софийския университет
Удар за 240 000 лева: Емануела обрана от „свой“ човек?
Минималната работна заплата в ЕС: От 620 € в България до 2704 € в Люксембург
Огромен брой мигранти се редят на опашки за легален статут в Барселона
Предстои снежен уикенд
"Любов от пръв поглед" и трае ли дълго тя

Смешници на макс.