Ужасяващо: Появи се снимка с мъртвото тяло на Емилиано Сала
Снимката е била направена в моргата, в която е било тялото на футболиста
Снимка с мъртвото тяло на убития в самолетна катастрофа футболист Емилиано Сала се появи в итнернет, а това принуди полицията да започне разследване. Новината идва само два дни, след като бащата на Сала – Орасио почина след масивен инфаркт.
Тялото на 28-годишния Сала бе намерено на дъното на Ламанша точно две седмици, след като самолетът, превозващ го от Нант за Кардиф се разби в океана.
“Знаем, че снимка с предполагаемото тяло на Сала е била споделена в социалните мрежи и сме отвратени от факта, че някой е направил това. Моментът за семейството на Сала е много труден и не е необходимо да изпитват допълнителна болка, която този срамен акт ще им причини. Разследваме случилото се и работим заедно с редица агенции, за да разберем как е била заснета снимката и кой е отговорен за това”, коментира говорителят на полицията в Дорсет, цитиран от BBC.
Други източници уточняват, че снимката е била направена в моргата, в която е било тялото на Емилиано Сала.
Цените на екскурзиите до Египет поскъпват заради нова такса "гориво"
НАП въвежда българския изкуствен интелект на INSAIT
Калин Стоянов: Демерджиев е наредил масови арести на активисти и кметове на ДПС
ЦИК отряза кандидати, пробвали се в две и дори четири партии
1.3 млн. българи нямат пари за лечение – все повече доплащаме за здравни услуги
Европейските цени на газа скочиха с 35% след ударите в Близкия изток
На хижа "Кемен дел" до София е било страшно, съобщиха от БТС
Варна под заплаха от воден срив
Главният секретар на МВР разкри стряскащи данни за купуване на гласове
Скандална кражба в "Меден рудник", 24-годишен криминоген "изби рибата"
Неидентифицирани дронове засечени над базата, в която живеят Марко Рубио и Пийт Хегсет
