Вижте с коя русокоса чаровница спрягат бившия на Кали
Не я познавам, нямам нищо общо с това момиче, каза Влади
Раздялата между фолкпевицата Кали и вече бившият й Влади вече втора седмица е гореща тема из светските среди. Двете страни вадят неща от кухнята на личните им отношения, а ситуацията става все по-заплетена.
В светски сайт се появи новина, че Влади е успял да забърше жената на известен столичен милионер. Според източници той гордо се хвалел с креватните си подвизи с руса дама на име Доли, заради която оставил Кали. Новата русокоса придобивка на омайника обаче не е някоя посредствена моделка или плеймейтка, напротив - тя е бившата жена до известен и много заможен столичен бизнесмен, от когото наследила апартамент в Дубай и солидна сума пари като издръжка, пишат още някои сайтове.
"Момичето от снимките изглежда страхотно, не мога да го скрия. За съжаление, не я познавам и никога не съм я виждал. Жалкото е, че в този семеен скандал се намесват хора, които не познавам и нямат вина", заяви пред Блиц последният мъж на чалга дивата.
Влади пък отправя подобни обвинения към бившата си. Той твърди, че Кали му е изневерявала с 15-години по-млад от нея. Шест месеца пайнерката водила паралелна връзка с младото си гадже и с бащата на третия си син.
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
