Тома Айляка проговори от болницата: От няколко дни ми е зле, снощи буквално припаднах!
Вече се чувствам по-добре, ще остана в МБАЛ Бургасмед поне пет дни, разказа участникът от "Фермата"
Колоритният бургазлия Тома Талепов-Айляка, който снощи по спешност бе приет в МБАЛ Бургасмед, вече е стабилизиран и контактен.
Малко след 08 часа тази сутрин репортер на Флагман.бг разговаря с Папи, както е известен Талепов сред приятелите си.
Извънредно: Риалити звездата Тома Айляка приет в тежко състояние в болница
„От няколко дни действително не се чувствах добре, може би от една седмица имам високо кръвно и силно главоболие, но бях ангажиран с кораба „Посейдон” в Созопол и нямаше кога да отида на лекар. Вчера сутринта, докато бях на кораба ми прилоша, по обяд пак се почувствах много зле, а вечерта бях на една среща и буквално припаднах. Закараха ме до болницата. Благодаря на лекарите, които се погрижиха за мен. Чувствам се в сигурни ръце”, каза пред Флагман.бг Тома Талепов.
Той говореше изключително бавно, което е неестествено за него, тъй като е изключително емоционална личност. В момента е включен на системи. Снощи е преминал серия от изследвания, направен му е и скенер и назначено лечение. Ще остане в болница поне 5 дни.
От няколко месеца Тома Талепов е зает с новия си проект - атракционът "Посейдон" в Созопол, който е с внушителни размери - най-големият подобен кораб в България. Става въпрос за 40-метров плавателен съд, който ще има една палуба за парти и друга - за ресторант. Последните няколко дни Папи е контролирал издигането на огромната статуя на бог Посейдон с тризъбеца.
От години Талепов е превърнал името си в табела за качество и купон - гаранция, че щом той е ангажиран с даден проект, значи всичко в него е изпипано до съвършенство. Сред бургаския бизнес този подход е познат като "табела Айляк", а в пиара като "имидж назаем".
Дунав падна до минус 121 см при Русе
Петиция настоява TikTok да бъде забранен в България
Rap Dynasty започва днес! Легенди и нови звезди с епичен купон на Морска гара
Думи, които трогват: Пациентка облече в стихове своята благодарност към лекари от КОЦ-Бургас
След 16 години Левски и ЦСКА отново ще играят заедно в основната фаза на евротурнирите
„Лазур“ очаква футболен Бургас: Черноморец пусна онлайн билетите за мача с ЦСКА II
Режат с до 4000 евро заплатите на болничните шефове, 60 лечебни заведения са засегнати
Кючек пред Асеневци взриви Велико Търново: Граждани видяха гавра с паметта на българските царе
Командирът на Граф Игнатиево: МиГ-29 трябва да лети до края на жизнения си цикъл
Пребитото 5-годишно е в кома, бащата го налагал, защото се напикава
DARA към Бургас: Покажете силата на Черно море, Евровизия е магия и вие я притежавате!
Инвеститори съдят Селена Гомес за измама заради 1,2 млн. долара
