×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 3170 евро за ток: Възрастно семейство от софийско село плати рекордна сметка
  • Рекорд: 54% от депутатите влизат в НС за първи път, почти всички - от „Прогресивна България”
  • Запалил се камион затруднява движението по източния обходен път на Пловдив
  • МЗ изпълни обещание към младите лекари: Създаде портал за специализанти
  • Червен и жълт код: Днес температурите падат рязко, идат дъжд, сняг и силен вятър
  • Полет от Турция за Лондон кацна извънредно в София заради скандал на борда
  • Вдигнаха близо 100 трошки в София
  • 20% намаляване на потреблението на горива отчитат бензиностанции
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Докато погребваха Валери, циганинът Ангел, който го уби, извади шокираща версия за касапницата


Докато погребваха Валери, циганинът Ангел, който го уби, извади шокираща версия за касапницата
Тема в развитие
виж още
скрий
20 Февруари 2019, Сряда, 14:57 ч.
Автор: Флагман.Бг

Заместник-окръжният прокурор Ангел Байрактарски ще иска най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“

„Съжалявам, не очаквах така да стане. Моля да ми поставите по-ниска мярка“, заяви в съдебната зала подсъдимият за убийство Ангел Анков. 

Гледането на мярката започна този следобед. Решението на магистратите ще бъде обявено след час, уточнява infomreja.bg. Заместник-окръжният прокурор Ангел Байрактарски ще иска най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“. По време на разпитите обвиняемият 19-годишен младеж направил пълни самопризнания за престъплението, извършено от него в неделя сутринта. Този следобед близки и познати на Валери Дъбов го изпратиха в последния му земен път. От Община Кюстендил обявиха, че имат готовност общината да предостави общинско жилище на майката на Валери.  


В категории: Крими


3
Коментара
Емел МАХМУД Вижте програмата за празника на Поморие Вижте програмата за празника на Поморие 30/04/2026, Четвъртък 17:43 0
3
Коментара по темата
3.
Ганьо
20.02.2019 15:52:54
0
2
„Вижте, циганите са хитри. Мръсната работа я вършат все непълнолетни и когато ги хванат за нещо, после ги пускат защото били под 18 години. Добре де ма.а му старa, какво стана с Бойчиновци и други такива детски затвори. После тези престъпници нали имат родители, защо те не се хванат за врата? Защо се позволява незаконните къщи да се увеличават, вместо да се бутат досегашните? Тези последните дето дойдоха още повече влошиха нещата и то даже местните цигани се бунтуват. От техните цигании, ние страдаме“ конкретизира бившия военен.

Друг тартор сред българите стига даже по- далеч. Имал познат в полицията. „Обаждаме се на 112, идват с една патрулка, обхождат и си заминават. Казвано им било по- спокойно и без резки движения. Абе ония издевателстват над нас, а те по- спокойно и по- нежно..“ възмущават се потърпевшите. Глас в пустиня им са исканията за камери по възловите точки в бургаския квартал, известен още като Кумлука. Искат полицейския участък на място да работи на денонощен режим, а не само до 17:00. След този час до 9:00- на следващия ден, действали законите присъщи за циганското иго. Етнически партии били оставени да ислямизират семействата, пенсионерския клуб бил даден от общинската власт, в ръцете на една широко известна етническа партия за клуб, незаконните дворци не се пипали, южния плаж на Бургас е там, но също е под циганска окупация, а водещия тартор- по прякор „Теката“, бил назначен на ключова общинска длъжност на остров „Света Анастасия“.

И докато община Бургас и МВР си влязат в ролята и приложат закона с пълната му тежест, има вече реални рискове от много тежки инциденти, че даже и човешки жертви. Код: „Червено“ вече е факт и това е било много ясно казано на среща между гражданите и отговорните институции наскоро.
2.
*********
20.02.2019 15:51:18
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
123
20.02.2019 15:29:26
0
4
ei utrepa mladoto mom4e tova naglo ciganee mrasno pak pishe nesam ubiec gad mrasna dolna bql den da nevidish deto otne jivota na mom4eto celiq vi rod gozpod da va nakaje
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
ПП-ДБ се разцепила заради еволюцията, а Асен Василев се оправда за заемите ПП-ДБ се разцепила заради еволюцията, а Асен Василев се оправда за заемите Парите от тях не били изядени Студентски проект за умно пристанище в Бургас спечели Хакатона на Vivacom Техническа академия Студентски проект за умно пристанище в Бургас спечели Хакатона на Vivacom Техническа академия Инициативата се проведе за втора поредна година и постави фокус върху Private 5G решенията за индустрията Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025 Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025 Различия в работното време на магазините на А1 по време на празничните дни през май 2025, включително специални часове за търговски обекти и супермаркети „Кауфланд“ Иранският лидер се закани на САЩ след заплахите: Чака ни светло бъдеще без вас! Иранският лидер се закани на САЩ след заплахите: Чака ни светло бъдеще без вас! Хаменей описва нов етап в отношенията в региона след провал на американската политика Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата Свободните българите не се изчерпват с избирателите на ПП-ДБ, написа бившият премиер и съпредседател на ПП Започна мащабен проект, който ще промени Ново Паничарево Започна мащабен проект, който ще промени Ново Паничарево Този проект е очакван повече от десетилетия и е важна стъпка за подобряване на жизнените условия в нашето село, каза кметът Иван Гайков Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ Според Никола Минчев решението на доскорошната коалиция е "безкрайно несериозно" Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец Светинята пристига в катедралния храм „Св.св. Кирил и Методий“ по покана на Сливенския митрополит Арсений Увековечената жертва на инквизицията превърната в национален герой Увековечената жертва на инквизицията превърната в национален герой Двадесет и пет години след кладата, „Орлеанската дева” папа Каликст III я признава за невинна и я провъзгласява за мъченица Тихомир Янакиев: Едва преди два месеца ни съобщиха, че Созопол е включен в Giro d’Italia, а други общини знаеха от година Тихомир Янакиев: Едва преди два месеца ни съобщиха, че Созопол е включен в Giro d’Italia, а други общини знаеха от година За разлика от всички другите общини, които знаеха още миналата година, че ще бъдат включени в Джиро д’Италия, Созопол получи уведомление за това в началото на февруари, обяви кметът Тихомир Янакиев
Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден Четирима души са спасени Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния След дъжд и киша, зимата се завърна в края на април със сняг в съседни Румъния и Сърбия Десет европейски държави създават нов военноморски флот за противодействие на Русия Десет европейски държави създават нов военноморски флот за противодействие на Русия Обединеното кралство и девет други нации формират съвместни военноморски сили в Северна Европа, които ще подкрепят НАТО Porsche продаде дяловете си в Bugatti на египетски милиардер  Porsche продаде дяловете си в Bugatti на египетски милиардер  Насеф Савирис вече притежава цялата собственост, след като придоби акциите от Porsche Израел задържа 20 кораба със 175 активисти от флотилията за Газа Израел задържа 20 кораба със 175 активисти от флотилията за Газа На борда на плавателните съдове има хуманитарна помощ
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори