Николета по-богата от Ники Михайлов
Месечното му възнаграждение е около 20 хиляди лева
"Колелото се върти", е казал народът и ако допреди години Николета Лозанова разчиташе на богатите си футболни половинки да се грижат за високия й стандарт на живот, то дойде време плеймейтката да изкарва повече пари от тях.
Само от продажбата на бански и бельо Ни Ло си докарва на месец по-солидни доходи от тези на вратаря Николай Михайлов като футболист на Левски, пише в. "България днес". В края на миналата година синът на Боби Михайлов подписа контракт със сините, като от клуба изтече информация, че месечното му възнаграждение през първата година ще е около 20 хиляди лева.
Проста математическа сметка показва, че за да бие тази сума, на еротичната моделка й е необходимо да продаде около 100 модела бански или комплекта бельо, които средно струват около 150-200 лева. От профила й в Instagram става ясно, че линията й "Nl4you" е повече от успешна и многократно бие тази бройка.
Родни и чуждестранни, знайни и незнайни дами постоянно пазаруват от гащите и сутиените на брюнетката, доказателство за което са многобройните снимки, на които жените се тагват, облечени с марката на силиконката. Николета далеч не разчита само на тези си приходи. Тя е един от най-влиятелните инфлуенсъри в интернет пространството у нас и е рекламно лице буквално на десетки марки дрехи и студиа за естетични и разкрасителни процедури. Миньончето вече е на ниво, на което изкарва пари и докато спи.
Неслучайно на последните си екзотични и ултраскъпи почивки по света Лозанова е сама. "Ники малко се е комплексирал на тази тема. Защото, докато играеше в чужбина, изкарваше луди пари, а сега това не е точно така". Вратарят все пак не е за жалене. Михайлов освен футболист го раздава и ресторантьор. Той държи бар-ресторант насред базата на националния отбор по футбол в Бояна, откъдето също си докарва някой лев.
Поморие ще посрещне 2026 с концерт на Маги Джанаварова и Пламен Бонев
Стефан Диомов със специални концерти за Коледа и Нова година на малкия екран
Назначиха денонощна охрана на двете основни свидетелки по делото срещу Благомир Коцев
Впечатлете свекървата с „коледни елхи“ с пилешко месо и кашкавал
Родата на Цар Киро изкупи масите от 10 бона за концерта на Тони Стораро
Туристка загина при сблъсък между круизни кораби в Египет
Лондон затваря касичката, хиляди българи могат да останат без английските пенсии
Тамара Глоба разкри какво да очакват зодиите през 2026
Почина бившата съпруга на Чък Норис - Даян Хоулчек
14-годишно момиче се обади в полицията за домашно насилие над майка ѝ
Получаваме палава Снежанка за празника срещу €150
Тризначките Вяра и Надежда искат помощ от Доналд Тръмп
