Мадлен Алгафари представя книгата си "Пътят на сърцето" в Бургас
Събитието ще се проведе на 23 февруари от 11:00 часа в Гранд Хотел и СПА Приморец
На 23 февруари (събота) от 11:00 часа Мадлен Алгафари ще представи в Бургас книгата си "Пътят на сърцето". Събитието се организира съвместно със Зонта клуб Бургас във връзка със 100-годишнината на Zonta International. Входът е свободен.
Мадлен Алгафари е един от най-популярните психотерапевти в България. Автор е на редица книги с поезия, проза, есета. "Пътят на сърцето" пише по време на пътуването, което си подарява за своя 50-ти юбилей: пътя Камино де Сантяго. Най-популярният пилигримски маршрут ако не в света, то поне в Европа започва в Южна Франция, следва Пиренеите и води до катедралата Сантяго де Компостела в едноименната столица на област Галисия в Испания. Приключението Мадлен споделя с три свои приятелки. Дамите освобождават 40 дни от календара си - и потеглят.
"Пътят на сърцето" популярният психотерапевт пише точно там - на пътя. Книгата изпълва точно страниците на тефтерчето, което носи със себе си. Повече - заповядайте да научите от самата Мадлен Алгафари - на 23 февруари от 11:00 часа в Гранд Хотел и СПА Приморец.
За повече информация: +359 877 850 001
Свинско с картофи на фурна - стъпка по стъпка
С този навик прахът у дома се трупа по-малко
Кекс с какао, който винаги се получава - домашна рецепта
Преливат три язовира, "Асеновец" е запълнен на 100 процента
Банята блести, ако използваме този лесен подход
Отиде си легенда на българската художествена гимнастика
Станка Златева: Вкарахте ме в цирк
С този трик мивката ще блести
Домашна питка за всяка трапеза - лесна рецепта стъпка по стъпка
Футболният гигант Италия ще троши исторически карък с подарък от... Бургас
Неописуема трагедия: Спортна журналистка и трите ѝ деца загинаха при пожар
Пътник от катастрофиралия самолет на Air Canada разказа за хаоса след удара на пистата
