×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Външният министър: Правим всичко възможно „Турски поток“ да минава през България (ВИДЕО)


Външният министър: Правим всичко възможно „Турски поток“ да минава през България (ВИДЕО)
Има голям шанс руската газ да минава през страната ни, каза Екатерина Захариева
18 Януари 2019, Петък, 10:55 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Путин каза, че е голяма вероятността това да се случи, заяви Екатерина Захариева

България има интерес и правим всичко възможно втората тръба на „Турски поток“ да мине през България. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ външният министър Екатерина Захариева.
„Има голям шанс тръбата да минава през страната ни. Руският президент Владимир Путин каза в Сърбия, че е голяма вероятността това да се случи. Българските власти отдавна работят по този въпрос. Путин е поканен да посети България, но все още нямаме насрочена дата“, добави тя.
Новината, че етническите българки в Сърбия ще могат да пишат имената си с женски окончания, е много добра. Държавата ни работи със сръбското правителство за това, коментира външният министър.
„Никой не вярваше, че е възможно да се стигне до напускане на Великобритания на Европейския съюз без сделка, въпреки че сме се подготвяли, правили сме оценка на риска и анализи. Сега обаче това е вероятният сценарий. В понеделник Тереза Мей ще обяви сценарий Б за Брекзит“,добави тя.
„Не е вярно, че не се готвим за най-лошия вариант, но никой не може да каже какви ще са последиците и загубите за икономиката. Още през декември Тереза Мей каза, че независимо дали ще се стигне до сделка с ЕС, чужденците от общността ще запазят правата си, както са договорени. Всички, които до 29 март живеят на острова, ще могат да получат постоянен статут за уседналост“, каза още Екатерина Захариева.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Петима чужденци спипани с дрога на морето Петима чужденци спипани с дрога на морето 01/05/2026, Петък 15:40 0
Тервел ИЛИЕВ Водата свършва - кои първи ще платят цената Водата свършва - кои първи ще платят цената 01/05/2026, Петък 15:00 1
Тервел ИЛИЕВ Каква е идеалната кариера за всяка зодия Каква е идеалната кариера за всяка зодия 01/05/2026, Петък 14:40 0
10
Коментара по темата
10.
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА??????
18.01.2019 14:04:51
0
2
КАЖЕ СЛЕД КОЛКО ГОДИНИ ЩЕ СИ ВЪРНЕМ ТРИТЕ МИЛИЯРДА НАРОДНА ПАРА КОИТО УПРАВЛЯВАЩИТЕ ""БЪРЗАТ ДА ПОХАРЧАТ""????????И ""КОЙ""Е НАЙ ЗАИНТЕРЕСОВАН ОТ ТАЗИ ДАЛАВЕРА???????????ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СМЕ НИЕ ГРАЖДАНИТЕ КОИТО ЩЕ ПЛАТИМ СМЕТКАТА!!!!!
9.
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА??????
18.01.2019 14:04:51
0
4
КАЖЕ СЛЕД КОЛКО ГОДИНИ ЩЕ СИ ВЪРНЕМ ТРИТЕ МИЛИЯРДА НАРОДНА ПАРА КОИТО УПРАВЛЯВАЩИТЕ ""БЪРЗАТ ДА ПОХАРЧАТ""????????И ""КОЙ""Е НАЙ ЗАИНТЕРЕСОВАН ОТ ТАЗИ ДАЛАВЕРА???????????ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СМЕ НИЕ ГРАЖДАНИТЕ КОИТО ЩЕ ПЛАТИМ СМЕТКАТА!!!!!
8.
питанка
18.01.2019 13:27:09
2
0
А ЗАЩО ГАЗТА ЩЕ МИНАВА ПРЕЗ ТУРЦИЯ ? Тръбата да излиза на българският бряг и да се приключва ! Ама Господарите на Борисов и Цветанов не дават ! Или ще фъркат Ф 16 или ще има газ. Не може и двете !
7.
ПУТИН Е НАДУПЕН
18.01.2019 11:59:02
0
3
НЯМА ОТ КЪДЕ ДРУГАДЕ ДА ПРЕКАРА ГАЗ ЗА СЪРБИЯ И АВСТРИЯ !!!!!.ДА ДОЙДЕ ДА ПЛАЩА ДА МУ Я ПОСТРОИМ////вземем парите за строежа////И ПОСЛЕ ДА СИ ПЛАЩА ЗА ТРАНЗИТА!!!
6.
Za6to
18.01.2019 11:51:44
0
5
S na6i tri miliarda 6te obsluzim putin
5.
Редно е да ?
18.01.2019 11:47:34
0
4
С техни пари да им построим тръбата и да плащат за транзита за братята сърби .Защото тази тръба ще обслужва тях.
4.
хахаХАХА ГОЛЯМ ЗОР
18.01.2019 11:41:02
0
2
Путьо обеща на сърбите газ И НАЩЕ МАЙЦЕПРОДАВЦИ ЩЕ МУ СТРОЯТ ТРЪБА ЗА ТРИ МИЛИЯРДА НАРОДНА ПАРА//без никой да ни пита///АЙ СИКТИР!!!!!!
3.
хахаХАХА ГОЛЯМ ЗОР
18.01.2019 11:41:02
0
5
Путьо обеща на сърбите газ И НАЩЕ МАЙЦЕПРОДАВЦИ ЩЕ МУ СТРОЯТ ТРЪБА ЗА ТРИ МИЛИЯРДА НАРОДНА ПАРА//без никой да ни пита///АЙ СИКТИР!!!!!!
2.
DJARO
18.01.2019 10:38:47
0
1
Razlikata e 4e 6te bude s turskata si nadzenka(po-visokata zena).Sega ot ES i Amerika pak 6te zapovqdat nqma da kupuvate ruska gaz.nqma da pravite Gazov hub.....Nie 6te vi prodavame Amerikanski vte4nen gaz......dvoino po-skup i otgore....Dano nakraq poglednem sobstvenite si interesi..ane van6no-politi4eski,koito ni zarobvat????
1.
Хахаха....
18.01.2019 10:32:15
5
3
Изтърваха питомното, сега гонят дивото. Ееей, кв ли не оравят ГЕРГерастите за едната комисионна. И каква е разликата в газта която ще идва от Турия? Нали пак ще е руска. Де ги сега братята хамериканци, да помогнат де. Д пратя някой и друг танкер с газ. Нали имат много. Да, ама не. Бецален искат. Нищо, че са братя. И Европата що се прави на по-сврта от Папата. Нали полупава същия руски газ през Севрните потоци. Ма тъй ше е. Гласувайте за ГЕРБ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бизнесмен със сериозни интереси по Южното Черноморие ще е новият бос на футболния Левски Бизнесмен със сериозни интереси по Южното Черноморие ще е новият бос на футболния Левски Предприемачът, който до този момент бе популярен с проектите си в Черноморец и Созопол, е свързвал Атанас Бостанджиев с Наско Сираков Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова  Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това "Продължаваме промяната" и "Демократична България" са естественият партньор за диалог за промени в съдебната система, каза той Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Йотова подчерта, че са нужни „смели и грамотни политици“, които не само на думи, а с действия да гарантират достойни условия за труд и доходи 150 години от избухването на Априлското въстание 150 години от избухването на Априлското въстание Апостолите и загиналите във въстанието остават в българската история не като мъченици, а като герои Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Пътят е затворен Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Ризортът, предназначен само за възрастни, отново бе удостоен с наградата „HolidayCheck Award“, което затвърждава позицията му като едно от най-популярните места за настаняване в света До 13 000 евро на новородено и бюджет без дефицит иска от Радев бивш царски министър До 13 000 евро на новородено и бюджет без дефицит иска от Радев бивш царски министър Парите обаче трябвало да се дават на работещи родители с висок образователен ценз ПП-ДБ се разцепила заради еволюцията, а Асен Василев се оправда за заемите ПП-ДБ се разцепила заради еволюцията, а Асен Василев се оправда за заемите Парите от тях не били изядени
Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори