×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След последната мощна акция за дрога в Бургас: Кои са седмината, заплашени с постоянен арест


След последната мощна акция за дрога в Бургас: Кои са седмината, заплашени с постоянен арест
Румен Темелков (вдясно) е сред засегнатите от акцията
Тема в развитие
Слави Желязков бил лидерът на новата наркобанда от Бургас, а Темелков и Дойко - лейтенанти Румен Темелков: Само за мярката ще съм със служебен адвокат, нямах време да се организирам След последната мощна акция за дрога в Бургас: Кои са седмината, заплашени с постоянен арест Прокуратурата повдигна обвинения на 8 от арестуваните вчера, свързани са с фен клуба на Левски в Бургас Спецполицаи разбиха вратата на бургаско семейство при издирването на наркопрестъпник (ВИДЕО) Румен Темелков – легенда в бургаския ъндъграунд, е закопчан при наркоакцията Официално! МВР-Бургас са арестували 12 бургазлии при днешната спецакция срещу наркоразпространението (ОБНОВЕНА) Спецченгета извадиха с белезници мъж от фен-клуба на Левски в Бургас (СНИМКИ) Фен-клуб на "Левски" превърнат в наркодепо Първо във Флагман.бг! Снимки от ареста на култовия гангстер Томи Черния (СНИМКИ) Спецполицаи от ОДМВР-Бургас атакуваха младо семейство в тази сграда срещу Славейковото училище Първо във Флагман.бг! Закопчаха 10 от наркогрупа в Бургас, спецполицаи от ОД на МВР продължават с арестите Бургас блокиран от полиция, задържаха ъндърграунд героя Томи Черния (СНИМКИ)
виж още
скрий
29 Ноември 2018, Четвъртък, 07:00 ч.
Автор: Флагман

Спецсъдът ще гледа днес мерките им за неотклонение


Станаха ясни имената на седмината от шумно арестуваните преди два дни за наркоразпространение в Бургас и София, на които прокуратурата иска постоянна мярка за неотклонение „Задържане под стража“.

Това са Слави Желязков, Румен Темелков, Томи Атанасов, Христо Янев, Петър Ганев, Данчо Данев и Димитър Дойчинов.
Те са с повдигнати обвинения за ръководене и участие в организирана престъпна група, създадена с цел разпространение на наркотици на територията на гр. Бургас, информира Специализираният наказателен съд.

По-късно днес съдът ще разгледа искането на спецпрокуратурата за мерките на обвиняемите.

Осмият обвиняем от групата е с мярка „Парична гаранция“ и със забрана да напуска страната.
Според държавното обвинение бандата се занимавала с държане и разпространение на наркотици в Бургас и София.

В категории: Темида , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Харисън Форд по-влюбен от всякога Харисън Форд по-влюбен от всякога 15/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта 15/03/2026, Неделя 21:20 1
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия оставя лошото зад гърба си Тази зодия оставя лошото зад гърба си 15/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Лесен трик срещу прах у дома Лесен трик срещу прах у дома 15/03/2026, Неделя 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец Бургас попиля ЦСКА II Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 15/03/2026, Неделя 19:11 3
14
Коментара по темата
14.
M.r
29.11.2018 18:43:43
1
1
K.k
13.
222
29.11.2018 18:42:56
0
0
Хахахахахх
12.
фен
29.11.2018 14:19:19
1
4
И кой от тях е сред ръководителите на фен-клуба? Щото не виждам такъв!
11.
Цигани прости
29.11.2018 13:56:57
2
9
Искайте прошка от Апостола, че се криете зад името му докато продавате дрога и се молете в България да продължава беззаконието, защото в противен случай такива като вас отдавна щяха да са на бесилото! К-ур за "леФски", нищо общо с Апостола!
10.
Желязко не лъже
29.11.2018 13:32:44
1
8
За това че е минал и Негърчето и жена му. Тряскал ги и двамата. Редовно го викали у тях и си пафкали наргиленце и после ги мятал. От жена му ги изкарвал,на мангала го бутал.
9.
Търсят
29.11.2018 13:28:46
4
7
Дърводелци да назначат към полицията за ремонти на врати :-)
8.
Бат кольо
29.11.2018 13:17:07
7
4
Темелков е много готин човек. На мен не ми пречат присъдите му. Дано Темеле се видим по скоро
7.
111
29.11.2018 13:14:35
1
6
pretarsete kolata na teodor ot meden rudnik dve kila treva darji vatre sinio bemve kombi s angliska registraciq
6.
Кенефа
29.11.2018 13:11:14
0
8
Томи страхотно ухо си бил
5.
Томито е жена
29.11.2018 13:10:08
0
10
Нареди и синовете си
4.
Da se znae
29.11.2018 13:03:57
1
10
Tomito si go prebraha da ne se izdigostirva che e uho . Dal e flashkata i e pusnat . Oshte nqma arest i iska sporazomenie :D
3.
Томито
29.11.2018 12:59:16
6
4
Томито бръчмка с мерджана,бахти силния е
2.
Slavcho ko ti trqbvashe toq burgas bratle
29.11.2018 12:56:08
0
4
...
1.
Енема
29.11.2018 12:33:05
3
14
На Темелков да дават 10-15 години - знаков боклук без изгледи да се поправи. Освен това е мръсен наркоман и долен крадец с няколко присъди. Няма място сред хората, да си играе на енема с мангасарите в кауша
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Хората започват да се тревожат за  реколтата, а в планините се очаква сняг до 10 см Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Транспортните фирми обаче не могат самостоятелно да променят цените на билетите, тъй като договорите за обществен превоз са сключени на фиксирани стойности Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Търсеният кандидат трябва да притежава шофьорска книжка категория B и да бъде с чисто съдебно минало Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Лекарят, за когото се предполага, че е извършил интервенцията, отказва коментар ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград Ето кои са на следващите позиции До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети Хотелиерите предупреждават, че липсата на директни полети ограничава достъпа на германци до България Българите в чужбина са изпратили над 1,4 милиарда евро на близките си у нас Българите в чужбина са изпратили над 1,4 милиарда евро на близките си у нас Паричните преводи от гурбетчии намаляват с близо 12 милиона евро за година, показват данни на БНБ Държавата е готова с компенсациите за скъпите горива - около 20 евро за най-бедните Държавата е готова с компенсациите за скъпите горива - около 20 евро за най-бедните Мярката ще се прилага временно и ще остане в сила, докато цените на горивата се задържат на високи нива и оказват натиск върху домакинствата Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе след големия купон в бургаска кръчма Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе след големия купон в бургаска кръчма Бившата Мисис България се чуди как да обясни на приятелите си в Америка, че у нас чалга звездите пеят и по маси, и в дискотеки, и в големи зали
Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Разследващите продължават да проверяват всяка следа за изчезналата създателка на OneCoin, която остава най-издирваната жена от ФБР България мести американските самолети цистерни на военно летище България мести американските самолети цистерни на военно летище Пазят ни радари и системи за поразяване в Полша, Румъния, Турция, на море и в космоса, обяви зам.военният министър Йордан Божилов Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Автоматичните трансмисии вече доминират пазара, но три сегмента все още пазят механичната скоростна кутия Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Кувейтски вестник разкрива, че цялата лява половина на диктатора е била затисната при срутване. Профилът му в X стои заглъхнал вече трети ден  Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Доброволци намират домашни любимци в паркове и дори в пустинята край границата с Оман Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Днес ислямистите атакуваха отново Бахрейн и Израел  Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Остават часове до Оскарите - кои са фаворитите     Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната Лондон въвежда финансови стимули за доброволно връщане след отказ за бежански статут Край на плешивите мъже! В Британия пускат лекарство за коса Край на плешивите мъже! В Британия пускат лекарство за коса Досегашните му изследвания били обнадеждаващи
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори