Ст.комисар Калоянов пред Флагман.бг: До 15 мин. отваряме входа и изхода на Бургас, шествието по "Булаир" не е опасно

И сега пропускаме някои автомобили - на Бърза помощ, както и на крайно нуждаещи се, но струпването все още е голямо
18 Ноември 2018, Неделя, 12:08 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимка: Архив на Флагман.бгНяма нито един пострадал до този момент, каза директорът на ОД на МВР-Бургас
До 15 минути ще имаме възможност да отворим входа и изхода на град Бургас при колелото на Метро. Това съобщи пред Флагман.бг директорът на Од на МВР-Бургас ст.комисар Калоян Калоянов, който лично ръководи действията на всички сектори, ангажирани с опазването на реда по време на течащия вече повече от 5 часа протест, който създава хаос из града.
Ако Калоянов удържи на думата си, това означава, че АМ "Тракия" ще бъде отворена в 18 часа.
Калоянов каза още, че към момента се обезпечава пешеходно шествие, което бул. "Булаир". Няма нито един пострадал в рамките на тези 5 часа.
Няма и ПТП.
Продължава да е все още напрегнато около мол "Бургас Плаза", тъй като в този район навлизат по-голямата част от колите, опитващи да се приберат в Бургас.
В категории:
Бургас






Силен старт на Lozenets Music Fest 2025
02/08/2025, Събота 10:30
0



Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган
02/08/2025, Събота 09:34
3

Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест
02/08/2025, Събота 09:03
0

Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан
02/08/2025, Събота 08:33
0

Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол
02/08/2025, Събота 08:24
0









Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна
01/08/2025, Петък 21:03
1
Да протестират пред парламента,а не да спират движението,има хора с деца които пътуват какво са виновни заради тия келеши на които им дават по някой лев да викат и крещят по улиците и те не знаят за какво крещят,тъпи олигофрени ,за 30лева се продават!
Работете и печелете честно и достойно!
Като свалите правителството какво ше стане,ще дойде друго и да не си въобразявате,че ше ви дадат повече пари,има да чакате до видьов ден!!!!!
и ела при мен песни любовни да ти пея
обичам те ,ти си ми на сърцето ,
като камък ми тежиш на дупето.