Зловещи подробности от убийството на младата жена в Горна Оряховица, била е...
11 Ноември 2018, Неделя, 12:28 ч.
Случаят се разследва, на място и към момента има полицаи, които извършват оглед
Младата жена, която бе открита днес привечер в Горна Оряховица, е била жестоко обезобразена. Това става ясно от все още неофициалната полицейска информация. Тя е била намушкана неколкократно с нож и вероятно това е причината за смъртта й, съобщава Нова телевизия. Съседи разказват, че предната нощ е имало купон в жилището. Чувала се е силна музика между 1 часа и 5 часа през нощта.
На другия ден съседи помолили домоуправителя да предупреди хората в апартамента да не вдигат шум. Живеещи в блока на ул. "Славянска" 23 разкриват, че собственик на жилището бил млад мъж, наркоман на име Светльо.
Той бил забелязан на другия ден след купона, седял пред блока, по лицето му имало следи от удари. По неофициална информация именно Светльо е човекът, който е подал сигнал за намерената мъртва жена.
Тялото на жертвата е изкарано от апартамента. Случаят се разследва. На място и към момента има полицаи, които извършват оглед.
В категории:
Крими
Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени
Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години
Дневен хороскоп за 3 август 2026: Пари за Овена и Лъва, а Везните да избягват инвестициите
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
