Ръководителят на СПА център "6th Sense" д-р Светла Шопова с номинация за мениджър на годината
 
																									
												
													Д-р Шопова ръководи разположения на 3000 кв.м. в непосредствена близост до морския бряг СПА център "6th Sense" на Гранд Хотел и СПА Приморец от самото му създаване през 2010 г.
												
																								
																							
																							26 Септември 2018, Сряда, 10:55 ч.
																					
										
										
										Автор: Флагман.бгНаградите ще бъдат връчени на годишния конгрес на Българския съюз по балнеология и СПА туризъм на 26 и 27 септември
											Дамата, начело на СПА център "6th Sense" Гранд Хотел и СПА Приморец - д-р Светла Шопова - е номинирана от Българския съюз по балнеология и СПА туризъм (БСБСПА) за СПА мениджър на годината. Победителят в категорията ще стане известен на петия годишен конгрес на организацията, който ще се проведе на 26 и 27 септември в общините Гоце Делчев и Гърмен. Тема на събитието за 2018 г. е "България – лидер в здравния туризъм на Балканите. Четири сезона медикъл/спа, таласо, спа и уелнес туризъм".
Д-р Шопова ръководи разположения на 3000 кв.м. в непосредствена близост до морския бряг СПА център "6th Sense" на Гранд Хотел и СПА Приморец от самото му създаване през 2010 г. Водещи принципи в работата й са неизменно най-високо качество във всеки един аспект, лично отношение към всеки гост, непрестанни инвестиции в обучение и иновации, в продукти и технологии - с оглед предлагане на най-отличени, ефективни и съвременни грижи. Освен като мениджър на рекреационната зона на единствения 5-звезден хотел в Бургас, д-р Шопова се изявява и като гл. ас. в Университет "Проф. д-р Асен Златаров", Бургас.
Областите на научните й интереси включват Мениджмънт на балнео, спа и уелнес туризъм, промоция на здраве, здравен мениджмънт – управление на човешките ресурси в здравеопазването, тенденции в развитието на СПА индустрията в национален и международен мащаб, правно-нормативна уредба в областта на здравеопазването и туризма и други.
V-тият годишен конгрес на Българския съюз по балнеология и СПА туризъм ще бъде открит от министъра на туризма Николина Ангелкова и президента на Европейската СПА Асоциация г-н Тиери Дюбоа. Той се осъществява под патронажа на Министерството на туризма, в партньорство с двете общини-домакини на форума - Гоце Делчев и Гърмен, както и Европейската СПА асоциация. Сред участниците, поканени да се включат в събитието, са министри, представители на Комисията по здравеопазване към 44-тото Народно събрание на Република България, кметове на общини, експерти от туристическия бранш, представители на неправителствени организации от бранша, образователни, бизнес и други институции.
Акцент на форума ще бъдат използваните и потенциално отворени възможности за реализация на целогодишен туризъм в общините-домакини на форума: Гоце Делчев и Гърмен. Ще бъдат дискутирани и актуални теми от бранша като успешно маркетингово позициониране на българските СПА дестинации, медикъл/ СПА и СПА хотели на международния пазар, проблематика, с която се сблъскват българските общини, развиващи балнео/ СПА туризъм, проекти за възстановяване на инфраструктурата и други важни аспекти, свързани със СПА индустрията. Лекторите на събитието са водещи български и европейски експерти-членове на УС на Европейската СПА асоциация (ESPA), членовете на УС на БСБСПА, други български специалисти, собственици, мениджъри от СПА индустрията. Те ще споделят ценен ноу-хау в бранша, включително относно най-новите тенденции в сектора. В рамките на конгреса ще се състои и церемонията по връчване Годишните награди на съюза, част от които е и престижната категория "СПА мениджър на годината", в която своето място намери ръководителят на СПА център „6th Sense”в Гранд Хотел и СПА Приморец - д-р Светла Шопова.
											В категории: 
																							
													Бизнес
												
																																	
																				
										 
													 
													 
													 
													 
													 Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн"
													
												
												
													
													
													
														 
														 
														Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн"
													
													
																													 
															 
															
													 
													 
													Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 22:00
														 0
													
												
																					 
															
													 
													 
													Известен волейболист почина на 26 години
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 21:29
														 0
													
												
																					 
															
													 
													 
													Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 21:11
														 1
													
												
																					 
															
													 
													 
													Стюард на самолет взе наркотици и се озова в трагикомична ситуация
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 21:00
														 0
													
												
																					 
															
													 
													 
													Тези 3 зодии не постигат целите си веднага, успехът им идва по-късно
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 20:30
														 0
													
												
																					 “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас
													
												
												
													
													
													
														 
														 
														“Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас
													
													
																													 
															 
															
													 
													 
													Граждани блокираха тунел "Люлин" в София
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 20:00
														 4
													
												
																					 
															
													 
													 
													Военни надгробни плочи са осквернени с руски пропагандни символи в Берлин
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 19:30
														 2
													
												
																					 
															
													 
													 
													Издирват 15-годишно момиче
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 19:00
														 0
													
												
																					 
															
													 
													 
													Полицейска операция взе над 120 жертви
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 18:30
														 0
													
												
																					 
															
													 
													 
													Германец с нелепа кражба във Варненско
																										
														 30/10/2025, Четвъртък 18:20
														 4
													
												
																					 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
								 
							 
							 
							 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										 
										