×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • През август се очакват жеги до 44 градуса, а след това рязко захлаждане и бури
  • Разработват нови инфрачервени колани за по-висока пътна безопасност
  • От 2027 г. пенсионните фондове влизат в инфраструктурни проекти и стартъпи
  • Започна ремонт на отводняването по магистрала „Тракия“
  • Финансови анализатори призовават за инвестиране на спестяванията вместо държане в банка
  • Американската армия разкри изпитанията на нова система за електронна война
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пияният и дрогиран Даниел, който помете 6 деца в Китен лее крокодилски сълзи в съда


Пияният и дрогиран Даниел, който помете 6 деца в Китен лее крокодилски сълзи в съда
Даниел от 10-ина дни е в ареста, днес той поиска да излезе на свобода
16 Август 2018, Четвъртък, 11:13 ч.
Автор: Христо НИКОЛОВ

Съжалявам, на всеки може да се случи, твърди той и моли да излезе от ареста


31-годишният софиянец Даниел Стоянов застана преди минути пред Бургаския окръжен съд и поиска да бъде пуснат на свобода.

Младият мъж бе пратен в ареста, след като преди 10-ина дни връхлетя с висока скорост с БМВ-то си върху 6 деца на оживена улица в курорта Китен. Впоследствие се оказа, че освен, че е шофирал с висока скорост, обърнала немското возило в кръвта му е установено на почти 1 промил алкохол, както и наличието на амфетамин.

Адвокатите му обясниха, че през деня на плажа Стоянов изпил две бири, а преди няколко седмици негов познат го „почерпил” със синтетичната дрога на купон. Даниел категорично не бил под наркотично опиянение по време на инцидента, твърди защитата.

На противоположното мнение бе окръжният прокурор Ангел Ангелов. Той определи, че Даниел се характеризира с изключителна обществена опасност, тъй като връхлетял с висока скорост върху децата в разгара на летния сезон и на пълната по това време улица. Освен това имало сериозна опасност да се укрие или извърши друго престъпление, тъй като работил като шофьор във фирмата на баща си и често пътувал до чужбина.

Държавният обвинител уточни, че едно от пострадалите момичета – Симона все още е в болница заради проблеми с два спукани прешлена на гръбначния стълб. Прокурор Ангел Ангелов добави, че всяко едно от децата са с различни телесни повреди.

Господин съдия, може на всеки да се случи да се обърне. Добре, че не пострадаха децата. Нямам намерения да се укриват, имам две малки момиченца и искам да се грижа за тях. Моля за по-лека мярка”, каза Даниел в съдебната зала.

Първоначално обяснил катастрофата с техническа неизправност на БМВ-то, но дали това е така – ще стане ясно след назначената експертиза. Според прокурора обаче подобно нещо не оневинява шофьора, който е трябвало предварително да се съобрази с проблема в автомобила. Бащата на Даниел обяви пред репортер на Флагман.бг, че синът му не е искал да се стигне до подобен инцидент. Той категорично отрече Даниел да употребява наркотици.

„Това за наркотиците е абсурд. Той работи при мен по 8 часа на ден, щях да разбера, ако взема дрога”, заяви Даниел Стоянов-старши, който отказа да бъде сниман. Бащата е изразил желание да плати за лечението на пострадалите.

Съдия Яни Гайдурлиев ще обяви решението си в 15:45 часа, очаквайте подробности!

В категории: Крими


9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 28 жертви след труса в Япония, още търсят оцелели 28 жертви след труса в Япония, още търсят оцелели 30/07/2026, Четвъртък 08:04 0
9
Коментара по темата
9.
Само паплач зад волана,дееееба
17.08.2018 18:21:35
0
0
„Господин съдия, може на всеки да се случи да се обърне…."

Може, особено на пияни и дрогирани боклуци,като теб,най-вече.
8.
FROM USA
16.08.2018 18:55:30
0
4
САМО ДА ВИ СВЕТНА ЧЕ ТУК НА ТОЗИ УБИЕЦ БИХА МУ ДАЛИ ПОНЕ 3-РИ ДОЖИВОТНИ ПРИСЪДИ!
7.
Обвинителя
16.08.2018 16:44:28
1
7
Да не са мойте деца бе,кво ме интересува! Аз прокурор ли съм или лукува глава?
6.
Getsbi
16.08.2018 16:14:30
0
6
На всеки можело, да се случи!? Да, може ако се напие и надруса. Вътре стой идиот.
5.
Гадно е
16.08.2018 16:02:40
0
4
Гадно е но на топло братко ще ти дойде акъла и ще си пример за в бъдеще за други кретени дали ще сядат пияни и надрусани зад волана.
4.
гражданска позиция
16.08.2018 15:32:37
2
8
съжалявал бил ,що не мисли преди това ,ама много са ербаб всички пияни и дрогирани ,после са по- ниски от тревата....добре че не е имало жертви ,но това ни най -малко го оправдава.А на бащата на шофьорчето само искам да кажа и дано го прочете ,че и аз като него преди години отричах ,че е абсурд мойто дете да взема наркотици, и то, защото наистина не се съмнявах и не знаех ,а то после като се просветлих...то и напреднала фаза даже беше детето.....живота ми се вгорчи ...но така е ,майката и бащата все последни научават ........Но не оправдавам постъпката на бащата,аз на негово място щях да умра от мъка и срам ,глава нямаше да смея да повдигна ,а той със зъби брани сина си-убиеца,ами ако пострадалите бяха негови деца,как щеше да се чувства...питам тогава?
3.
Банда странджански роми
16.08.2018 15:14:55
2
8
Искаме двамата с бащата да ги правим булки!
2.
Такива боклуци в затворааааа, ясно ли е Цацар
16.08.2018 15:11:57
1
11
В затвора да влиза , дрогиран и пиян и блъска деца , такива наглеци трябва да постоят малко в затвора , за да знаят другия път , дали ще друса и пие и кара помияра му с помияр
1.
мдааа
16.08.2018 15:11:57
1
11
добре че не са пострадали децата - виж ако бяха с откъснати глави и крака щеше да бъде друго. но сега за някакви елементарни травми и спукани прешлени да занимавате лигльото на тати - срамота ми той и наркотици не взема - дават му ги
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Има един мит за лятната почивка, в който  почти всички вярваме Има един мит за лятната почивка, в който почти всички вярваме Grand Hotel Sveti Vlas съчетава Ultra All Inclusive почивка, премиум фитнес, Cross Training, йога и Pilates Reformer на първа линия Митничари откриха над 16 000 евро и златни изделия, скрити в бельото на жена Митничари откриха над 16 000 евро и златни изделия, скрити в бельото на жена Румънската гражданка опитала да напусне България с недекларирани 16 310 евро и 228 грама златни монети и слитъци Депутатите от Бургас Галя Василева и Жечо Станков искат задължителна екооценка за морските ферми край Черноморието Депутатите от Бургас Галя Василева и Жечо Станков искат задължителна екооценка за морските ферми край Черноморието Законодателната инициатива е продължение на ангажимента, поет преди няколко месеца по време на обществена среща в Бургас, посветена на инвестиционните предложения за изграждане на ферми за аквакултури край Южното Черноморие, каза тя Вицето на Йотова се пази в тайна, Иво Христов очаква победа на вота Вицето на Йотова се пази в тайна, Иво Христов очаква победа на вота Вицепремиерът защити Бюджет 2026, обвърза американските самолети в Безмер със санкциите срещу Лукойл и обяви Евровизия за шанс пред туризма Удар по джоба за 238 000 българи: Обедняваме ли Удар по джоба за 238 000 българи: Обедняваме ли Социалният министър защити орязването на трудовия стаж и отпуските при непълен работен ден като мярка в защита на служителите 42 процента одобрение за кабинета „Радев“ след 100 дни управление: Каква е ахилесовата му пета 42 процента одобрение за кабинета „Радев“ след 100 дни управление: Каква е ахилесовата му пета Правителството запазва положителен обществен баланс, а Илияна Йотова води рейтинга на политиците с 50 на сто доверие В Безмер: Не искаме американски самолети! В Безмер: Не искаме американски самолети! Радев беше против войната, но се извъртя, казва Стоянка Митева и добавя, че софиянци били елита, а хората в провинцията-робите на тази държава Гасене на пожар завърши с трагедия: Седем загинаха при падането на хеликоптер в Аржентина Гасене на пожар завърши с трагедия: Седем загинаха при падането на хеликоптер в Аржентина Сред жертвите са висши ръководители на полицията, пожарната и гражданската защита, пилотът и двама федерални спасители Юли си отива без облаци и дъжд, август започва с 37 градуса Юли си отива без облаци и дъжд, август започва с 37 градуса НИМХ прогнозира сухо време до събота, а Черноморието остава по-прохладно с температури до 30 градуса Родители търсят 48 депутати, за да оспорят Бюджет 2026 пред Конституционния съд Родители търсят 48 депутати, за да оспорят Бюджет 2026 пред Конституционния съд Те настояват за проверка дали спорните бюджетни текстове нарушават конституционната закрила на семейството, майчинството и децата
Почивката е лукс: Гърция се нареди сред най-скъпите дестинации в Средиземноморието Почивката е лукс: Гърция се нареди сред най-скъпите дестинации в Средиземноморието Близо половината гърци няма да пътуват това лято, а високите цени на нощувките, фериботите, горивото и храната ги принуждават да съкращават ваканциите си 28 жертви след труса в Япония, още търсят оцелели 28 жертви след труса в Япония, още търсят оцелели Жертвите след земетресението с магнитуд 7,1 в Кумамото достигнаха 28. Спасители търсят хора под рухнал търговски център и фабричен комин Дрон подпали американски газов танкер в Средиземно море, огънят обхвана втори кораб Дрон подпали американски газов танкер в Средиземно море, огънят обхвана втори кораб Няма жертви, никой не е поел отговорност, а египетските власти още не потвърждават официално причината за експлозията Дженифър Анистън обмисля трета сватба, но годеж още няма Дженифър Анистън обмисля трета сватба, но годеж още няма Актрисата и Джим Къртис са заедно повече от година, а близки до двойката твърдят, че вече разговарят за общото си бъдеще BMW реже 8000 работни места, Германия ще понесе основния удар BMW реже 8000 работни места, Германия ще понесе основния удар Служителите в производството няма да бъдат засегнати, а преструктурирането ще обхване администрацията, развойните звена, планирането и част от мениджмънта Почина Том Чадбън - актьорът от Игра на тронове, Доктор Кой и Казино Роял Почина Том Чадбън - актьорът от Игра на тронове, Доктор Кой и Казино Роял Британският артист си отиде на 80-годишна възраст след кариера с повече от 120 роли в киното и телевизията Кол центровете започнаха да изчезват: ИИ вече съкращава хиляди работни места Кол центровете започнаха да изчезват: ИИ вече съкращава хиляди работни места Microsoft, Uber, банки и хотелски вериги прехвърлят рутинните разговори към чатботове и гласови агенти, а човешките оператори остават за най-сложните случаи Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Ракети полетяха към американска база в Йордания Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори