Извънредно! Мерцедес пламна зад кметството в с. Равда, палеж или късо съединение
16 Юли 2018, Вторник, 00:15 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаПожрът избухнал около полунощ, днес извършват повторен оглед
Мерцедес Е290 е изгорял напълно зад кметството в с. Равда. Автомобилът е собственост на 29-годишен несебърлия. Огънят лумнал около полунощ, а сигнал до спешния телефон е подаден от жители на града, които видели пламъците. Причините за инцидента и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служителите на РУП-Несебър.Към момента не е ясно дали става въпрос за умишлен палеж или за късо съединение. Тази сутрин ще бъде извършен повторен оглед на мястото по светло, за да се изяснят детайли по случилото се.
Очаквайте подробности!
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

За какво ви писах десет предложения за града?????
Какво става със 100% саниране на града?
Какво става с 100% глоби за несанирани небоядисани и сгради без тротоари и градински?
Какво става дупката на Тройката да стане парк?
Какво става с превръщането на Христо Ботев на зелена улица като се спрат колите там и само публичен транспорт е установен в този зелен коридор до уще Иван Вазов?? Не може да има такива пушеци от коли до училището!!!!
Какво става със 100% глоби за коли на тротоари?
Какво става със месечните статистики за рак и замърсеност на въздуха?
Какво става с пенсионерите които имат пенсии под 250 лева а нямат имоти? Кога ще ги вдигнем на 500?
Какво става със забрана за всеки бизнес на обществено място където има цигари и мазнини около масите му (като дюнери и баничарници)
Какво става с привличането на чужди инвеститори?
Какво стана с преподсването на personal finance във първи клас?
За флегманите календара е спрял БУХАХХАХАХАХАХА