Уникален Хамър, каран от Уесли Снайпс и возил Майкъл Джексън, се продава в Бургас
Като част от автопарка на най-голямата фирма за луксозни коли под наем в Германия, джипът е в изрядно състояние
12 Юли 2018, Петък, 00:01 ч.
Автор: Флагман.бгЧерният звяр до скоро е бил част от автопарка на елитната фирма за коли под наем в Германия – VIP Limousine
Мощният джип е уникален не само защото е оборудван с всички възможни екстри, но и заради звездния си статут. Кожените седалки на Hummer H2 Luxury са търкали едни от най-големите имена в киното и поп-музиката.
Флагман.бг научи, че в жабката на американската машина се съхранява дневник с вписаните имена на холивудски знаменитости, които са управлявали култовото возило или са били придвижвани с шофьор и охрана.
Последен зад волана е бил екшън звездата Уесли Снайпс. В този Хамър се е возил и Майкъл Джексън през 2009 г. Иконата на попа предпочела мощния джип за последната си визита в Германия, малко преди трагичната си смърт - имал слабост към този вид джипове.
Като част от автопарка на най-голямата фирма за луксозни коли под наем в Германия, джипът е поддържан в изрядно състояние и изглежда и се кара като нов. За да задоволи капризите на звездите и милиардерите, между които и петролен магнат от Саудитска Арабия, които често предпочитали да се появяват на аутобана или да идат на специална среща с агресивен отвън звяр, но изключително комфортен вътре, фирмата е избрала Hummer H2 заради характеристиките и надеждността му.
Култовото возило е оборудвано така, че да задоволи и най-капризните си пасажери и водачи. Сред екстрите на този Hummer H2 Luxury са черен кожен салон, подгряване на седалките, шибедах, стерео уредба, алуминиеви джанти, DVD/TV, мултифункционален волан, автопилот, навигационна система и др.
4x4 високо проходимият джип разполага и с ABS, ESP, Airbag, ксенонови фарове, халогенни фарове, ASR/Тракшън контрол, парктроник и др.
Новият собственик на американската машина ще може да се възползва и от нова екстра, добавена към джипа след вноса му в България. Заради високия разход на гориво при желание да се кара с висока скорост и по аутобан, Хамърът има поставена газова уредба.
В категории:
Бургас
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
