×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Инцидент с лодка: Около 70 л нафта се изляха до Южния плаж в Китен (СНИМКИ)


09 Юли 2018, Понеделник, 19:52 ч.

Поставени са заграждения

Около 70 л нафта от заседнала моторна лодка се изляха и замърсиха водата до Южния плаж в Китен, съобщава bTV.

При инцидента няма пострадали.



Моторната лодка е заседнала в района на плажа. Капитанът и негов помощник са влезли в морето, за да направят пробен курс след ремонт на плавателния съд, но той се е напълнил с вода и е заседнал в плитчина, предаде БНР, цитирайки полицията в Бургас.

От Морската администрация са поставили заграждения. Очаква се от Басейновата дирекция да изсипят абсорбиращи гранули.



В категории: Приморско


57
Коментара
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 0
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
Емел МАХМУД Ограничават още един участък на АМ "Тракия" Ограничават още един участък на АМ "Тракия" 22/06/2026, Понеделник 15:20 2
57
Коментара по темата
57.
Проверете на северния плаж!
19.07.2018 10:56:54
0
2
Да, да, даскалиците отидоха на южния плаж, но директора го няма там. Сигурно са го пратили на Северния.
56.
Говорилня
19.07.2018 10:53:59
0
1
Статията... дрън дрън, че пляс. А иначе коментарите направо къртят! Няма такива хубави и разнообразни коментари в статиите за другите градове.
55.
до 54
19.07.2018 10:49:41
0
1
Даскалиците са в училището. Там им е мястото - при директора.
54.
xa-xa-xa
19.07.2018 08:35:47
0
0
къде са сега даскалиците-на южния плаж, дайте сега въпрос за 200 лева, моля !!!
53.
смях
18.07.2018 22:59:44
8
3
кака зара била застраховател значи аз съм космонавт
52.
свъртян пич
18.07.2018 20:32:12
0
2
Боли маро, ах как те боли. Толкова разочарование и след толкова зор да поддържате тлеенето на как боли ... Това е само началото. И по-лошо ще става.
51.
Гласувайте за Гихора
18.07.2018 16:25:41
3
8
Познавам ветеринаря. Много е тъп и не става за кмет.
50.
кюстендил
18.07.2018 10:40:22
0
1
Да вземат да помислят и за плаж за кучета и затова след този въпрос, следва просташкият въпрос, кой е правилния израз : не ми се яде сирене или сирене не ми се яде....
49.
Застраховател №1
18.07.2018 10:20:35
11
2
Застраховки всякакви при кака ви Зара ,не се бутайте един по един ,в БДЖ съм.
48.
рязаната карабина
17.07.2018 06:41:20
0
3
Това, че знаеш какво изпитват повечето потребители ме радва. Ако проявяваше същата интуиция в бизнеса, нямаше да се налага да продаваш повече застраховки.Христофф,Христофф ... ,личи си,че си с един век изоставане,че още си в първите години на 20век,Христофф!
47.
приморци с апел към Гихора
16.07.2018 20:50:46
2
8
Върни се Гихор! че да тръгнат нещата в това тъпо село!... България цяла сега тебе гледа!
46.
Калмук до калмука
16.07.2018 20:44:15
0
13
Кръчма до кръчма, сергия до сергия, циания до цигания... да живее Приморско!
45.
до 27
16.07.2018 20:36:09
2
2
Знаеш ли кой малоумник ти дава дизлайк? - Най-големия... от трите най-дългия... Дааа, той беше!
44.
ББ до жителите на Приморско:
16.07.2018 20:29:08
2
3
Това имаме, това ви даваме! Остана ми само един гол х... И него ли искате да ми вземете!
43.
ГЕРБ
16.07.2018 20:22:43
2
4
И нафта ви дадохме... и ви оправихме отвсякъде... Станахте като Кувейт на Балканите - морето ви пълно с нафта... и пак недоволни! То бива бива неблагодарност, ама туй вашто на нищо не прилича!
42.
до 32
16.07.2018 20:15:45
2
3
Стига с тея директори бе пич! Човек като те чете ще си помисли, че Приморско е пълно с директори... и брадъри... и Васковци (минети)....а то само калмуци по пътя!
41.
Номерата им край нямат!
16.07.2018 20:06:15
3
5
Кво става тука ве, кви са тия тъпи коментари? Аз искам да чета тука конструктивни мнения и предложения, някаква нова концепция за развитието на града, а вие се надпреварвате да си показвате тъпотията и глупостите!
40.
Метла!!!
16.07.2018 19:58:01
2
16
Знаеш ли г-н кмете, много сме лъгани и вече не ви вярваме! Отивайте си! Времето ви изтече!
39.
другаря Владимир Илич Германов
16.07.2018 19:54:26
3
9
я си затваряйте устите! тъпи селяни... и аз съм тръгнал да ви цивилизовам, а те пак недоволни
38.
първа линия
16.07.2018 11:30:49
1
14
Гихора в затвора!!!
37.
другаря Владимир Илич
15.07.2018 18:27:04
0
3
Навсякъде правят паржоли - само пари да имаш .Хм, тази година горещниците ще са дъждовници, за което аз лично не се оплаквам!

36.
до 34
15.07.2018 12:48:26
5
6
Не разбрах какъв ти е “риторичния въпрос”. Видях едни несвързани приказки, ама въпрос нямаше... Задавам ти “нериторичен” въпрос: Къде си си загубил хапчетата? Защо не си ги изпил още?
35.
Ха ха ха
15.07.2018 12:43:42
4
6
Въпросът му бил риторичен, т. е. съдържал в себе си отговора... Това го е писал някакъв ненормален.
34.
7:51
15.07.2018 10:00:31
6
4
Какви злобни коментари, плашат направо,шматка свъртяна си ти бе!!!П.С. Редовните идиоти пак взеха да пишат радовните си простотии и не знам си още какво. Лекувайте се бе, хора!Пак коментирате разбрали-недоразбрали,има си статия,нея коментирайте.Надявам се става ясно, че въпросът ми е РИТОРИЧЕН /т.е. съдържа в себе си отговора!
33.
777
15.07.2018 09:45:05
0
4
Току що прочетох едни коментари и изчезнаха, значи не само в САЩ и тука имат пипала ония които се борят срещу свободата на словото, добре че имам добра памет и схващам какво става тука.
32.
нищо по темата
14.07.2018 17:21:01
3
7
Какви пъстри коментари? За туристи, за цигани, алкохолици, директори, овце... даже и некролози има!
31.
ddd
14.07.2018 13:00:26
2
5
Всички руски туристи са добри дошли на българското черноморие.
30.
свъртяния турист
14.07.2018 12:17:23
0
4
Мъж, който не пие не е никакъв мъж, а е смотан ..
В Европа мъжете пият Уиски и Шампанско, а тука бира ,като циганите..Също много ме "кефи" навика на цигараджиите като допишат да си пускат фаса на земята и да го настъпват...супер култура! Направо ти идва да му/й завреш фаса в ...
чао..
29.
22
13.07.2018 22:49:20
5
1
Нямал съм за цел никой да плаша ,естествено пиша развълнувано ,загубих приятел .
28.
до 22
13.07.2018 21:15:12
1
6
Ти си като оня идиот, който разлепил некролози на Кондьо и изплашил цяла България. Даваш ли си сметка, че в Приморско и общината има над 100 жени с име Таня? Кажи поне коя е, да не се плашат роднините им!
27.
22
13.07.2018 20:09:15
7
2
Кой малоумник ми дава дизлайк ,с Таня сме почти набори ,дълги години сме били в компания ,беше винаги усмихната -и така ще я запомня .
26.
до 22
13.07.2018 19:13:11
0
0
Какъв беше проблемът с Таня? Защо толкова рано си отиде?
25.
исландец
13.07.2018 08:12:27
3
6
Кой ти каза, че няма? Знайш ли кви хубави банани има тук?
24.
dsfs
13.07.2018 07:56:27
6
4
И аз искам да внасяме банани от Исландия, но там няма. Баси излагацията сте вече.Не се прави на велик, личи си че нямаш 2 грама мозък !
23.
ах валя, валя!
12.07.2018 22:36:48
5
6
аз искам да те помня все така...
22.
Ще те запомня все така усмихната.
12.07.2018 18:56:03
7
3
Почивай в мир Таня .
21.
пълно с тролове и сякви образи
12.07.2018 13:39:16
7
7
Тая шматка “валя” не е от Приморско. Може да е от друго село, ама отвсякъде й личи, че не е в час с местните закони и правила.
20.
новата даскалица
12.07.2018 10:47:55
1
10
Уау ! Начи напрау са уплаших ! Да му мислят тия жени, които си сменят партньорите, демек, които кръшкат на мъжете си, сиреч - пачаврите. Свестните дами почти не сме останали, но колко останахме,само ние си знаем.Цивилизацията умира!
19.
будура
12.07.2018 09:49:07
3
3
Нищо не правят -само крадът .
18.
от нафталина!!!!!!!
11.07.2018 20:48:05
1
12
На времето около Приморско беше пусто място - само храсталаци, скали и тук там дървета. Ние бяхме момченца и дето се вика там играехме, криехме се по храстите и правехме чикии... Тогава през 1961 г. Антон Югов беше министър председател и дойде на посещение в Приморско. Разкарваше се по улиците с местните партийци и разпитваше кое какво е. Разгледа и полуострова и каза, че там трябвало да се застрои. И наистина след това много неща се построиха. А сега тия от Бургас не са стъпили в Приморско и само се правят на загрижени за нас. А иначе устите им големи: ама европейски проекти имало за нас, ама това щели да правят, онова щели... дрън-дрън. Въздух под налягане.
17.
*********
11.07.2018 19:59:00
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
16.
*********
11.07.2018 12:14:12
3
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
валя
11.07.2018 10:36:40
6
11
Всеки ден те гледам пишеш,приятелче на директора,налбантов,овцата и не знам още кой,обаче четеш ли статиите, помниш ли, разсъждаваш ли определено не или просто от централата на кукуряците ви е наредено да пишете каквото ви падне и да заблуждавате стадото, че хората са лоши.Социализма свърши ,а тоя още не го е разбрал.Ниската ти култура е факт.
14.
англиският циганин
11.07.2018 09:25:20
1
8
тоз нафта имат ли още от него и нии да купим по 1.80 стинки,ефтину а брат ми,и нашту бмв 3 варви с тоз нафта,заклевам са.
13.
Бека
10.07.2018 11:43:15
1
2
Дремеми .Мидата върви и с нафта. Ммм евро.
12.
Бека
10.07.2018 11:40:53
1
2
Дремеми .Мидата върви и с нафта. Ммм евро.
11.
Овцата
10.07.2018 11:27:51
1
4
Или ще продам някоя палма
10.
Овцата
10.07.2018 11:25:46
3
3
Cuba Libre
9.
Овцата
10.07.2018 11:21:19
2
4
Cuba Libre
8.
Налбантов
10.07.2018 11:11:43
4
5
Кой ще плаща за почистванетооо??????
7.
реклама
10.07.2018 10:31:10
1
4
Пак се прочу Приморско -спецакция се проведе в частен хотел ,качулки тарашат за дрога с куче .
6.
Мария Райчева
10.07.2018 10:06:18
0
7
На софиянеци да не вярваш.А твърдението е, че закона е еднакъв за всички и всички са равни пред него. Явно някои са "по-равни" !Така,така,усвоявайте,че малко остана.
5.
direktora
10.07.2018 08:31:45
2
9
Дyбpютpю, aбcoлютнo cъм cъглaceн. He знaм ĸaĸви ca им eĸcпepтитe, дeтo ги бpъщoлeвят тия глyпocти.
4.
xxx
10.07.2018 08:23:44
0
7
Това се наричат селски или махленски интриганти...Всяко пожелание, добро или зло, непременно и безотказно, някой ден тъпкано се връща!
3.
Hh
10.07.2018 07:26:38
1
1
Кой правил ремонта дъртия ли
2.
Гларус
09.07.2018 18:49:10
1
0
Кой кораб,Санта Мария ли?
1.
будура
09.07.2018 16:58:29
1
2
И кораба на Краси потъна и заседна в Китен ,този с червените платна .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Равносметката за 10-ти клас показва, че техническите и транспортните училища масово потъват в класацията Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори