×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поскъпват част от основните храни, плодовете и зеленчуците по борсите
  • Двама убити и девет души са в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Застреляният в Слънчев бряг хазартен бос Коста Николов с 50 млн.лева активи, ето кой ще наследи империята му


Застреляният в Слънчев бряг хазартен бос Коста Николов с 50 млн.лева активи, ето кой ще наследи империята му
Коста Николов постепенно въведе дъщеря си Свилена(вдясно) в бизнеса и сега дамата ще управлява активите му
01 Юли 2018, Неделя, 14:57 ч.

Миджурина има верига казина, хотели и множество недвижими имоти в цялата страна

Богатство за близо 50 млн. лева оставя застреляният хазартен бос Коста Николов-Миджурина, твърди "България Днес".

Вестникът прави обстоен анализ на целия бизнес на Миджурина, който за три десетилетия е изградил империя. За този период успява да придобие десетки магазини, апартаменти, вили, фабрика с огромни складове и десетки камиони и автобуси. Отделно от тях приживе Николов върти и луксозния хотел "Цезар Палас" в родния си град Нова Загора и верига казина. Заради развода със съпругата си единствен наследник на впечатляващото имане е родната дъщеря на Николов Свилена, обясняват запознати.

Любопитно е, че дъщерята на Миджурина се е познавала много добре с гаджето му Симона. 
Публикации във фейкбук показват, че двете често се забавляват заедно и пазаруват в луксозни бутици.

Наследничката на хазартния бос запазва отношенията си със Симона и след фаталната вечер, твърдят запознати. Свилена постоянно се интересувала за здравословното й състояние и дори обмисляла да я помоли за помощ при управлението на огромния бизнес на покойния си баща.

След смъртта на Миджурина Свилена ще трябва лично да поеме управлението на 15-те казина в Бургас, Несебър и Нова Загора.

На плещите на девойката ляга и завършването на проекта за огромна игрална зала в центъра на Пловдив, която баща й планирал да открие в началото на август.

Всяка от игралните зали отчита ежегодно стотици хиляди левове печалби, сочат публикуваните в Търговския регистър финансови отчети. Част от тях така и си стоят по сметките на фирмите и чакат собственика да си ги разпредели. След смъртта на боса това ще може да направи дъщеря му Свилена.

Освен бизнеса Свилена наследява и огромно количество недвижими имоти.

По морето на името на Миджурина се водят пет апартамента в Слънчев бряг и Несебър. Отделно хазартният бос е собственик на шикозна вила в близкото село Кошарица, където е и резиденцията на Митьо Очите.

На името на фирмите на Миджурина се водят и десетина помещения и магазини в Слънчев бряг и Бургас. В част от тях се помещават казината от империята му, а останалите се отдават под наем, обясняват запознати. В родния си град Нова Загора хазартният бос приживе е собственик на няколко апартамента и къщи наред с огромна складова база и парцели в покрайнините.

В категории: Животът


24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ 14/12/2025, Неделя 21:41 3
Флагман.БГ Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия 14/12/2025, Неделя 19:20 2
24
Коментара по темата
24.
Gjfi
02.07.2018 08:36:59
3
4
Тези и двамата са цигани,мангали
23.
Т
01.07.2018 23:28:47
2
16
ЛЕСНИТЕ ПАРИ ЛЕСНО ЗАМИНАВАТ.ОТКЪДЕТО ДОШЛИ ТАМ ОТИШЛИ.
22.
Милионите хвръкнаха
01.07.2018 22:32:04
1
13
Дъщеря му няма да види нищо
21.
Huhk
01.07.2018 21:59:57
1
13
Полицайте на бат боеко ще е разтоварят много бързо....
20.
Atanas
01.07.2018 20:15:22
8
31
Доказване 100% да доходите! ТОВА са КРАДЕНИ ПАРИ от България. Удържавяване на цялото имущество и средства. ДО КОГА ЩЕ ГЛЕДАМЕ КАК МАФИЯТА СТАВА ПО-БОГАТА, А НИЕ ПО-БЕДНИ. ДЕЦАТА СА МИ В ЧУЖБИНА, ТАЯ УРУС**Я ХОДИ В Чужбина само на почивка...
19.
Пенчо
01.07.2018 19:56:13
6
7
Предлагам и брак, деца не заради парите и.Много е красива :) Няма как да върнем времето назад:(
18.
До 17
01.07.2018 19:42:15
3
9
Идвам съгласен 0887726969
17.
до 16
01.07.2018 19:38:51
1
14
Не ,благодаря има кой да ме плющи ,а и не си падам по милфковци.А ко ти трябват пари ти предлагам работа на моят строеж като общак 30лв надник.
16.
Gosho kavala Gero do 15 ,
01.07.2018 19:34:55
1
9
Dobre be, i teb sreshtu skromna suma shta plushta....p
15.
до 14
01.07.2018 19:21:50
4
8
Заличен си..
14.
Gosho _ kavala gero
01.07.2018 19:17:20
0
11
Taz shta q plusta shot mi trqbwat pari umrql syn ot glad, abe i myjko shte patkam sammo oara da ima , che umrqh ot glad .
13.
do 5
01.07.2018 18:34:53
6
12
mnogo iasno che shte gi nasledi, tatko i e rabotil i ima mozuk da vurti biznesi. tvoia bashta kato e bedniak i obiknoven alkoholik kvo da napraim. ti shte mu nasledish samo praznite butilki hahaha curvul
12.
до 8 ТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.07.2018 18:31:21
0
7
ДЕБИЛИТЕ СИ ГИ ИЗБИРАТ??????????????????????????????????????????????ЗАЩО ––ЗАРАДИ МАЛКАТА СИ ДАЛАВЕРКА //ПЛАШАТ ГИ С ТАКА НАРЕЧЕНАТА ""СТАБИЛНОСТ""//СИГУРНОСТ В МИЗЕРИЯТА//ДЕБИЛСКИ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА///ДОСТАТЪЧНО Е САМО ДА ПРОЧЕТЕШ СИИРДЖИИСКИТЕ //ДЕБИЛСКИ//КОМЕНТАРИ НА ПРИНЦИПА""не е важно на мен да ми е добре А НА ВУТЕ ДА МУ Е ЗЛЕ""ЗА ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО ИМА В ДЕБИЛСКИТЕ ИМ ГЛАВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11.
до 8 ТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.07.2018 18:31:21
0
8
ДЕБИЛИТЕ СИ ГИ ИЗБИРАТ??????????????????????????????????????????????ЗАЩО ––ЗАРАДИ МАЛКАТА СИ ДАЛАВЕРКА //ПЛАШАТ ГИ С ТАКА НАРЕЧЕНАТА ""СТАБИЛНОСТ""//СИГУРНОСТ В МИЗЕРИЯТА//ДЕБИЛСКИ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА///ДОСТАТЪЧНО Е САМО ДА ПРОЧЕТЕШ СИИРДЖИИСКИТЕ //ДЕБИЛСКИ//КОМЕНТАРИ НА ПРИНЦИПА""не е важно на мен да ми е добре А НА ВУТЕ ДА МУ Е ЗЛЕ""ЗА ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО ИМА В ДЕБИЛСКИТЕ ИМ ГЛАВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.
до 7 печелят от СЕЛСКИЯ !!!!!!!!!!!!!!!
01.07.2018 18:18:32
0
12
""АНДРЕШКОВСКО––БАЙ ГАНЬОВСКИ""МАНТАЛИТЕТ НА ДЕБИЛИ КАТО ТЕБЕ КОИТО СА ЗАСЛЕПЕНИ ОТ ПАРИТЕ///коментиращи СЛЕДСТВИЕТО А НЕ ПРИЧИНАТА ??????????????????????????????????????????????????????????????????А НЕ ВИЖДАТ ЧЕ ПРОБЛЕМА Е КАК ""СИТЕМАТА"" УБИВА ЕДНИ А ОТ ДРУГА СТРАНА ПРОЦЪФТЯВАТ ТАКИВА ИНДИВИДИ""МИДЖУРИ ТА ЧЕРЕПИ ТА МУТРИ ""ДО КОГА ????????????ДО ТОГАВА ДОКАТО ДЕБИЛИТЕ ОСТАНАТ МАЛЦИНСТВО ЗАСЕГА РЕЗУЛТАТА Е 80 НО 20 В ПОЛЗА НА ДЕБИЛСКИЯ МАНТАЛИТЕТ////ЗАСЛУЖАВАМЕ СИ СЪДБАТА////
9.
Цоню
01.07.2018 18:08:38
4
28
Имане,империи,милиони и накрая заради един батал те заравят хаха ташак
8.
несретник
01.07.2018 18:05:39
2
18
Виждате ли, какви хора управляват България.То това нашето търпение и мълчание никъде го няма.
7.
созополски селянин
01.07.2018 17:42:19
2
27
Значи "кръводарителите" са се отчитали порядъчно през годините,а и всички машинки са били фабрично програмирани на 5% печалба максимум и не са можели да бъдат манипулирани по никакъв начин,щото нали това се опитват да убеждават балъците,че всичко опирало само на "късмет".
Да са живи и здрави всички балъци с 8ми клас,дето се мислят за по-умни и от Гари Каспаров.
Той не успя да победи на шах програмата,измислена специално за това,но щом главчовците си мислят,че ще успеят в нещо,в което един от най-гениалните шахматисти за всички времена не успя-прав им път,те такива като този на снимката от това печелят.
6.
Съвет
01.07.2018 17:39:31
0
22
Да избягва айтоски нотариуси и юристи ,че тези нямат спирачки.Чуят ли за наследство и невъзможното ще направят ,за да го прилапат.
5.
Gfhj
01.07.2018 17:27:22
11
8
Bah ta v drislata naslednichka,da mi qdesh huq
4.
ЖИТЕЙСКИ ИЗВОД
01.07.2018 17:19:38
0
35
Понякога имането е по-лошо от нямането. Факт!
3.
мастикар
01.07.2018 17:06:32
0
20
Тоя да не е кръстника, има си хора които управляват парите, който го е писал това е доста неграмотен.
2.
Exx
01.07.2018 17:04:34
4
14
Ех, една такава жена да ми се падне.
1.
Павката
01.07.2018 17:04:33
5
19
И за нея май скоро ще има патрон .... От ревност
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ако този 200-метров танкер се удари в брега, утре цялото Южно Черноморие ще е пълно с мазут Ако този 200-метров танкер се удари в брега, утре цялото Южно Черноморие ще е пълно с мазут Това е 80-хилядитонен танкер, той е с много тежко корито, хваща го вятъра. Котвата не е сигурно дали ще издържи на прибоя, казва капитан Димитър Иванов Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Според екипа на певицата, снимката е грубо фалшифицирана с фотошоп от анонимен профил, за да предизвика сензация Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито Атентатът през 2002 г. поставя началото на края на ВИС-2 Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне Настоящото състояние, при което в него има по-малко от 1.5 милиона кубика вода, е най-ниското от десетилетия насам Голяма промяна в касовите бележки от 1 януари Голяма промяна в касовите бележки от 1 януари От 1 януари 2026 г. общата сума на касовите бележки ще се изписва първо в евро, а след това в лева – обратен ред спрямо сегашната практика Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г. Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г. За първи път бяха градени и ученици от прогимназиален етап Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави Ако искате да имате достатъчно енергия през зимата и успешно да се справите с вирусите, внимавайте не само какво ядете, но и кога, предупреждават диетолози Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка Ромина Тасевска изненада всички с рязка и смела промяна, която мигновено привлече вниманието в социалните мрежи Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти След Нова година лихвеният процент на Европейската централна банка ще важи и за България, като част от еврозоната Сигнал до Флагман.бг: Камикадзе с БМВ дрифти бясно по улиците на Бургас Сигнал до Флагман.бг: Камикадзе с БМВ дрифти бясно по улиците на Бургас Водачът явно се смята за поредния безсмъртен на пътя, на когото всички са длъжни
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко Катастрофата стана преди 17 години Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия На вълнуваща церемония на площад „Сан Паоло“ в италианския град Монца бе открит барелеф на Васил Левски Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Журналистът разкри, че преди акцията е бил търсен с конкретна информация за връзки между арестувания полицай и ключова фигура в наркосредите Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Делът на хората в Европейския съюз, които не са в състояние да поддържат домовете си адекватно отоплявани, нарасна след енергийната криза, предизвикана от руската инвазия в Украйна Google премахна AI видеа с герои на Disney Google премахна AI видеа с герои на Disney Бе им отправено официално предупреждение 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме Сериалът представя леко изкривена картина Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената По време на изпълнение един от танцьорите се подхлъзва така, че изхвърча от сцената Украйна атакува още един танкер в Черно море Украйна атакува още един танкер в Черно море В неделя корабът е на около 2 мили северно от турския плаж Кисиркая Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Съпругата му Ангелина Димитрова успява да се справи с делата срещу нея след убийството на мъжа й, дори осъжда страната ни в Страсбург Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия В мрежата се появиха кадри как цивилен героично се справя и обезоръжава един от стрелците, касапницата е трябвало да бъде още по-кървава, намерени са експлозиви
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори