4 причини защо да зарежете мъжа, с когото нямате бъдеще
14 Юни 2018, Четвъртък, 22:44 ч.
Източник: tialoto.bgНали не вярвате, че ще можете да го промените?
Може да сте влюбена в гаджето си, да го харесвате като човек и все пак той да не е добра партия за вас. Това важи в случай, че той е от мъжете, които създават проблеми, които третират половинката си без уважение, които твърдят, че не вярват в брака, които мислят само за купони и т. н.
Ако имате продължителна връзка с мъж, с когото усещате, че никога няма да получите това, което наистина искате в личен план, то по-добре да прекратите тези отношения възможно по-бързо. Ето и още 4 причини, поради които трябва да зарежете гаджето, с което нямате бъдеще:
1. С времето ще се чувствате все по-самотни във връзката си
Ако стоите във връзка с човек, който не ви дава това, от което се нуждаете, вие ставате несигурни, именно защото се чувствате самотни. Колкото по-дълго оставате в тази връзка, толкова по-зле ще се чувствате, но и все по-трудно ще ви бъде да се решите да скъсате тези отношения. Вие ставате зависима от другия човек, а самочувствието ви отива все по-надолу.
2. Получаването на трохи любов съсипва вашето самочувствие
Ако вашият приятел се отнася зле или с неуважение към вас и не инвестира никакви усилия във връзката ви, значи отношенията ви са едностранни и това е за ваша сметка. С времето вие ще започнете да се чувствате все по-зле, ще приемете второстепенната роля, ще станете по-отстъпчиви, по-примирени и твърде самокритични.
3. Логично – губите си времето
Ако инвестирате твърде много време в дадени взаимоотношения, които така и никога не са ви дали това, от което се нуждаете, то вие наистина сте си изгубили времето. Прекалено дълга връзка, която така и не преминава на друго ниво (никога не заживявате заедно с мъжа, никога не се запознавате с неговите родители, той не ви предлага брак и няма желание за деца и т. н.) ще ви загуби едни хубави години от вашата младост, които бихте могли да изживеете далеч по-вълнуващо. Ако останете в такава връзка доброволно, вашият личен живот остава в пълен застой, а годините си минават...
4. Оставането в безсмислена връзка ви пречи да срещнете правилния човек
Най-лошото в случай, че не можете да се решите да скъсате с неперспективното си гадже, е че вие фокусирате цялата си енергия върху него, ограничавайки възможностите си да срещнете нов, по-стойностен човек. Ако връзката ви е сложна, вие в желанието си да я оправите, ще започнете да влагате всичките си физически, психически и емоционални сили в нея и така няма и да забележите, ако покрай вас се появи мъж, който би ви обичал и уважавал повече от сегашния.
В категории:
Лайфстайл
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
