Важно за бургазлии! Ето кога плащаме за синя и зелена зона през почивните дни
05 Май 2018, Събота, 05:00 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: Георги РУСЧЕВПаркираме на синя зона безплатно до 8-и май, а на зелена - само утре
Паркирането в Бургас ще е безплатно през почивните дни. Това обаче не важи и за двете зони, съобщи за Флагман.бг директорът на ОП "Транспорт" към Община Бургас Андрей Рунчев.На синя зона ще можем да можем да си оставим колите, без да бъдем таксувани, до вторник, първия работен ден. Зелената зона пък е в почивка само един ден - утре, на 6-ти май, Гергьовден. Днес и в понеделник паркирането в района на жк "Лазур" и Морската градина ще се заплаща.
Наш читател изпрати сигнал до Флагман.бг, че днес около 11:00 ч. е изпратил SMS за зелената зона, но не бил таксуван, а получил автоматичен отговор, че в почивните дни паркирането е безплатно. Това се дължи на техническа грешка, разясни Рунчев.
"В началото на зелената зона днес, за около 15 минути имахме технически проблем, който беше отстранен. Зелената зона е в сила днес и в понеделник", обясни още той.

Поради технически проблем наш читател не бил таксуван днес
В категории:
Бургас
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Чакаме Зелена зона и в Славейков!
А дано ...... и то веднага!
Една ,, дрьжава " дето основната и икономика е да лепи стиропори по панелките....
Едно място , дето му е началник един дето вечно требе да Гадееш що е рекьл.... !
Абе... ?!
Тва дрьжава ли е ?!
Вие... ?!
Що чините там ?!
За идиотите и мазохистите населяващи тази територия !
Никога....
Ама Точно Никога няма да се опрайте !
Щот сте Прост народ !
Ама мнооо ПроЗТ !!!
Измислете го за чуженци да я ясно и лесно за разбиране. Или едно место винаги се плаща или е. Защо усложнявате?????????
Сини зелени глупости!!!
Или се плаща едно место или не!!!!
Недейте да усложнява!!!!
Всеки който кара кола през носа яко!!!!!
Само чистите коли да минават метър.
И да де дава кредит на тези които използват велосипед до работа.
Насърчете чистото и правилното със кредит.
Свини такива.
Мръсни свини.
С дебели задници.
Качете се на колелата направете малко крака.
Свалете тея кореми.
Спрете цигарите.
Мазни свини такива селски.
Купувайте си колело ИЛИ всички ще плащате до дупка!!!! Писна ми да разваляте въздуха ни!!!!!