×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гневен бургазлия от ж.к. „ Изгрев”: Ако паякът не разкара тази кола, ще я запаля (СНИМКИ)


Гневен бургазлия от ж.к. „ Изгрев”: Ако паякът не разкара тази кола, ще я запаля (СНИМКИ)
Немското возило е спряно перпендикулярно на другите коли, затруднява движението и изнервя шофьорите
24 Март 2018, Събота, 06:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: архив

Опел Тигра-та е позиционирана на паркинга вече втори месец

За безстопанствения, но широко известен „Опел Тигра” ви разказахме още в началото на февруари, когато жители на бургаския ж.к. „Изгрев” изказаха недоволство, че автомобилът създава затруднения при паркиране на другите коли /ВИЖ ТУК/.
Днес, близо два месеца по-късно, немското возило все още е позиционирано на паркинга пред блок 59 в комплекса. 

Гневен бургазлия се свърза с редакцията на Флагман.бг с призив паякът да репатрира возилото, в противен случай ще го запали. Колата е оставена безстопанствено там, има регистрационни номера и много лесно може да бъде открит нейният собственик.

Проблемът обаче е, че Тиграта е така спряна, че затруднява паркирането на близо 5-6 места.

Ядосан съм, защото всички в района оставят колите си там, съседните блокове се санират и работниците също спират на този паркинг. Накрая няма свободно място за живущите в комплекса. Който го ударят на кръстовището до мола, си зарязва колата тук. Превърна се в наказателен паркинг, има още 2 ударени коли, които сигурно от година са непотърсени от никого. Къде е паякът? Ще започнем да спираме неправилно и ще се появи с зелени лепенки, нали”, пита нашият читател.


Опелът създава затруднение при паркирането на места в близост 

В категории: Бургас


32
Коментара
Флагман.БГ Кои са най-трудните за разбиране зодии Кои са най-трудните за разбиране зодии 24/06/2026, Сряда 21:30 1
Флагман.БГ Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн 24/06/2026, Сряда 17:20 1
32
Коментара по темата
32.
хаха
26.03.2018 20:57:07
0
0
Като гледам е останал без лявото странично огледало, като за начало.
31.
аз от Бургас
26.03.2018 10:06:05
1
5
То в този град само селяния ни залива. Чета тези, които защитават собственика на колата, чета и тези, които осъждат паркирането му. Ами всичките сте/сме примати, вандали, варвари и селяци...Може ли една кола да поражда толкова негативи, омраза и черни мисли. Един ще я пали, друг ще я китосва с цимент, трети с монтажна пяна, четвърти гумите и ще спада. Абе вандали, каквото ви е мисленето за тази кола, такова ви е мисленето и за всичко останало. Герой до героя сбрани. На вас всичко ви пречи, ама нито един от вас не вдява, че най-много сами пречите на себе си. Някой направил ли си е труда да отиде в КАТ и да провери номера на този кола ? Ами че може и да е крадена, щом е зарязана така, или викате да я омаскарим, пък после да си мърдаме сивите вещества, които освен с мисъл за ядене, Йеване и сране за друго така и така не ги ползваме, нека поне натрошим една кола, че да ни стане Арно на душичките тъпкани и смачкани. Баси и града, в който се превърнахме.
30.
Яфо
26.03.2018 03:57:57
6
2
Колата е следена от камери. Който й направи нещо ще бъде наказан по най-случаен начин. Може да си избере и наказание дори.
29.
Ко
25.03.2018 17:07:32
1
1
Шрек от 59 блок да издърпа колата
28.
номерца
25.03.2018 14:15:11
1
6
номерца хахаха-може да му сипете захар в резервоара или му пробийте радиатора с отверка или му циментирайте ауспуха със строително лепило или му свалете гумите и подложете трупчета за назидание на говното
27.
..
25.03.2018 14:10:37
1
4
Ако искате идвам с Нивата и ще я издърпам като морков до автоморгата
26.
spas
25.03.2018 14:05:55
3
6
пали ве тапанар тогава на собственика ще му е през к*ра дали колата му ти пречи или не. ще остави там едно изгоряло возило и толкоз. та даже и разследване ще спретнат и глей ако те барнат кой си. Той тоз' опел 1000 лева дали има, но проблемите, които може да ти докара са за много повече пари. Кат' си ербап пали. Ти си! Покажи се колко си ГОЛЯМ! Въздух под налягане!
25.
Позитивен
25.03.2018 12:10:17
2
12
Подпалването е ненужно крайна мярка. Аз по погрешка в София бях спрял пред вратата на гараж. Като се върнах след два часа, открих че предното ми стъкло е счупено, колата е освободена от скорост и е избутана 50 метра надолу по улицата. Този проблем не ми струваше пари, защото имах Каско, костваше ми малко разправии, нерви и време, но това си го приех като заслужено наказание, че не съм внимавал и съм запушил гараж.
24.
Ванката
25.03.2018 11:07:35
2
19
Толкова ли не можете да я избутате 3 ма човека или да я закачиш на твоята кола и я дръпнеш с въже 10 метра надолу..работа за 3 минути. Аман от малоумници, които само реват.
23.
До подпалвача
25.03.2018 10:58:24
0
12
Много си прост ако сега някой тъпак вземе ,че я запали тая таратайка познай кой ще яде бахура .
22.
k
25.03.2018 10:21:20
1
8
разкарайте таратайките със спаднали гуми и тия дето не са в движение от паркингите,че без това няма къде да се спира в тоя тесен град
21.
Velin
25.03.2018 09:54:50
3
8
Zapalete mu kolata na toq maika mu da eba i bokluk tq bez tova ne mu trqbva shtom ne si q tarsi 2 meseca
20.
Rt
25.03.2018 09:54:17
4
7
По селата така се паркира, цялата чаршия е тяхна , а дали затруднява движението на други автомобили или пешеходци по някога, не ги интересува такива водачи на МПС.
19.
Баш
25.03.2018 09:39:25
11
11
На калпава ракета космоса и пречи - пълно е с калпави шофьори които не умеят да паркират
18.
Бс
25.03.2018 08:15:38
10
17
Или ямболско или сливенско копеле ще е.Счупи му малкия прозорец и изпразни 2 флакона монтажна пяна с любов от б-с
17.
*********
25.03.2018 04:02:01
7
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
16.
До7
25.03.2018 00:46:32
1
21
Да, ама цървула е свикнал да паркира в Дебелт на мегдана и тука му е трудно
15.
*********
25.03.2018 00:42:07
2
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
*********
25.03.2018 00:40:33
1
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
13.
13
25.03.2018 00:03:22
0
7
И аз имам такъв "съсед"- абсолютно абсолютен одитор!!
12.
Съсед
24.03.2018 23:55:31
7
16
Хахаха абсолютен идиот... ми като му се пали толкова и му се плаща след това да не пише в редакцията на сайта да му се смее половин Бургас , ами направо да я пали ... Много е кофти да говориш , а да не ти стиска ! Селянин ...
11.
то в славейков ко има
24.03.2018 23:45:24
8
33
само сливенски и ямболски мангали
10.
Аха
24.03.2018 23:08:06
1
13
Елате да видите в Славейков около вик-то как и на каква дистанция се паркира заради липса на места.Всяка втора трета кола е ударена.
9.
Syller
24.03.2018 22:49:45
10
15
На тая трошка не и е мястото така паркирано. Аман от „селяци”
8.
мнооо точно
24.03.2018 22:17:49
9
17
гневен селянин - трето поколение .
ей ,няма да свърши тази селения у тоз град ,уе чуек
7.
WTF!?!?!?
24.03.2018 22:13:55
17
26
От снимките не виждам тиграта да пречи. Още по-малко пък да затруднява паркиране на 5-6 места. Пълни глупости! А относно подпалвача, май се касае за един от онези типове дето все нещо и някои им пречи.
P.S. Мисля че е крайно време да пишете статии за по сериозни теми, отколкото за някои си сополанко дет не си знае габаритите на колата и всичко около него му пречи.
6.
до 1 ТРИМАТА ГЛУПАЦИ
24.03.2018 22:12:49
17
13
ТОЙ И ДРУГИТЕ ДВАМА СЪСЕДИ СЕЛЯНДУРИ АЗ ВИ ЗНАМ КОИ СТЕ И ЩЕ ЯДЕТЕ ХУРКАТА АКО СТАНЕ НЕЩО ПО КОЛАТА ЯСЕН ЛИ СЪМ БЕ ГЛУПАЦИ
5.
SVALIANETO
24.03.2018 22:06:40
1
7
NA NFMERA E KRAJBA !!!!!!!!!!
4.
Аман от глупаци
24.03.2018 22:06:39
23
14
Какъв му е проблема на "гневния" селянин дето не знае закона, че след като човека си е платин данъка и пътните такси може да спира където е разрешено и както си иска стига да не пречи. Дано човека с колата има автокаско, че като я запали "гневния" селянин застрахователите да му изпият мозъка с обезщетения. Да и тъпите селяни!
3.
ти кьорав ли си колата не пречи
24.03.2018 22:03:29
18
21
никой няма право да пипа колата пък паяка най малко ще си сложи""таралеж"в гащите а ""подпалвача""за палеж щему го наръгат на два ката
2.
nqkoj
24.03.2018 21:58:51
4
15
ОТНОСТНО ТЕЗИ ИЗОСТАВЕНИ ТАРАЛЯСНИЦИ,РАПАТРАКА ЗА ДА Я ВДИГНЕ,КОЛАТА ТРЯБВА ДА НЯМА НОМЕРА.СВАЛЕТЕ И ЕДИНИЯ НОМЕР И СЕ ОБАДЕТЕ ТОГАВА НА РАПАТРАКА
1.
съсед
24.03.2018 21:43:39
5
25
Абсолютно съгласен!
А и тези монтанските, дето санират 58 блок също паркират по този начин, а паркинга е тесен. Аз дори си мисля, че Опела е краден и изоставен. Но има още две ударени коли.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Очевидци и дрон опровергават официалната версия за трагедията с малките футболисти на Славия Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ За луксозна екскурзия в Кан разбрахме едва днес преди обед от командировъчното ѝ Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Планът е подготвян с месеци и обхваща стотици плавателни съдове в Залива Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Деветокласничката Жанет Стефанова от СУ „Христо Ботев“ в Айтос бе отличена от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Огнеборците са влезли в жилище на втория етаж със специализирана техника Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма "Forty Love" проследява млад тенисист, изправен пред съперничество и привличане 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Ще се изяснява къде са били родителите му и дали е имало спасител СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ Столичният общински съвет ще разгледа утре доклада на кмета Васил Терзиев и ръководството на СОС в памет на емблематичния писател, сценарист и общественик Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Инфлуенсърката сподели плановете си за бъдещето и коментира слуховете за годеж с Димитър Рачков Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Вторият заем ще е в размер на 2,2 млрд. евро, а липсващите още 5 милиарда ще се компенсират частично с повишен максимален осигурителен доход, по-високи винетки и ТОЛ такси
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори