4070 лв. ще взема шефката на НАП. Правителството й вдигна заплатата заради събраните приходи
21 Март 2018, Сряда, 14:08 ч.
Автор: Антония Чорева, снимка: АрхивНяма и година откак е на поста, но правителството е доволно от постигнатите резултати на агенцията
Изпълнителният директор на Националната агенция по приходите Галя Димитрова ще взема заплата 4070 лв. от 1 април.
Министерския съвет определи на изпълнителния директор на Националната агенция за приходите (НАП) увеличение на основната месечна заплата с 10 на сто спрямо настоящия й размер.
Решението за повишаване на заплатата на Галя Димитрова е обусловено от водещия принос на ръководителя на приходната агенция за успешното изпълнение на основните стратегически и оперативни цели на НАП за 2017 г., свързани със събираемостта на приходите, доброволното изпълнение на задълженията и предоставяните електронни услуги.
Възнаграждението на изпълнителния директор на агенцията се определя от Министерския съвет.
Галя Димитрова беше избрана за изпълнителен директор на НАП през май 2017 година. Няма и една година откакто е на поста, а преди това беше заместник-изпълнителен директор на агенцията.
В категории:
Бизнес
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Да си обучат лелките- за какво са там, на компетентност и етикет.
Да им раздадат униформи, стига са се обличали с домашни елечета.
Ама те всички знаят,че си използвач ,завистлив,не се притеснявай.........