Мариан Челебиев проговори за убийството: Тук има и нещо друго!
12 Март 2018, Понеделник, 13:45 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Иван КОЛЕВПричината за скандала, завършил с убийство, били намеренията на родителите на Мариан да го изпратят в психиатрична клиника
Бургазлията Мариан Челебиев реши да дава обяснения за убийството на майка си Бинка, едва след като чу, че Бургаският окръжен съд удължава мярката за неотклонение и го оставя зад решетките.Докато Цвета Попова четеше мотивите за решението си, 35-годишният мъж прекъсна окръжния магистрат с думите: „Само, че тук има и нещо друго...”
Той обаче не успя да довърши изречението, тъй като съдия Попова не му позволи.
„Нямам право да говоря, така ли?”, възмути се Мариан.
Уважаваният бургаски магистрат обясни на обвиняемия, че на два пъти е предоставяла възможността за обяснения, но той единствено повтарял, че няма какво да каже. Цвета Попова обоснова решението си, че има вероятност Мариан да се укрие, тъй като бъде признат за виновен, може да получи наказание от над 10 години затвор.
Припомняме, че 35-годишният мъж е обвинен в умишлено убийство на майка си Бинка Челебиева. Той направил самопризнания за престъплението, като обяснил, че родителите му го тормозели от доста време и нервите му не издържали.
Според източници на Флагман.бг причина за скандалите били намеренията на родителите на Мариан да го изпратят в психиатрична клиника.
В категории:
Темида
Как инфлацията влияе на консумацията на кафе в САЩ: Потребители намаляват или спират да пият кафе
Какво ще е времето на 23 февруари
Треньорът на ЦСКА Христо Янев със сигурност е доволен от тази статистика
Идеален подарък за първа среща
Какво означава, ако любимият алкохол на мъж е розе?
Лесна и бърза рецепта за перфектен десерт
Кой е Немия - българинът, извършил брутална екзекузия в затвора по поръчка на мафията
Пистолетите в България достигат 133 245: Как граждани и охранители се въоръжават
Ползите от рибата за здравето: Защо тя е изключително полезна храна
Коя зодия ще има най‑щастлив месец март според астролозите?
Играч на ЦСКА взима приз на ФИФА, нарежда се до Кристиано Роналдо?
Борислав Сандов: Хората от "Петрохан" не ми изглеждаха на секта, бяха много позитивни
Защо в любовните реалитита няма по-пълнички хора?

Трябва само да се приесъединиш към една от моите 8236548263 фейсбук групи, в които давам акъл на бащи - как да правят деца, на краставичари - как да продават краставици, на миньори - как да поставят диманит.
Ти ще си ми брат и сестра!
Да убиеш човека, който ти е дал живот...
Нямам думи.