Ето го Мариан Челебиев от Бургас, който уби майка си
Мариян е със сериозна физика, тренирал е, но напоследък е злоупотребявал и с дрогата, която явно е изпържила мозъка му
10 Март 2018, Събота, 16:55 ч.
Автор: Флагман.бгБургазлията е завършил е ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив, но така и не успял да си намери нормална работа
35-годишният Мариан Челебиев е бил абсолютен безделник, твърдят наши източници, които ни изпратиха и фейсбук профила му.Младият мъж, който снощи уби собствената си майка по особено мъчителен начин, е човек с добра физика, а от снимките му се вижда, че тренира в залата на СК "Самурай".
Бургазлията, както писахме е висшист, завършил е ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив. За кратко е бил учител по физическо, но е уволнен. Негови съседи се съмняват, че в последните години злоупотребявал с дрогата.



В категории:
Животът
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Ако имаше гражданско общество и повече родители като теб, нямаше да ги има тези утайки!
Рижава катеричка ли си ?!
Мноо ги кльопам такива !
И с дьщеря ти !
От скотизма и беднотията !
От безизходицата за която гласувахте !
От илола ви Борисов и ГЕРБ !
Яките момчета нямат бьдеще и живот !
Мьжете се чувствуват аутсайдери !
Притискат ги сьс всякакви Европейски конвентций !
Бьлгарския мьж не се усеща като такьв !
Почват се изврьщенията...
Що спите ве Бьлгаре ... ?!
Що вярвате че Някой друг трябва да ви посочи правелния пьт и вие само да го следвате?!
Бьдете Вие сами лидери !
Обичайте и се грижете за родителите си !!!
Не се поддавайте на немотията !
Защо , нети извих врата, и начупя празната и наркоманска празна глава!!!
заедно учихме с тебе в кирил и методий до 7 клас.преди 2 години се видяхме с тебе кафенце пихме си лафехме и всичко беше нормално с тебе.какво те прихвана и тебе че уби собствената ти майка