Ето го Мариан Челебиев от Бургас, който уби майка си
Мариян е със сериозна физика, тренирал е, но напоследък е злоупотребявал и с дрогата, която явно е изпържила мозъка му
10 Март 2018, Събота, 16:55 ч.
Автор: Флагман.бгБургазлията е завършил е ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив, но така и не успял да си намери нормална работа
35-годишният Мариан Челебиев е бил абсолютен безделник, твърдят наши източници, които ни изпратиха и фейсбук профила му.Младият мъж, който снощи уби собствената си майка по особено мъчителен начин, е човек с добра физика, а от снимките му се вижда, че тренира в залата на СК "Самурай".
Бургазлията, както писахме е висшист, завършил е ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив. За кратко е бил учител по физическо, но е уволнен. Негови съседи се съмняват, че в последните години злоупотребявал с дрогата.



В категории:
Животът
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба

Ако имаше гражданско общество и повече родители като теб, нямаше да ги има тези утайки!
Рижава катеричка ли си ?!
Мноо ги кльопам такива !
И с дьщеря ти !
От скотизма и беднотията !
От безизходицата за която гласувахте !
От илола ви Борисов и ГЕРБ !
Яките момчета нямат бьдеще и живот !
Мьжете се чувствуват аутсайдери !
Притискат ги сьс всякакви Европейски конвентций !
Бьлгарския мьж не се усеща като такьв !
Почват се изврьщенията...
Що спите ве Бьлгаре ... ?!
Що вярвате че Някой друг трябва да ви посочи правелния пьт и вие само да го следвате?!
Бьдете Вие сами лидери !
Обичайте и се грижете за родителите си !!!
Не се поддавайте на немотията !
Защо , нети извих врата, и начупя празната и наркоманска празна глава!!!
заедно учихме с тебе в кирил и методий до 7 клас.преди 2 години се видяхме с тебе кафенце пихме си лафехме и всичко беше нормално с тебе.какво те прихвана и тебе че уби собствената ти майка