Ето го Мариан Челебиев от Бургас, който уби майка си
Мариян е със сериозна физика, тренирал е, но напоследък е злоупотребявал и с дрогата, която явно е изпържила мозъка му
10 Март 2018, Събота, 16:55 ч.
Автор: Флагман.бгБургазлията е завършил е ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив, но така и не успял да си намери нормална работа
35-годишният Мариан Челебиев е бил абсолютен безделник, твърдят наши източници, които ни изпратиха и фейсбук профила му.Младият мъж, който снощи уби собствената си майка по особено мъчителен начин, е човек с добра физика, а от снимките му се вижда, че тренира в залата на СК "Самурай".
Бургазлията, както писахме е висшист, завършил е ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив. За кратко е бил учител по физическо, но е уволнен. Негови съседи се съмняват, че в последните години злоупотребявал с дрогата.



В категории:
Животът
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Ако имаше гражданско общество и повече родители като теб, нямаше да ги има тези утайки!
Рижава катеричка ли си ?!
Мноо ги кльопам такива !
И с дьщеря ти !
От скотизма и беднотията !
От безизходицата за която гласувахте !
От илола ви Борисов и ГЕРБ !
Яките момчета нямат бьдеще и живот !
Мьжете се чувствуват аутсайдери !
Притискат ги сьс всякакви Европейски конвентций !
Бьлгарския мьж не се усеща като такьв !
Почват се изврьщенията...
Що спите ве Бьлгаре ... ?!
Що вярвате че Някой друг трябва да ви посочи правелния пьт и вие само да го следвате?!
Бьдете Вие сами лидери !
Обичайте и се грижете за родителите си !!!
Не се поддавайте на немотията !
Защо , нети извих врата, и начупя празната и наркоманска празна глава!!!
заедно учихме с тебе в кирил и методий до 7 клас.преди 2 години се видяхме с тебе кафенце пихме си лафехме и всичко беше нормално с тебе.какво те прихвана и тебе че уби собствената ти майка