Първо във Флагман.бг: Убиецът Мариан Челебиев - бивш учител по физическо, злоупотребявал с дрогата
10 Март 2018, Събота, 14:57 ч.
Автор: Гергана РАДЕВА, снимки: АвторътМайката Бинка много се притеснявала за детето си, оплаквала го по цял ден със съседи
Убиецът Мариан Челебиев, който преби и удуши майка си в семейното им жилище в бл.5 в бургаския ж.к.“Лазур“ (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), е бивш учител по физическо, но преди време го изгонили, защото имал проблеми с дрогата, разказаха негови близки.Мариан така и не си намерил друга работа, а майка му Бинка Челебиева по цял ден го оплаквала пред познати.
„Опитваше се да му помогне. Дълги години е работила в Слънчев бряг по хотелите и чрез познати му осигуряваше работа, но Мариан така и не желаеше да започне каквото и да е било. В последната година, година и половина се държеше безкрайно неадекватно, може би заради това майка му го е пратила на преглед при психиатър. Дрогата изглежда изпържи мозъка му“, уточни познат със семейните драми.
Това е апартаментът на семейство Челебиеви в бургаския ж.к."Лазур"
Малцина са узнали за жестоката трагедия, която се е разиграла снощи във вход „В“ на бл.5 в ж.к.“Лазур“. Живущите в блока помислили, че това е поредният скандал в семейство Челебиеви и не обърнали внимание на виковете на майката.
Още повече, че всички били убедени, че бащата на Мариан – 87-годишният Тодор е в дома им. Не е ясно обаче къде е бил той и защо не се е намесил, но Мариан е измъчвал собствената си майка няколко часа преди хладнокръвно да я убие.
В категории:
Крими
Исторически триумф в Токио: СК „Бушидо“ - Несебър се завърна с три купи
До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи
ДБ призова Йотова да свика спешно КСНС заради войните и разнобоя във властта
Празникът се превърна в кошмар: 13-годишно момче загина под рухнал фонтан в Испания
Сценарият от 2010 г. се повтори: Зловещите съвпадения зад световната титла на Испания
Рожден ден с доза сексапил! Тита разпали страстите на плажа в Черноморец (СНИМКИ/ВИДЕО)
ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки
Българин изхвърча от влак със 120 км/ч след жесток побой с пътник
Бургас изстина след еврото: Сделките се сринаха с 23,9%, но цените още летят
Нова следа в случая Петрохан: Групови ритуали с аяуаска преди трагичния край
Градински мебели за уютно и красиво външно пространство
Фонд "Култура" плащал бельо, боксери и туристически обувки като работно облекло

Добре, че Мариян сам се е обадил на 112, че иначе откъде щяха да търсят пак някой психясал бивш легионер да го самоубиват.
Нещастници! Само увеличение на заплатите и рекет може да искате, за нищо друго не ставате! 99% от вас!
Многобройни жалби е имало срещу убиеца от тази статия, но да щипеш сервитьорки и да пиеш безплатно кафенце са професионалните задължения на Българската милиция! Особено в Бургас!