Бурното море в Бургас „захапа“ заведенията на Северния плаж
27 Февруари 2018, Вторник, 14:34 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАПлажната ивица бе изядена от водата, а вълните се удряха в търговските обекти
Бурното море в Бургас „захапа“ част от заведенията на Северния плаж, видя репортер на Флагман.бг. Плажната ивица бе изядена от водата, а вълните се удряха в търговските обекти, нанесени са сериозни щети, които наемателите ще трябва да оправят преди началото на летния сезон.Преди няколко години бившият наемател Атанас Атанасов правеше всяка зима импровизирана дига, за да запази пясъка, но новите стопани на плажа, които според вицепремиера Валери Симеонов, са свързани с Маргините, не смятат това за необходимост и поне в първата си година са оставили плажа на произвола на съдбата през зимните месеци.
В категории:
Бургас
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син

голям двор и никой не ми пречи. Даже и съгражданите от панелните. Живей си живота,че бързо свършва
Плажната ивица не е за заведения кой е разрешил построяването им?
В Бургас на плажната ивица няма място за плажуващите,а заведение до заведение това минава всякакви граници!
Давай Господи до дупка взимай целия нов коминен гето Бургас до центъра.
Остави само стария Бъргас където поне има италианска архитектура
Също да вземе летището което дори още няма полети до София на евтини цени.
Също да вземе около мостика тея грозни панели дето крепят алеята надраскани с грозни графити.
Давай по яко Господи ако може първо замрази Москва която ни мори от времето на Втората Българска Империя.