×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Търсят директор на гимназията по иновации в Бургас, вижте какви са изискванията


Търсят директор на гимназията по иновации в Бургас, вижте какви са изискванията
Избраният кандидат ще бъде временно назначен на поста
19 Февруари 2018, Понеделник, 15:29 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Община Бургас обяви конкурс за професионалист с иновативни методи на обучение и високи стандарти на преподаване

Търсят директор на новото IT училище в Бургас, показа справка на Флагман.бг  Професионалната гимназия по компютърно програмиране и иновации се намира в най-големия комплекс „Меден рудник”. Очаква се тя да отвори врати за новата учебна година. Именно затова Община Бургас бърза да открие най-добрия специалист в тази област на компютърните науки.

Конкурсът за временно изпълняващ длъжността "директор" на гимназията ще се проведе в няколко етапа. Всеки, който желае да стане началник на училището за „гении” трябва да представи портфолио с добри педагогически практики, осъществени от него или под негово ръководството, както и  резюме на визията му за развитие на гимназията.

За предимство би се отчело, ако кандидатът има познания в областта на информатиката, информационните технологии и програмирането. Друго също важно условие е участникът да има поне 5 години учителски трудов стаж.

Един директор на каквато и да е фирма, училище или предприятие, трябва да притежава умението да планира и организира работния процес, също да разрешава конфликтните моменти. Да предлага инициативи,  да търси и прилага ефективни начини за постигане на по-високи резултати и качество на работата.

Всеки, който иска да участва в надпреварата трябва да предостави нужните документи до 26 февруари.

Учениците в Професионалната гимназия по компютърно програмиране и иновации ще изучават всички съвременни програмни езици Java, C, C++, JavaScript, " .NET". В учебните програми ще бъде заложено те да придобият знания и умения за обектно ориентирано програмиране в алгоритмите и структурите от данни, в области като разработване на софтуер и уеб дизайн, технология на програмирането, системи за управление на бази данни, интернет програмиране.

След приключване на своето образование учениците ще притежават специфични знания и умения в областите - роботика, изкуствен интелект, хардуерен дизайн, киберсигурност, облачни технологии.

В категории: Меден Рудник


17
Коментара
Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 2
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 1
17
Коментара по темата
17.
до 1 ...
20.02.2018 11:48:15
1
0
Има гении в меден КуРник - драгостинчо Дражев - гениално лудия идиот
16.
ДА НЕ
20.02.2018 11:11:39
0
1
ЗАБРАВИМ И КАНДИДАТУРАТА НА ЛУДАТА МАРИЙКА ОТ КЪРЪБАЙРСКИЯ КАТУН, СЕСТРА НА ЦИГАНКАТА МИНКА ОТ ДЕБЕЛТ - ЛАЗУР 7/4 3.
15.
by the way
20.02.2018 10:14:03
0
5
При конкурса за директор и приема на ученици карабайрското жителство ще дава ли предимство?
14.
до 9
20.02.2018 10:10:23
0
1
Защо питаш ?
Ще кандидатстваш ли ?
13.
М...ДА
20.02.2018 09:57:21
0
7
Мисля, че най-подходящата кандидатура е ЦИГАНКАТА - МИНКА АТАНАСОВА / буля Минка / от Лазур. Има и трудов стаж като ДЕТСКА УЧИТЕЛКА в мангалското гето на ДЕБЕЛТ.
12.
Нова сграда за Английската
20.02.2018 09:51:05
1
4
Направете нова сграда за английската в Лазур до училище Яворов на мястото на бившата детска градина.
11.
Ана
20.02.2018 09:03:17
0
6
Нали и спортното училище щяло да е там.Разхвърлиха целия град.То малко трябва да се мисли стратегически.
10.
бай мангал дърекрур ба
20.02.2018 08:13:15
1
6
да си вземат некой циганин от малко търново ,само мангали гимназисти ще има ,не че сега нема цигани ж меден рудник.
9.
учител
20.02.2018 07:58:06
0
7
Кога ще обявят конкурс за директор за ДГ Брезичка?
8.
ГЛАРУС
20.02.2018 07:32:24
1
11
Няма вече глупаци за директори.Даскал е много по добре.Никакви отговорности.
7.
Lord
20.02.2018 02:37:32
7
11
Мястото на това училище трябваше да е в бившата Немска болница.Меден Рудник,колкото и да им се иска на някой е клоаката на Бургас
6.
Меден Рудник
20.02.2018 01:34:37
7
11
Скъпи гражданчета, според вас в Меден Рудник няма интелигентни хора?! От къде вадите този извод много ми е интересно. Първо като най-големият квартал на Бургас има много хора, някои умни, други не чак толкова и второ това училище ще е за ученици от целия град. Има огромен двор, сградата също е нова и няма смисъл да не се ползва при тази наистина добра база. Така че, кажете едно браво или по-добре се скрийте в панелките си и замълчете!
5.
до 1.Митко
19.02.2018 23:52:01
1
5
Що бе Митко, в М.Р. са си гениални в много отношения! Примери много. Само се чудя, дали не трябва на кандидат-гениите да предоставят безплатна предварителна подготовка по уличен бой?!
4.
:-)
19.02.2018 23:19:53
6
16
В Математическата гимназия ще закриват паралелки, защото няма деца. А на Кара баир, ново училище.
:-)))
3.
до 1
19.02.2018 21:58:28
3
6
Невероятен оксиморон е и понятието "мозък в главата ти", ама си я имаш, и си я носиш.
2.
4
19.02.2018 21:26:32
4
5
Atanas 4esana ot Meden Rudnik vzemete,toi 6te u4i decata kakvo da praviat.6te stanat kato nego ot negramoten futbolist i voenen kam negramotni IT specialisti.
1.
Митко
19.02.2018 21:17:11
13
18
Гении и Меден Рудник....какъв невероятен оксиморон! :-)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сигнал до Флагман.бг: Груба шега или на косъм от трагедия с пешеходци в центъра на Бургас (ВИДЕО) Сигнал до Флагман.бг: Груба шега или на косъм от трагедия с пешеходци в центъра на Бургас (ВИДЕО) Гумите на мощния автомобил минават на сантиметри от нищо неподозиращите пешеходци, намиращи се с гръб към връхлитащата ги опасност Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост (ВИДЕО) Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост (ВИДЕО) Кметът на Луковит Иван Грънчаров зове за смиреност Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Беляшки се заместил с износ на цигари Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Изобилие, нови предложения в любовта и кариерата, получаване на признание – всичко това ще бъде на картата за тези знаци Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Десетки любители на активния начин на живот ще се съберат Central Park  Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Рачков и Геро отидоха до Испания заради него Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” И главният прокурор Борислав Сарафов възложи проверка Мощна полицейска акция, има много арестувани Мощна полицейска акция, има много арестувани Криминалисти от столичното Пето РУ иззеха 2 килограма наркотици, след като спряха джип и кола, движещи се в „пакет“ Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Шофьор отнесе велосипедистка Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Юбилейният спектакъл ще събере над 800 гости на 30 април
Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори