Култовият престъпник Игуаната марширува с охрана и белезници по площад "Тройката" в Бургас (СНИМКИ)
14 Февруари 2018, Сряда, 09:21 ч.
Автор: Христо НИКОЛОВ, снимка: АвторътСъдебните охранители го стовариха до Подземната улица и го поведоха по плочките на площада
Култовият бургаският престъпник Рашко Димитров-Игуаната, който в момента излежава присъда за въоръжен грабеж в Общежитието в Дебелт, току-що бе стоварен от съдебните охранители до Подземната улица и поведен с белезници към площад "Тройката", видя репортер на Флагман.бг.Игуаната слезе от душегубката на Съдебната охрана, свали очилата си и макар да бе закопчан и конвоиран, той тежкарски пристъпваше покрай модерния билдинг "Тринити".

Най-вероятно го отвеждат до зъболекарски кабинет или му правят снимка на зъба, смятат запознати и отбелязват, че в тази част на сградата има няколко подобни кабинета.
Днес Игуаната няма дело нито в Окръжния, нито в Районния съд на Бургас, показа репотерска проверка.
Припомняме, че преди няколко дни Рашко Димитров поиска да бъде освободен предсрочно, но Бургаският окръжен съд му отказа и постанови да излежи останалите 4 месеца от присъдата си.


В категории:
Крими
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск
31/10/2025, Петък 22:00
2
Жестока вражда между банди в Брюксел
31/10/2025, Петък 21:29
0
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро
Колин Фарел се напи зверски и вбеси Том Крус
31/10/2025, Петък 21:00
1
Бърз трик за по-лесно заспиване
Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук
Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър
Трилърът със Светльо Вуцов продължава
31/10/2025, Петък 19:30
0
Алекс Грозданов обра аплодисментите в Полша
31/10/2025, Петък 19:17
0
Мъж се направи на жена в "Ергенът"
31/10/2025, Петък 19:03
0
Какво се случва с водата в голям роден град?
31/10/2025, Петък 18:33
2
Круизен кораб заседна в Дунав
31/10/2025, Петък 18:21
0

Стига сте отлагали делата на престъпниците и да не си измислят разни заболявания само и само да проточват престъпните си дела!
Трябва да има ред и дисциплина за да се оправи тая държава и честните и достойни хора да живеят спокойно !Кога ще се случи това?
Кога ще вървим спокойно по улиците и децата ни ще са спокойни кога?????
Стига с тия наши и ваши,спрете се!