Вижте как е пламнал пожарът в "Зорница" и гъстите кълбета черен дим, покрили част от комплекса (ВИДЕО)
23 Януари 2018, Вторник, 03:35 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки и видео: Флагман.бгБлокът в момента се санира, един от работниците изтървал горелката и подпалили изолацията
Грешка на работник от саниращата фирма е причинила пожара и гъстият черен дим, който около 11 часа днес стресна хората в бургаския ж.к. „Зорница” и вдигна на крак полиция и пожарна, съобщиха за Флагман.Бг от Од на МВР. (ВИЖ ТУК)
Пожарът избухнал по време на строителните дейности, когато майсторите поставяли изолацията на покрива и я нагрявали с горелка. Тогава единият работник изпуснал инструмента и подпалим намиращия се наблизо стиропор. За щастие пламъците са потушени бързо и няма пострадали.
Чужденецът, който бе заснел с телефона си гъстите кълбета черен дим и обясняваше на недоумяващите пожарникари какво точно се е случило, ни изпрати видео от пожара. Кадрите показват, че той е снимал в движение от автомобила си още на кръстовището за подлеза "Янко Андонов" и е успял да направи кадри вече пред самия блок, т.е. черните кълбета дим са се стелели над жилищните сгради поне 10 минути.
В категории:
Бургас








Стойте далеч от тези зодии, ще съсипят живота ви
16/06/2025, Понеделник 17:00
0



Царството на Нептун слиза на брега в Царево
16/06/2025, Понеделник 16:20
0

Най-харизматичните мъже са от тези зодии, пленяват всяка жена
16/06/2025, Понеделник 16:00
1

Никога не наливайте вряла вода в мазната тава
16/06/2025, Понеделник 15:40
0

Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха
16/06/2025, Понеделник 15:30
0

МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас
16/06/2025, Понеделник 15:20
0

4 зодии виждат бъдещето си в сънищата
16/06/2025, Понеделник 15:00
0





Мъжкият отбор по футбол на Община Айтос участва в международен турнир с благородна кауза
16/06/2025, Понеделник 14:20
0
Тогава единият работник изпуснал инструмента и подпалим намиращия се наблизо стиропор.
Нали вече "след строги проверки и крути мерки" изолационните материали бяха обявени за незапалими?;)))