Депутатите обсъждат вота на недоверие към правителството
23 Януари 2018, Вторник, 10:16 ч.
Дори и заедно, БСП и ДПС имат 105 депутати, а това е далеч под необходимото мнозинство от 121 гласа, за да успеят да свалят правителството
В Народното събрание депутатите обсъждат днес вота на недоверие внесен от БСП миналата седмица, съобщава БНТ. Искането за вот на недоверие е придружено с 80 подписа на депутати само от БСП и 10 страници мотиви за корупция в здравеопазването, обществените поръчки, строителството, санирането и контрабандата.
Посочени са и примери с ремонта на НДК и скандали като "Суджукгейт" и "Хасковогейт".
От ДПС заявиха, че ще подкрепят вота, но със свои мотиви.
Дори и заедно, БСП и ДПС имат 105 депутати. Това е далеч под необходимото мнозинство от 121 гласа, за да успеят да свалят правителството. Против вота се очаква да гласуват Обединените патриоти. Няма да го подкрепят и от Воля. От ГЕРБ определиха действията на БСП като имитация на политическа дейност.
В категории:
Политика
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова

Ниско, много ниско ниво...на равнището на махленска свада, което говори много зле за тези, които изпратихме вкупом в Народното събрание. От там буквално вони . Та се питам...не е ли време да почистим Авгиевите си обори...
АПЕЛАТИВНА ПРОКУРАТУРА САМОСЕЗИРАЙТЕ СЕ!!!