Ауди се размаза в лъскав Мерцедес на бургаската ул. "Мария Луиза" (СНИМКИ)
10 Януари 2018, Сряда, 09:40 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Светлозария КИДЕРОВАШофьорът на Аудито се оправда с изскочила внезапно на пътя котка
Тузарско ауди със софийска регистрация буквално се вряза в паркиран на бургаската ул. „Княгиня Мария Луиза“ Мерцедес в жк "Възраждане". Инцидентът е станал преди минути и на място все още няма пристигнал екип на КАТ."Пред мен изскочи котка и за да не я прегазя направих рязка маневра. Така се ударих в паркирания Мерцедес", разказа водачът на Аудито, който в момента изчаква пристигането на застрахователите и на Пътна полиция, за да могат да се разберат за щетите с колегата си.
Щетите по предниците на двата автомобила са огромни - части от колите са разпилени по цялото пътно платно.
Движението не е затруднено, но въпреки това шофирайте внимателно в този пътен участък, тъй като по асфалта все още има части от колите, участвали в нелепото ПТП.



В категории:
Бургас
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет

Но пък отсреща ще спечелят от цялата работа. Сервизи да искаш, хахахаха
Иначе и двете коли са таралясници - 20годишна ЕС класа и 20 годишно ауди.
По вероятно е софийские мутри да взимат бизнеса на бургаските.... А полицията дори не дойде да ги похвали за спасената котка. Явно не ги интересува мафията. Бургазлии ще спасяават сами. Между другото си търся нерегистриран патлак за самозащита.... Поне да отнесем някой със себе си. Закона на джунглата е в България!
4х4 - всесезонни шофьори.
Котка винаги има план.
Котка е шеф! Съобразявайте се с нея.
Котка е собственик на Бургас колкото и маймуните цигани които карат коли.
Котка е по чиста от човек.
Котка е Бургас.
Котка е туризъм.
Човек е анус, завист, алчност, чукундур.
Котка е мир и мъдрост.
Котка е Бургас.
Бургас е Котка.
Котката е бог. Когато тя реши да мине ще даваш път.
Щетите щяха да са 100 пъти по малки.
Нещо лъже тоя.
Котка е шеф!!!
Котка е собственик на Бургас колкото и маймуните цигани които карат коли.
Котка е по чиста от човек.
Котка е Бургас.
Котка е туризъм.
Човек е анус, завист, алчност, чукундур.
Котка е мир и мъдрост.
Котка е Бургас.
Бургас е Котка.
Моля за специални права за котките и всеки да се грижи за тях повече!!!!!
Кой разрешава такива блокове да съществуват?????!!!
Бедни с Мерцедес