×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп ще отбележи първите 100 дни от управлението си с митинг в Детройт
  • Ето какво ще е времето днес
  • Тръмп ще намали въздействието на автомобилните мита
  • След великденската ваканция, депутатите се събират за две заседания, започвайки с извънреден парламентарен контрол днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Илиана Раева накълца "Зелените" на бански старец! Шефката на грациите твърда: Цяла България иска втория лифт, ще го има


08 Януари 2018, Понеделник, 23:23 ч.
Източник: Pik.bg

Илиана Раева подпука "Зелените" за втория лифт в Банско. Така ги подпука, че станаха пембени. Нещастието да спори с шефката на художествената гимнастика се случи на Андрей Ковачев, който накрая направи самопризнание в ефира на БНТ, че иска да си тръгне.

Екологът подви опашка пред аргументите на Раева. Тя първо му показа проекта на "Юлен" за втората кабинка, на което той тъпо повтаряше, че внесен проект няма. Внесен може и да няма, но е проект, готов за внасяне. Черно на бяло. А Ковачев размаха някакъв лист с поредната заплаха, че ни чакат страхотии от Брюксел, ако допуснем концесионерът да налива още пари в проекта "Пирин".

"От тук нататък аз няма да говоря на Андрей Ковачев, а ще се обърна към зрителите. Ще говоря с интересни факти. Ето какво казва един френски депутат през 2006 година: "Бързото развитие на зимните курорти в Бъглария е заплаха към френските курорти и техните чуждестранни туристи". Тук става въпрос за страхотни интереси. Сам казахте, че ЕС ни забранява. Това тръгва още 2006 година. Вчера попаднах на интервю на швейцарски експерт на световно ниво, който казва, че не разбира защо "Зелените" не позволяват застрояването на курорти, при положение, че има огромен процент в планините, който е годен за ски туризъм. "Зелените" категорично пречат на туризма в България", отсече Раева..

Илиана Раева каза в лицето на Ковачев, че цяла България иска втори лифт и ще го има, защото навсякъде в Европа правят такива проекти и се развиват, само тук някакви псевдоеколози изкарват милиони на гърба на българите, бранейки чужди интереси. На което Ковачев започна да се гъне като ученик, който е забравил да си напише домашното.

В категории: Политика


10
Коментара
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 0
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
Флагман.БГ Каза за българския футбол Каза за българския футбол 29/04/2025, Вторник 19:24 0
10
Коментара по темата
10.
Иво
10.01.2018 17:33:49
1
1
Цяла България иска да има условия за зимен туризъм, но шепа хора, получаващи финансиране защитават чуждите интереси и не позволяват това да се случи!
9.
Силвия
09.01.2018 22:47:50
2
1
Как ги измисляте тези заглавия. Не че не е точно, де. Представителят на еколозите, всъщност той не е никакъв еколог, а си е политическо лице, защото на последните избори се кандидатира от Да, България да става депутат, се изказа толкова босо по темата, че няма и на къде повече. Реално те били искали втори лифт, ама не им харесвал концесионерът. Или казано по-просто, абе тука един ни плати да изгоним този концесионер, за да може той да дойде. На това му се вика изнудване и рекет и е за затвор.
8.
НАПОМНЯМ
09.01.2018 13:51:09
0
0
НЕ МИ ТРИИТЕ КОМЕНТАРИТЕ/ПО ЗАКОН ФИЗИЧЕСКИТЕ ЛИЦА ИМАТ ПРАВО ДА СЕ ЖАЛВАТ ПРЕД КОНСТИТУЦИОННИЯ СЪД ПРИ НАРУШЕНИЯ НА КОНСТИТУЦИОННОТО ИМ ПРАВО ЗА СВОБОДА НА СЛОВОТО
7.
НАПОМНЯМ
09.01.2018 13:51:08
0
0
НЕ МИ ТРИИТЕ КОМЕНТАРИТЕ/ПО ЗАКОН ФИЗИЧЕСКИТЕ ЛИЦА ИМАТ ПРАВО ДА СЕ ЖАЛВАТ ПРЕД КОНСТИТУЦИОННИЯ СЪД ПРИ НАРУШЕНИЯ НА КОНСТИТУЦИОННОТО ИМ ПРАВО ЗА СВОБОДА НА СЛОВОТО
6.
до Раева
09.01.2018 13:43:30
3
2
Колко ти плати мафията за да лъжеш.Явна лъжа е че всички Български граждани/освен платените/имат интерес и подкрепят незаконното използване на собственоста им.
5.
НАРОДА СРЕЩУ"ШАЙКАТА"
09.01.2018 13:32:41
1
0
ПАРЛАМЕНТА Е ВАШ ГЛАСУВАЙТЕ ПРОМЕНЕТЕ ЗАКОНА/не ни пробутвайте платени аргументи и "протестъри"/ХАЙДЕ БЕ ХИТРЕЦИ –И ДА ВИДИТЕ КАКВО ЩЕ ВИ СЕ СЛУЧИ!!!
4.
платени от МАФИЯТА АРГУМЕНТИ
09.01.2018 13:22:28
1
0
СХЕМАТА Е ЧЕ СЕ ПУБЛИКУВАТ САМО ПЛАТЕНИ" АРГУМЕНТИ"/в интерес на мафията/И СТОТИНА ПЛАТЕНИ "ПРОТЕСТЪРИ"И ХОП ДАВАМЕ/НЕЗАЧИТАИКИ ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА И ПРАВОВИЯ РЕД/ СОБСТВЕНОСТА НА 8 МИЛИОНА БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ НА МАФИЯТА
3.
платени от МАФИЯТА АРГУМЕНТИ
09.01.2018 13:22:28
1
1
СХЕМАТА Е ЧЕ СЕ ПУБЛИКУВАТ САМО ПЛАТЕНИ" АРГУМЕНТИ"/в интерес на мафията/И СТОТИНА ПЛАТЕНИ "ПРОТЕСТЪРИ"И ХОП ДАВАМЕ/НЕЗАЧИТАИКИ ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА И ПРАВОВИЯ РЕД/ СОБСТВЕНОСТА НА 8 МИЛИОНА БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ НА МАФИЯТА
2.
до 1платен или олигофрен
09.01.2018 12:53:36
0
0
ФАКТА–ЧЕ НЯМА ЗАКОНОВО ПРАВО Е ВАЖЕН /аргументите са противоречиви/Моя аргумент е че задкулисните интересите на групи от хора СТРЕМЯЩИ СЕ ДА СПЕЧЕЛЯТ ВЪЗПОЛЗВАЙКИ ОТ НЕЩО МОЕ/обща държавна собственност/–НЕЗАКОННО Е ПО СИЛЕН АРГУМЕНТ
1.
Гришата
09.01.2018 11:21:38
0
5
НАистина аргументите за са повече и е редно да се случи втория лифт
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Европол казва, че влиза от двете пристанища, поясни бившият секретар на МВР проф. Николай Радулов Промяна в движението по "Тракия" утре Промяна в движението по "Тракия" утре Движението при 251-ви км, в посока Бургас, ще е в активната лента за няколко часа Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Гражданите настояват за реализацията й от години
Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака В Мадрид обаче не бързат с констатациите
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори