Ноу-хау! Вижте как монтират пощенски кутии в саниран блок в бургаския ж.к. „Славейков”
14 Декември 2017, Четвъртък, 14:15 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВАТри от входовете на блок 31 са с обърнати с главата надолу отвори за писма и вестници
Бургазлийка се натъкна на поредната грешка, сътворена от „компетентните лица”, които поставят нови пощенски кутии на санираните блокове в града. Ситуацията в блок 31 в бургаския ж.к. „Славейков” е повече от комична. Кутиите за писма в цели три входа са поставени обратно. Важното е, че действаха като изтребители по отношение на скоростта. В главите им обаче няма нищо - празни са!, казват жителите от блока.
Към момента е прието писмата да се поставят отгоре надолу, за да могат да паднат във фамилната каса. Но на блока, който се намира точно срещу Началното базово училище „М. Лъкатник”, първите три входа са с пощенски кутии, чийто писма трябва да бъдат пускани по нов, ирационален, нестандартен начин – с подпъхване отдолу нагоре /виж снимката/.
„Това е поредното безумие. Входовете, които са откъм бул. „Янко Комитов” са объркани, при другите са поставени нормално. Уви, моят вход влиза в числото със сгрешени пощенски кутии. Ще трябва куриерите да се научат да "пускат" писмата отдолу нагоре, луда работа”, коментира пред Флагман.бг бургазлийката.

Тук няма да се пускат писма и вестници, а ще се подпъхват
След като работниците на фирмата разбрали за допусната грешка от нашия репортер, подготвящ публикацията, са реагирали моментално и още днес пощенските кутии са обърнати правилно, научи Флагман.бг
В категории:
Бургас
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско

1. Пощата тече отвътре навън. Вместо да хвърлят парите от терасите на новите "полицаи" ще могат да им ги оставят във указаната по телефона пощенска кутия ( от нов тип разбира се).
2. С цел да се избегне натрупването на хартиен СПАМ (нежелани брошури, флайъри, вестници и т.н.) водещ до опасност от пожар, новите кутии ще го ограничат, като количество.
КОНТРОЛ ОТ ТЕХНИЧ.РЪКОВОДИТЕЛ НЯМА.
КОНТРОЛ ОТ ОБЩИНА-БУРГАС НЯМА.
КОНТРОЛ ОТ РДНСК-БУРГАС НЯМА.
САНИРАНЕТО НИ ДОНЕСЕ САМО НЕПРИЯТНОСТИ И НА НАС ЖИВУЩИТЕ В БЛ.57 ЗАРАДИ ЛИПСА НА КОНТРОЛ.
Като полудели бяхте като кандидатствахте за саниране. Сега трайте.