Коцето вдигна палат за милиони до Бойко Борисов
30 Ноември 2017, Четвъртък, 16:02 ч.
Източник: Pik.bgПалат за чудо и приказ вдигна фолк певецът Константин в Банкя. Шикозният дом се оценява на 1.5 млн. лева и е само на две преки от къщата на премиера Бойко Борисов.
Коцето и жена му построили палата с перспектива на три етажа. По един за децата, а в приземния ще живеят те. Сградата напомняла на санаториум в курортното градче, тъй като била в подножие на гора.
В обзавеждането на дома воля на фантазията си дал столичен архитект, който сътворил истинско чудо, но след като изслушал желанията на Надя и Коцето.
Луксозната обител разполага с огромна кухня, обзаведена с уреди последен клас, кинозала и джакузита. С голямо внимание и вкус са подредени стаите на децата, пише седмичник.
Къщата е оборудвана с охранителна техника, а високата ограда пази семейството от любопитни погледи. Парцелът е наследство от бабата на Коцето, която има и други апетитни имоти в столицата.
Собственикът на Lidl и Kaufland е сред кандидатите за 363 магазина на Tesco
06/08/2026, Четвъртък 16:36
0
Пиян хулиган вилня на плажа във Варна, глобиха го
110 години обещания: Защо все още няма тунел под Петрохан
Левът слиза от етикетите, цените остават само в евро
Убитият Георги Кузев останал сирак на 8 години, мечтаел за жена и деца
Братовчедът на убития Георги Кузев: Остана сирак като дете, беше скромен и работлив човек
Големи ограничения на АМ "Тракия"
Официално: Убийците от Пловдив са "ловци на педофили"
Крадец разби прозорец в Средец и отмъкна три килима и два парфюма
Българка поръча домашен хуманоид за 20 000 долара, ще го тества като камериер
Пеевски слезе от частния самолет и се качи на редовен полет за Истанбул (СНИМКИ)
90 лева станаха 90 евро, а първа линия се пази с тениски: Турист разказа за почивката си в Бяла
