×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Погребват Наим Сюлейманоглу утре в Истанбул


Погребват Наим Сюлейманоглу утре в Истанбул
Снимка: БТА
18 Ноември 2017, Събота, 22:32 ч.
Източник: bTV

Легендарният щангист почина рано тази сутрин

Погребението на легендарния щангист Наим Сюлейманоглу се предвижда да се състои утре в гробището Едирнекаплъ, където с почетен ритуал се погребват геройски загиналите, съобщи валията на Истанбул Васип Шахин.

Очаква се на погребението да присъства президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган.

Васип Шахин подчерта, че смъртта на трикратния олимпийски шампион е хвърлила в скръб държавното ръководство, правителството, спортните институции и цялото общество.

"Скърбим с цялото си сърце за спортиста и човека Наим, нека почива в мир, Бог да го прости!" каза той.

Ръководителят на лекуващия екип проф. д-р Ялчън Полат каза пред журналисти, че смъртта на Наим е настъпила в 2.50 минути местно време. Той подчерта, че са били положени всички усилия, за да бъде спасен животът на щангиста, но се появили редица усложнения.

Братът на Наим - Мухарем, сподели през сълзи, че през цялото време на лечението са получавали всякаква помощ и подкрепа от всички институции.

Най-близкият приятел на легендарния щангист - Халил Мутлу, който също е роден в България, не можеше да говори от скръб пред камерите.

"Наим беше недостижим и си отиде такъв. Той беше моят кумир, неговото място ще остане празно завинаги", каза той през сълзи.

В категории: Животът


4
Коментара
Нафтата с ново попълнение
Нафтата с ново попълнение 30/04/2025, Сряда 22:00 0
Каза, че има опит с...
Каза, че има опит с... 30/04/2025, Сряда 21:48 0
Прави любопитен ход?
Прави любопитен ход? 30/04/2025, Сряда 21:00 0
Огромна трагедия в Индия
Огромна трагедия в Индия 30/04/2025, Сряда 20:00 1
Екшън в Перник
Екшън в Перник 30/04/2025, Сряда 19:48 0
Путин с показателен ход
Путин с показателен ход 30/04/2025, Сряда 19:24 4
4
Коментара по темата
4.
аман от дезертьори
20.11.2017 09:30:03
0
5
Абе разкарайте тея теми с тоя дезертьор и предател бе. Заптиетата го помпаха да се праскат пред нас колко е велик и голям като е избягал там. Това е резултата от тяхното зобене.
3.
Спортът бил здраве
19.11.2017 10:59:46
1
2
Трикратен, четирикратен, петкратен шампион... То хубаво, ама... доста хора си отидоха от отровите на Иван Абаджиев, някои преди да навършат 30 години.
2.
До 1ви
19.11.2017 10:30:02
1
3
Абе гяур с гяура! Не плюй успехите на държавата си,признати в целият свят! Не те ли е срам бе слабоумнико! Всички страни взимат химия,и днес във всеки фитнес се тровите. Но целият свят знае Иван Абаджиев и българските олимпийски и световни шампиони! А Коджабашев е трикратен световен шампион,и единствената причина да не стане олимпийски е тази че социалистическите страни бойкотират олимпиадата в Лос Анджелис! Гяур прост!
1.
Най големия
18.11.2017 21:58:27
2
8
Еми вечна му памет голям спортист беше! А може би методите на Иван Абаджиев (химика) бяха най добри яко ги тровеше с всевъзможни анаболи от силен по силен но понеже минаваха метър на допинг контролите бяха занижени няко се изпика вместо теб и тва е..... Няма анабол няма бг щанги вече питайте онва джудже Куджабашев дали не беше така!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пенсионната възраст или социалните вноски да вдигнат управляващите? Гуцанов предлага трети вариант Пенсионната възраст или социалните вноски да вдигнат управляващите? Гуцанов предлага трети вариант Социалният министър очаква парите да се вземат като се удари сивата икономика и се повиши събираемостта Нафтата с ново попълнение Нафтата с ново попълнение Отборът взе Димитър Василев Димитър Николов: Едва ли синът на Райна Княгиня е предполагал, че в Бургас ще учат за техници на самолети Димитър Николов: Едва ли синът на Райна Княгиня е предполагал, че в Бургас ще учат за техници на самолети Кметът припомня, че инициатор за създаването на Механотехникума, който днес празнува 100-годишен юбилей, е Георги Дипчев  (М)истерия с арестувания шеф на „Митници“ в Пловдив! Банкова го назначила, но Петков се оправдава с ГЕРБ (М)истерия с арестувания шеф на „Митници“ в Пловдив! Банкова го назначила, но Петков се оправдава с ГЕРБ Хайде да изслушаме полицаите от Пловдив, призова депутатът. Управляващите пускат пиар стратегиите и се крият, за да няма реални действия, коментира той Откриха трупа на Магдалена, която изчезна след купон, а телефонът ѝ бе открит захвърлен Откриха трупа на Магдалена, която изчезна след купон, а телефонът ѝ бе открит захвърлен Задържан е 17-годишен ученик, заподозрян за убийството на девойката Край на хаоса! От петък ще има синя зона в цялото ж.к."Възраждане" Край на хаоса! От петък ще има синя зона в цялото ж.к."Възраждане" От 2 май улиците в района влизат в платен режим – жителите ще могат да паркират с локален стикер Лоша новина за ГЕРБ от Валенсия! ЕНП не прие кандидатурата на Мария Габриел Лоша новина за ГЕРБ от Валенсия! ЕНП не прие кандидатурата на Мария Габриел За първи път партията на Бойко Борисов няма да има представител в ръководството на Европейската народна партия  Екшън в Перник Екшън в Перник Стрелба през нощта, има задържан "Черноморец" удари "Загорец"! Бургазлии докосват Втора лига "Черноморец" удари "Загорец"! Бургазлии докосват Втора лига Всички голове днес паднаха след почивката Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са
Израел поиска помощ от България заради огнения ад край Йерусалим Израел поиска помощ от България заради огнения ад край Йерусалим Наложи се евакуация на жители от поне пет общини заради горските пожари Хвана си 2 пъти по-млада жена и разкри, че... Хвана си 2 пъти по-млада жена и разкри, че... Много я прегръща Тръмп с интересно изказване за Путин Тръмп с интересно изказване за Путин От Белия дом считат, че... Огромна трагедия в Индия Огромна трагедия в Индия Хотел се превърна в "газова камера" Путин с показателен ход Путин с показателен ход Преименува летище на "Сталинград" Зеленски с притеснителни думи за Русия Зеленски с притеснителни думи за Русия Президентът на Украйна твърди, че... Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори