Президентът Румен Радев в Равнец: Виждам огромна солидарност, това няма как да не ме радва
Държавният глава разговаря с местните жители, засегнати от потопа
Ключови думи:
Румен Радев, президент, Равнец, полски извор, бедствие, визита, посещение, села, Бургас, Флагман
31 Октомври 2017, Вторник, 05:40 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: авторътДържавният глава посети ударените от бедствието села в Бургаска област
Виждам сериозна взаимопомощ и солидарност към пострадалите от бедствието в Бургаска област. Това каза пред Флагман.бг президентът Румен Радев, който току-що посети бургаското село равнец – едно от населените места, ударено най-жестоко от потопа през миналата седмица.Радев бе придружаван от областния управител Вълчо Чолаков и кмета на Бургас Димитър Николов. Тримата влязоха в наводнените къщи в най-ниската част в селото, а след това разговаряха с местните жители.
Държавният глава продължи визитата си към с. Полски извор. Посещението му в Бургаска област бе неофициално и информация за него изтече миг преди той да пристигне в региона. Държавният глава явно не е искал публичност и се опита инкогнито да посети населените места, отнесени от пороя миналата седмица.


В категории:
Политика
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Сеирджии не ни трябват. Бягай при Деса. Там е голямото бедствие, тука хората са жилави, ще се оправят и без тебе.
Но е добледтен човек с свое мнение.
мн.трудно му е но е единствения който може да промени морала в бг.политиката.
да го подкрепяме и ще успеем