×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Защитната дига на депото в Братово е възстановена, няма опасност от екокатастрофа (СНИМКИ)


Защитната дига на депото в Братово е възстановена, няма опасност от екокатастрофа (СНИМКИ)
Кметът Димитър Николов отчете днес, че се работи активно по почистването на отводнителните канали
28 Октомври 2017, Събота, 16:47 ч.
Автор: Флагман.бг

Министър Нено Димов похвали Община Бургас за предприетите бързи и ефективни обезопасителни действия през първите 48 часа след бедствието


Кметът Димитър Николов и министърът на околната среда и водите Нено Димов инспектираха неотложните възстановителни дейности на Регионалното депо за отпадъци. Скъсаната от наводнението защитна дига е възстановена, така че вече няма опасност натрупаното съдържание да изтича навън.

Работи се активно по почистване на отводнителни канавки и възстановяване на вътрешните комуникации в депото.

Министър Нено Димов похвали Община Бургас за предприетите бързи и ефективни обезопасителни действия през първите 48 часа след бедствието. Определени са места за временно съхранение на отпадъците, докато Регионалното депо започне да работи в нормален режим.

От днес Пречиствателната станция в квартал "Горно Езерово", също пострадала при наводнението, отново функционира.

В днешната инспекция участваха още зам.-министърът на околната среда и водите Атанаска Николова, зам.-кметовете на Бургас Руска Бояджиева и Чанка Коралска, кметът на община Камено Жельо Вардунски и директорът на РИОСВ - Бургас Тонка Атанасова.













В категории: Бургас


8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
Тикводружинката
28.10.2017 22:13:35
0
17
На последната снимка как са се събрали, как са се надупели, каква поза в очакване на кмета на Симитли.
7.
Вълчо Чолаков
28.10.2017 20:42:38
0
7
Кмета само ме имитира. Писна ми. Пътя няма да го оправим докато не започне работа карерата.
6.
Ekolog
28.10.2017 20:30:39
0
17
На територията на която живеем, територията на Мафията, няма опасност от екокатастрофа. Катастрофата е на лице и тя е катастрофата след управлението на Шайката Суджук.
5.
пътят
28.10.2017 20:01:54
2
9
Силно се надявам, поне сега след наводненията най-накрая да се оправи пътят Долно езерово- Полски извор!
4.
Мимиту или Виниту
28.10.2017 19:48:08
3
15
Какво мислите за очилата:
а) Нося ги и не си ги слагам
б) Завършил съм автото и съм взел книжка/ не ми трябват очила/ имам шафьор
в) Имам власт да Ви правя на глупаци и ще се възползвам
3.
ШУРОБАДЖАНАК ЕООД-Герб
28.10.2017 19:37:07
2
18
И ся е време да разпуснат "заслужено"след тежкия и изморителен ден(да позираш със зелен костюм с гумени ботуши да си придаваш замислен поглед-тежко не е за всеки) джакузиту на спа-приморец после да изплакнат краката му пръстите(много кал и шума са сбъира там) да си изтъркат гърбовете после са качват на последния етаж в широкия апартамет пускат си тв Фолк-Планета пее любимката на народа айтоша перла Ивана;Няма какво да говорим ние сме номер1.Започва истинката част зам.кметицата разпалено казва ;Митко покажи ми колко е голям .КМета бърка и го вади КАЛКУЛАТОР Шарп(японски със СОЛАРНИ батерии) показва голям ПРОЦЕНТ 40% КОМИСИОНА от Евросредствата които са надяват да отпусне ЕС за щетите от наводненията
2.
Блокиран отблокиран
28.10.2017 19:35:17
0
5
Ш
Що ми триите коментарите бе въшливци
За статията с трола? Намушканият тони от възраждане?
Тони пушиш ли още 100 и цайска?
1.
-.-
28.10.2017 19:10:58
2
18
Бандата на ОУШЪН - Честито на Бургас и неговите прости трудови хора.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори