×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Историческо! Започна разширението на пътя Бургас - Слънчев бряг


Историческо! Започна разширението на пътя Бургас -  Слънчев бряг
Прогнозната стойност на този проект е 16 млн. лв., а строителството ще започне след като преминат всички процедури
13 Октомври 2017, Петък, 09:07 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ снимка: Авторът

Два от трите лота ще бъдат завършени до началото на летния сезон, гарантира шефът на АПИ Дончо Атанасов

Разширението на пътя Бургас - Слънчев бряг в отсечката Поморие - Ахелой започна днес. На тържествена церемония регионалният министър Николай Нанков даде символичен старт на строителните дейности.

Шефът на АПИ Дончо Атанасов гарантира, че два от трите лота на четирилентовото трасе ще бъдат готови за началото на летния сезон. Става въпрос за отсечките Поморие - Ахелой, както и обхода на Ахелой.


Първият лот е обходът на Поморие, който ще се забави, тъй като по трасето има археология и предстои проучване, уточни Атанасов. 

По думите му оптимистичните срокове за завършването на този участък са края на 2018 - началото на 2019 година.

Пред Флагман.бг кметът на Бургас Димитър Николов съобщи, че успоредно се работи и за изграждането на Северния обход на Бургас - от бензиностанция "Ромпетрол" на входа на града до аутлета на "Пума" до Сарафово.

Прогнозната стойност на този проект е 16 млн. лв., а строителството ще започне след като преминат всички процедури, което в никакъв случай няма да се забавят кой знае колко.

Сред официалните гости на първата копка бяха областният управител Вълчо Чолаков, депутатите от ГЕРБ Димитър Бойчев, Диана Саватева, Ивелина Василева и Ася Пеева, регионалният министър Николай Нанков и кметовете на Бургас-Димитър Николов, Поморие-Иван Алексиев, Несебър-Николай Димитров и Малко Търново-Илиян Янчев.

 


В категории: Бургас


19
Коментара
Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 2
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 1
19
Коментара по темата
19.
Студента
25.10.2017 22:25:22
0
2
Разбира се тук качеството е 10 пъти по зле хаха
Пример от Германия . >По подобна технология в света в момента се строят само пистите за кацане и излитане в летищата. Колко струва един такъв път? По думите на представител на изпълнителя, целият проект по ремонта на 10-километров участък на магистралата (три ленти и тротоар) е струвал 20 милиона евро. Тоест, 1 километър – 2 милиона евро. Идеално гладкото покритие се полага, сякаш е масло на топъл хляб.
18.
ГЕРБ - евроСУДЖУК партията.
13.10.2017 22:06:25
1
3
21 милиона лева за 4.85 км.

Няма такава държава , и уж нямало шуробаджинащина - Батко ББ и Братко фирмата на Шиши с подизпълнител от Св.Влас (да, фирмата която обжалваше процедерата, сега ще строи пътя) !?
17.
възхитен
13.10.2017 14:44:39
1
8
Ах какви знаещи специалисти са се наредили - мънкащата под носа си Д.Саватева, И.Василева - с най дълги изречения, които започват от някъде и не знаеш къде свършват и т.н. и т.н.
16.
*********
13.10.2017 14:32:33
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
До АПИ
13.10.2017 14:30:34
1
4
Нямам търпение да видя как претоварените самосвали и зърновози ще му ебът майката на пътя
14.
*********
13.10.2017 14:29:06
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
13.
дпс,герб ,бсп и патрЕотите
13.10.2017 14:24:22
1
6
зашо има патрулки регулиращи движението , само когато идва някой министър??? къде се крият през останалото време? нека да стоят там всеки ден.
12.
ю
13.10.2017 14:02:24
2
8
Направо спирайте коментарите. Българския народ безапелационно е най-тъпия в света!!! Само коментатори за държавата, а половината сигурно и 5 лева данъци не дават.
11.
акушерка
13.10.2017 13:43:56
3
9
Поморийския тартор май ще ражда скоро, моля в напреднала бременност не ходете по строителни обекти
10.
Измекяри
13.10.2017 13:43:44
3
11
Как се радват крадците!!!!Милите,умилих се,като ги видях.Всички тези,са вредни за България и деня,в който се отървем от тях,ще тръгнем в правилната посока,а за сега се радваме на път,който трябваше да е до Варна,но ще е само до Ахелой.Айде със здраве агнета
9.
Ую
13.10.2017 13:36:10
3
10
За 5 км път се изсипали 50 човека официални лица....представям си ако се правеше 50 км сигурно целия министерски съвет+240 депутати щяха да са наредени пред камерите...пълна пародия на държава...

П.С Флегми, направете нещо, все още ми изписва:
Опцията за коментиране, от Вашият IP адрес е преустановена!

Много искам да коментирам, пуснете ми коментаритеееее....
8.
Д
13.10.2017 13:33:38
1
7
Иска се по качествен асфалт.
Работете със Китайците и Американците да направим най качествения асфалт във света.
7.
Потресен
13.10.2017 13:28:12
2
15
Цяло лято ревахме за тоя път с големите задраствания накрая решиха да го направят и какво стана сега ревем кои щял да открадне пари от там.. които и да е на власт независимо герб,бсп,патриотите,дпс или други пак щяха да крадат.
6.
Хъх
13.10.2017 13:19:01
4
6
Защо мързеливото летище не сключи договори със Азиатските авиолинии и да допринася за привличането на инвеститори? Защо Бургаското летище не стане първо бизнес летище в Европа?
Защо Бургаското летище не почне да издава зелени карти на всичко богати азиатци които инвестират 5 милиона в Бургас?
5.
asas
13.10.2017 13:05:12
0
7
Яааа Баце го няма ?
4.
Арияна Царица на Българите
13.10.2017 13:04:53
2
3
A защо летището няма полети до най важните Азиатски богати градове????
3.
Е
13.10.2017 13:03:51
5
4
Иска се 10 лентов път от Бургас до Букурещ, Киев и Одеса през Варна!!!! И долу до Истанбул и Тел Авив.
2.
Do 1
13.10.2017 12:39:31
11
8
Are are palqk....mi da be go praviat togava!!! Aman Ot takiva kato teb
1.
0909
13.10.2017 12:31:47
9
16
истори4еско гениално велико вървят в правилната насока за новата кражбата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Беляшки се заместил с износ на цигари Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Изобилие, нови предложения в любовта и кариерата, получаване на признание – всичко това ще бъде на картата за тези знаци Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Десетки любители на активния начин на живот ще се съберат Central Park  Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Рачков и Геро отидоха до Испания заради него Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” И главният прокурор Борислав Сарафов възложи проверка Мощна полицейска акция, има много арестувани Мощна полицейска акция, има много арестувани Криминалисти от столичното Пето РУ иззеха 2 килограма наркотици, след като спряха джип и кола, движещи се в „пакет“ Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Шофьор отнесе велосипедистка Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Юбилейният спектакъл ще събере над 800 гости на 30 април Айтозлия погази закона Айтозлия погази закона Шофира дрогиран Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Ето защо те никога повече няма да дойдат в България, а на нас желаят здраве и успех с евроинтеграцията
Арестуваха шефа на Митницата Арестуваха шефа на Митницата Мирослав Беляшки е задържан тази сутрин Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори