×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шоу в Царево: Депутатите от ГЕРБ готвят на пристанището, ще правят миди по бургаски (СНИМКИ)


Шоу в Царево: Депутатите от ГЕРБ готвят на пристанището, ще правят миди по бургаски (СНИМКИ)
Ивелина Василева, Диана Саватева, Диана Йорданова, Галя Василева и Ася Пеева в момента чистят една торба с миди
09 Септември 2017, Събота, 07:32 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: авторът

Отборът им ще се състезава със селекцията на пожарникарите, шуменските баби, Федерацията по подводен риболов и журналисти

Бургаските депутати от ГЕРБ изненадващо се включиха в рибния фест в Царево. Ивелина Василева, Диана Саватева, Диана Йорданова, Галя Василева и Ася Пеева в момента чистят една торба с миди на пристанището, а след минути ще започнат да готвят традиционната рецепта миди по бургаски. Капитан на отбора е Димитър Бойчев, който може да не е опитен кулинар, но напътства дамите в приготовлението на най-вкусното ястие. Отборът на ГЕРБ ще се състезава със селекцията на пожарникарите, шуменските баби, Федерацията по подводен риболов и журналисти от бТВ.



Чий рибен деликатес е най-вкусен ще прецени компетентно жури, председателствано от топготвача на България Ути Бъчваров. Кулинарното шоу започва след минути, а на пристанището вече има няколкостотин души.



В категории: Животът


19
Коментара
Флагман.БГ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие 16/06/2025, Понеделник 17:20 0
19
Коментара по темата
19.
Petrov
10.09.2017 14:38:02
1
1
Иван главата със родата, защо не е на голямото лапане и акане
18.
Дааа
10.09.2017 14:31:03
1
2
Тези прасета от снимката от кой свинекомплекс са ги пуснали , мазни, лицемерни, измамници долни лъжливи. Боклуци крадливи, те освен за тигана на Боки да се държат за друго не стават , лапайте на Бончо суджука, да ви държи в събраниеето, че за никакъв хуй не ставате .
17.
Ех
10.09.2017 10:18:19
1
3
Тези гъзоблизльовци, освен с шуменските баби да се състезават за друго не стават!!!Еле мазното прасе Дияна!!!
16.
100години преход
10.09.2017 09:37:13
0
5
Писна ми от тъпи неработещи политици. Защо ги натрапвате на хората. Тези управници мачкат хората и бизнеса. Всички партии в България са крадливи. Изключително тъпа проява и тъпа статия. Защо не помогнат на някой и с това да се изявят ами платени статийки. Гнусна работа.
15.
Популист
10.09.2017 00:28:32
1
7
Популистиии ! Хеле пък тази Саватева ... като пичне да се превъзнася .....ебати мазната популистка !
14.
Бс кс
10.09.2017 00:08:51
0
0
Ей Флегмани долни едно и също повтаряте в шибаната си статия най-смотаните журналисти сте ..
13.
Трифон
09.09.2017 22:13:31
0
5
ИЗВЪН работно време, предвид и облеклото на жените, които са облечени в стил гейши, бракониери, нанасят непоправими щети , унищожават биоразнообразието.
12.
до 11
09.09.2017 22:09:31
1
1
Ма като се реди с тарелката за мидите друго вика
11.
Поздрав до гербаджиите
09.09.2017 19:37:14
2
15
Б О К Л У Ц И И И И И И И
10.
!
09.09.2017 19:32:29
3
3
Мидите с ориз са номер 1
9.
001
09.09.2017 19:10:50
1
6
Припомняме, че недоволството ескалира преди 2 седмици, след като министър съобщи, че увеличение на парите няма да има. В навечерието на протеста пък обяви 25 стотинки увеличение на възнагражденията за нощен и извънреден труд. Много работят над гозбите , но няма да има допълнително възнаграждение!
8.
Име
09.09.2017 18:51:57
2
8
Зомбитата на Еднокнижния пак са се строили да позират.
7.
Бобу
09.09.2017 18:33:22
1
10
Галка пак готви, много отправна мома е. Едно време ми топлеше и топките, но откакто почна да става известна и ги топли само на тези, от които има полза.
6.
Neptun
09.09.2017 18:08:11
1
9
По време на тази експедиция Бончо е осенен от идея за класификацията на бозайниците. Забелязвайки долна челюст на кон край пътя , ще приготвя суджук от конско, други класове, Четириноги, Птици, Земноводни, Риби, голи охлюви и морски мешести. Мешана скара от грабителски балкански субекти!
5.
Ленков
09.09.2017 17:50:14
6
3
Фестивалът е добре замислен. Който е наоколо Наздраве
4.
*
09.09.2017 17:42:19
10
4
Готини са
3.
nqma
09.09.2017 17:19:47
4
15
не разбрах миден Суджук ли ще носят на Винету
2.
Константин Марков
09.09.2017 17:16:08
2
12
Тея подлоги всичко за пари правят
1.
Келнера от новият ресторант ТОХА
09.09.2017 17:07:01
3
9
той г-на сигурно ше сервира после и за тoва не готви :) иначе обичам миди черни бяли
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Пред колегите си eнергийният министър подчерта важността на баланса между стратегическите цели на ЕС в областта на декарбонизацията и нуждата от сигурни и предвидими доставки на конкурентни цени Кадри от изгрев до залез вдъхновяват дарителска мисия Кадри от изгрев до залез вдъхновяват дарителска мисия Фотоизкуството е с благородна кауза – роял за младите таланти МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас На изпита се явиха над 55 хиляди ученици Първо във Флагман.бг: Ето кой поема ръководството на РУ-Созопол Първо във Флагман.бг: Ето кой поема ръководството на РУ-Созопол Най-обичануят пътен полицай в България застава начело на районното в Царево Жега, мръсотия и без климатик! Проверка установи шокиращи условия на летище Бургас Жега, мръсотия и без климатик! Проверка установи шокиращи условия на летище Бургас Не може така! Бургаското летище с фрапиращи нарушения, подчерта транспортният министър Въоръжен екшън на пътя: Мъж извади пистолет срещу жена край Руен Въоръжен екшън на пътя: Мъж извади пистолет срещу жена край Руен Не е ясна причината за заплахата, но вероятно е заради спор на пътя  Две седмици пост от днес Две седмици пост от днес Петровият пост е по-малко строг и по-щадящ от Великденския Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма Трафикът от Кулата към Благоевград и София се осъществява само в дясната лента на аутобана Почина един от най-богатите мъже в света Почина един от най-богатите мъже в света Той беше икона и пионер, спечелил уважението на хората по целия свят Зрелищна катастрофа край Камено! Млад шофьор направи ключова спасителна маневра Зрелищна катастрофа край Камено! Млад шофьор направи ключова спасителна маневра Бе избегнат челен удар в последния възможен момент
Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети От съображение за сигурност от дружеството са отказали да съобщят името на плавателния съд, както и броя на българските моряци на борда му поради опасения за сигурността им Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас В надпреварата ще се включат 12 отбора, сред които познати футболни клубове и отбори на водещи фирми от Бургас и региона В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ Тази национална изложба на изключително високо ниво слага началото на етап, който не само популяризира изобразителното изкуство, а и акцентира върху определен жанр Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Богата и пъстра програма ще събере на едно място музика, визуални изкуства, улични представления, танци и фестивали – всичко това на фона на морския бряг и вълшебните вечери под звездите Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Шофьорът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет по съответния ред от органите на реда бТВ я изпрати преждевременно в майчинство бТВ я изпрати преждевременно в майчинство Хубавата синоптичка, която е в очакване на първото си дете, се сбогува с телевизията миналата седмица и веднага отпраши да празнува свободата в Гърция Тя каза колко лева има в кешово обръщение, сумата е внушителна Тя каза колко лева има в кешово обръщение, сумата е внушителна Става въпрос за над 30 млрд.лева Продуцентите на Ергена го превърнаха в марионетка и направиха за смях, днес той дълбоко съжалява Продуцентите на Ергена го превърнаха в марионетка и направиха за смях, днес той дълбоко съжалява Грешката, която Алек отчете е, че не опитал да наложи мнението си и се съгласил да зареже Магдалена и Надежда с видео, за което понесе доста критика от зрителите Той не е пропаднал пияница, а син на една от най-големите знаменитости в света Той не е пропаднал пияница, а син на една от най-големите знаменитости в света Приеха го по спешност в болница заради свръхдоза 
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори