Извънредно! Бургазлия се обеси в блок в ж.к. "Славейков", съседи откриха тялото му
27 Юли 2017, Четвъртък, 11:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаМъжът направил сам примка за бесилото си
68-годишен бургазлия се обеси във входа на блок 20 в ж.к."Славейков". Тялото на Валентин Иванов било намерено тази сутрин от съседи, които се стреснали от неочакваната "находка".
Валентин сам изобретил примката за бесилото си и го поставил на площадката на 8 етаж и подпокривното пространство на жилищния блок. Именно там той сложил край на живота си.
Бургазлията живеел сам в същия блок в ж.к. "Славейков". Негов съсед бил брат му, но поради лични причини не се разбирали и дори не си говорели.
Към момента не са ясни мотивите за смъртта на бургазлията.
В категории:
Бургас
Анджелина на път да спечели съдебната сага с Брад Пит
Петролът падна под $100 за барел
Роналдо вкара в гаража нов звяр - G-класа кабрио за 1,2 млн. евро
Все повече германци подкрепят ограничение на скоростта по магистралите
Готви се голяма промяна за учениците между 1 и 10 клас
Зуека се връща в България
Стефка Костадинова най-сетне призна Весела Лечева за шеф на БОК
МЗ създава електронен регистър на онкоболните
Гответе се за скърцане, удрят ни магнитни бури
ДБ ще бъде опозиция, без подкрепа за кабинета на Радев
"Прогресивна България" започва с промените: Планират смяна на Спецов
Лъжа ли бяха отношенията на Трифонова със Събков

Институциите нехаеха и вдигаха рамене, е господ си прибра верисиите!!!
НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!
НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!
НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ!!!!
Причините за смърта са безпаричие и немотия, това е.