Мисията успешна: Юристите на ул. „Хан Аспарух” успяха да се отърват от пречещата им бреза (СНИМКИ)
22 Юли 2017, Събота, 17:45 ч.
Автор: Флагман.бгДървото бе тровено с бензин от неизвестен в продължение на година
Многогодишната бреза, която имаше нещастието да се озове пред гараж и да пречи на автомобилите на юрисконсулт фирма на бургаската ул. „Хан Аспарух”, е отсечена, видя репортер на Флагман.БГ.Дървото, което с години красеше иначе невзрачната улица, вече не пречи на никого, защото просто го няма.
Още от миналата година някои се опитваше да саботира неговия живот. Както Флагман.БГ писа още тогава, неизвестен изсипваше бензин в корените му с целта да го убие, за да може то да стане достатъчно опасно и да бъде отрязано от Общината. (ВИЖ ТУК) Изглежда тази мисия е била успешна и в момента от него е останал само спомен.
Проверка на Флагман.БГ в Гугъл Мапс показа, че преди 2 години – през 2015 г., когато сградата, където се помещава бюрото на юрисконсултската фирма, все още се е строяла, брезата е била напълно здрава. Короната на дървото е процъфтявала, защото корените му все още не са били прогнили от злоупотреби.
Само година по-късно (ВИЖ ТУК) дървото е останало без листа, някои от клоните му буквално са изпадали, а в основата му ясно се виждат поражения от петрола.
Днес от него е останал спомен, но за сметка на това гаражът на фирмата е използваем!
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ НА [email protected]или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
В категории:
Бургас
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон

Мислите ли, че нещо ще последва за нотариусът, който има там кантора?!
Всъщност там живее и бившият кмет, Йоан Костадинов. За него нищо не последва, въпреки, че много се говорише....
Кучетата си лаят, керванът си върви....
Мила родна картинка
Те всички са стажували при наследници на Сталин. Има дърво има проблем, няма дърво няма проблем. Така с пари всички проблеми се решават.
Откакто гушна 3ти мандат не е пипнал нищо по сериозно.
Комплексите са като гета и никой не плаща във общи фондове подръжка.
Чакат следващата криза за да станем още по голямо гето.
Общината се покриват не правят нищо по разкрасяването и корупцията.
Мръсни изроди с НИЩО трудно не се захващат няма държава няма град има едни използвачи и крадци!!
Кмете излез със някоя истинска тема като мъж какво се скри!!!
Града стана гето!!!!