Високо напрежение в Средец! Майката на Барсалата обвини кмета Жабов в корупция, той обмисля дали да я съди
Тодорка Георгиева обвини кмета във всички „смъртни грехове” – от корупция до: „прати мутри на сина ми чак до Троян да го заплашват”
Ключови думи:
общински съвет, сесия, напрежение, обвинения, корупция, ГЕРБ, Тодорка Георгиева, кмет, Иван Жабов, Пейо Георгиев, Барсалата, Флагман
05 Юли 2017, Сряда, 12:00 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътСамо преди 2 месеца отцепилата се от ГЕРБ съветничка опита да свали председателя на ОбС и да заеме мястото му
Изключително гореща бе днешната сесия на Общинския съвет в Средец. Страстите се нажежиха до червено в края на заседанието, когато отцепилата се от ГЕРБ Тодорка Георгиева използва последната точна „Питания”, не за да задава въпроси към администрацията, а за брутална атака срещу кмета Иван Жабов, която нищо чудно да я прати в съда.Най-възрастният общински съветник явно мина „ва банк”, след като не успя да заеме мястото на председателя на ОбС Динко Цъцаров и да бламира работата на колегите си. (ВИЖ ТУК)
Георгиева обвини кмета във всички „смъртни грехове” – от корупция до: „прати мутри на сина ми чак до Троян да го заплашват”. Тя обаче не успя да аргументира нито едно от обвиненията и в емоцията си се изпусна, че стои зад фирмата, която иска да закупи старата сграда на МБАЛ-Средец, за да построи хоспис.
Самият Иван Жабов стоически изтърпя, отказа да коментира нападките, но уточни пред репортер на Флагман.бг, че подобни твърдения трябва да се докажат, защото в противен случай подлежат на съдебна отговорност.
„Намирам подобни обвинения за несериозни и неоснователни. Подобни неща трябва първо да се докажат, защото иначе са клевети”, каза кметът на Средец.
Припомняме, че само преди два месеца представители на опозицията опитаха да свалят Цъцаров от поста, защото не се справял с работата си. Още тогава източници на Флагман.бг разкриха, че зад атаката стои синът на Георгиева – Пейо, по прякор Барсалата, който опитвал да смени най-доверения човек на кмета. Ако „вотът на недоверие” бе минал, именно майката на Барсалата щеше да заеме мястото на Цъцаров. (ВИЖ ТУК)
Това бе потвърдено пред Флагман.бг и от самия председател на ОбС.
„За мен това е лична вендета на Пейо Георгиев срещу ГЕРБ! Информацията ви е абсолютно вярна. Идеята му е неговата майка, като най-възрастния общински съветник да води сесиите до избирането на нов председател. С нейните гласове може да бламира всяко едно гласуване и така до безкрай“, каза тогава Цъцаров. (ЧЕТЕТЕ ОЩЕ ТУК)
В категории:
Средец
Giro d`Italia и по древните улици на Пловдив
До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика
Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта
Елизабет или Кралицата девственица с премиера в Бургас
Любима компания напуска пазара на домакинските електроуреди
Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа, откараха го в болница
За Giro d`Italia временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканските пътища
БАБХ: Над 1000 овце "изчезнаха" от ферми в Смолян и Чепеларе
Този шофьор отнесе глоба от 520 евро за спиране в аварийната лента на АМ Тракия
Чернобил докарал Ани Цолова до операция
Концерт-спектакълът „Бряг и безкрайност“ събира бургаски таланти на открита сцена в чест на Giro d’Italia на 7 май
Ето какви са промените в градския транспорт днес, 7 май

Музикален поздрав до кметя - https://www.youtube.com/watch?v=5qV45kIgkg0
Вашият наклон не са фактите ,а мангизите !
Преди години бяхте обективни , но от дъъъълго време сте просто трубадури на кмета!
Задминахте подпалката в-к" Средец "!
Аман от лакеи , беее !!!
Какво друго да очакваме от тях.
За нас - данъкоплатците, друго като не свършиха, поне сеира ще им гледаме.
С отвращение!
Ааа, да не забравим и другия герой -ДОМАТА!! Посещават ли гости, неговата КЪЩА ЗА ГОСТИ!? Или, този тарикат гепи 130 бона, и се мисли за недосегаем. Притеснявай се домат, възмездие ще има!! Ще връщаш кинтите. С тежки лихви!