Лондонски лекари шокирани! Докараха им кървящ мъж, а той се оказа атентаторът от Уестминстър (СНИМКИ)
21 Юни 2017, Сряда, 19:35 ч.
Лондонски лекари бяха тотално шокирани, след като приеха поредния си смъртноранен пациент. Докато се опитваха да го върнат от онзи свят, медиците ужасени разбраха,че става дума за Халид Масууд- мъжът, уби петима невинни с автомобил на моста Уестминстър през март тази година.
„Не си мислете,че е лесно. Това е ранен човек, на който трябва да помогнем. Обаче колко е трудно да направиш това за някой, взел живота на петима невинни!“, признава лекар от болницата „Свети Мери“ в Падингтън, цитиран от БиБиСи, цитирано от Пик.
Британската медия дошла в болницата просто, за да направи документален филм за работата на лекарите. Всичко вървяло по график до момента, в който в лечебното заведение нахлули куп полицаи, носещи мъж, потънал в кръв. Камерите веднага били изкарани в коридора.
„Няма как да снимате тук. Това е заподозрян за доста престъпления човек. Проявете разбиране“, казали униформените на журналистите.
Камерите били включени едва след като Масууд бил обявен за починал. На кадъра се вижда как лекар казва на полицаите: "Сложете тялото му в тази стая. Тук има само една врата, така че вашите хора спокойно могат да охраняват мъртвия".
От БиБиСи не са уведомили семейството на починалия атентатор за излъчването на филма. Само са замазали лицето на човека на кадрите.



В категории:
Животът
Минималната заплата в България расте, но хората остават на ръба на издръжката
Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати
Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи
Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда
Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс
Проф. Кантарджиев с тревожна новина: Заешка треска удари България
Германски експерт: Изходът от войната в Украйна ще определи съдбата на Европа
Лондон изпрати изтребители F-35 в Кипър
Петролната блокада: Куба въвежда извънредни мерки
На НСИ ли да вярвам или на очите си, като сиренето от 9 евро стана 12?
Какви са реалните доходи на домакинствата в Европа
Човека-паяк обяви награда от $100 000 за следа към изчезналите с Ивайло Калушев
