×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Експеритизите показаха: Виновен за тежката катастрофа край „Джъмбо” е шофьорът на „Голфа”


Експеритизите показаха: Виновен за тежката катастрофа край „Джъмбо” е шофьорът на „Голфа”
40-годишният Н.М. до последно отричаше пред репортер на Флагман.бг да е виновен за ПТП-то
07 Април 2017, Петък, 04:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: архив Флагман.БГ

Причина за инцидента е несъобразена с интензивността на пътния поток скорост


Бургаската полиция потвърди, че виновен за тежкото ПТП, при което загина 81-годишната Йова, а други трима – 56-годишната дъщеря на загиналата – Р.Б., синът й – 28-годишният С.Б и водачът на третия автомобил – 36-годишният Х.Н, бяха ранени, е водачът на „Фолксваген Голф-а”, който Флагман.бг вчера засне на мястото на катастрофата – 40-годишният Н.М

Според проведените от МВР експертизи на мястото на инцидента Н.М. карал с несъобръзена скорост, когато автомобилът, управляван от Р.Б. предприел изпреварване на движещото се пред него „Мицубиши”. Заради високата скорост той не могъл да намали скоростта си достатъчно бързо, избягвайки удара с джипа на 56-годишната бургазлийка, и се забил в задната част на изпреварващото возило. (Подробности ТУК)

Флагман.бг припомня, че до последно водачът на „Голфа” твърдеше, че е бил засечен на пътя и не е виновен за катастрофата, отнела човешки живот. Той обаче изглежда е пропуснал да съобщи скоростта, с която се е движел.

В категории: Крими , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
61
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
61
Коментара по темата
61.
Бояна
15.04.2017 20:34:50
4
2
Колата е Голф R 300коня,струва около 100 хиляди лева.Човека който е кара не е случаен.
Да ви припомня , в България за милиони няма закони.
60.
до 59
09.04.2017 14:55:30
1
8
да не говорим, че без изрично разрешение на прокурора, наблюдаващ делото, никой от полицията няма право да изнася каквито и да е факти....но сегашната
"журналистика" е такава...само си измислят "новините" без да носят никаква отговорност за това....важното е да се "кликва"
59.
Честно ли
07.04.2017 17:26:50
9
12
Флагмани, вие сте за съд. Експертиза не излиза толкова бързо, лъжци долни. За философите: бабката ако беше с колан и дъщеря и не бързаше, както е писано в предишна статия щеше да е жива. Не съдете прибързано.
58.
до 31
07.04.2017 16:08:32
1
5
ми ако на теб ти се ебе мамата още ли ще се правиш на интересен на пътя
57.
55
07.04.2017 15:56:37
1
4
Зависи от наклона на пътя, ако е нагорнище, ако е надолнище.. каква е масата на автомобила и също гумите.
56.
Шофиори в бургас
07.04.2017 15:55:12
7
7
Лошата преценка на водача с голфа е доволеа до този инцедент, който за съжаление завършил трагично, с жертва.
Да понесе цялата строгост на закона.
Ако беше карал с ограничението, дори и да се беше случил инцедент, можеше да се размине..
Лош късмет е, че все пак жената е била пред умирачка и той я е довършил, но пак ВИНОВНИЯ е ВИНОВЕН!
55.
52,53
07.04.2017 14:34:34
5
5
Ами ако е сняг колко е ?
и като отговориш,да не забравиш да си цъкнеш един лайк.........смотаняк
54.
NO COMENT
07.04.2017 14:23:31
8
0
"времето за реакция е над половин километър...."
53.
до 50
07.04.2017 14:23:16
5
21
При движение от 200 км/ч колата изминава 56м/сек.
От 200 до 100 имаш минимум 8 секунди спирачен път
от 100 до 0 имаш още 3секунди
ПРИ СУХ ПЪТ
Времето за реакция ако не си разсеян и очакваш някой да ти изкочи е 0.5 секунди
Ако не очакваш е 1 секунда.
Ако си разсеян е 2 секунди.
Ако пътят е мокър, спирачният ти път на 200км/ч е над километър, тъпако
52.
до 50
07.04.2017 14:13:55
4
6
Всъщност при мокър път и времето за реакция е над половин километър за 100км/ч и над километър спирачен път при 200км/ч, умнико
51.
Само да попитам
07.04.2017 14:09:48
1
9
Не станаха ли напоследък прекалено много подобни катастрофи с жертви в Бургас. Контролът не е на нужното ниво и интензитет. Липсват и гражданските организации, които да сигнализират, съдействат и наблюдават работата и не/извършените проверки.
50.
do 48
07.04.2017 13:32:24
9
8
Това да не ти е влак ве Леееек
"При 200км/ч спирачният път е над половин километър за добра кола"
Ако така спират "добрите" коли ,не ми
се мисли за "лошите"


п.п. Абе верно големи капацитети имало тука....току виж измислят някой нов физичен закон
49.
W
07.04.2017 13:29:48
6
2
АААААААААААААААААААААХАХАХАХАХАХХААХАХХАХААХХАХААХХААХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА СМОТАНЯКА С ГОЛФАААААААААААААА. УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУМРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
48.
do 33
07.04.2017 13:16:13
5
11
Станалото станало, виновните (надявам се) ще си понесат заслуженото, особено, ако се е карало с бясна скорост, а то очевадно е така.
Всички имайте предвид, че аварийното спиране с над 150км/ч, да не говорим за 200км/ч е много тромаво и бавно.
При 200км/ч спирачният път е над половин километър за добра кола.
При 300км/ч спирачният път е над километър.
Болид от формула 1 спира от 200 до 0 за 3 секунди. Вашите таралясници са неуправляеми на такива скорости.
Да си знаете
47.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 13:12:06
1
2
до 41.На мен в какво ми минава и какво си мисля е без значение,за жалост в случая има убит човек и нещата ще се решават в съда на фактическа обосновка.а не на база каво мислим и допускаме ние с теб
46.
Ганьо Балкански
07.04.2017 13:10:25
0
3
Това пристрояване от лента в др.пише в правилника как става.Но такива с несъобразена скорост просто няма прошка даже по сурови наказания.Идеотско е това война по пътищата.Пияни неправоспособен и способни но с купени книжки.
..Това е резултата за жалост
45.
leka rabota!
07.04.2017 13:06:40
0
0
:)
44.
ba4kator
07.04.2017 13:03:22
0
0
Mi nikav , ba4kam si
43.
WTF ba4katore
07.04.2017 13:00:04
0
0
kav e toz sapam
42.
ba4kator
07.04.2017 12:56:54
8
6
Навсякъде е нормално като си пуснеш мигача, задния да ти направи път да се престроиш. Само тук като се включиш в движението , и на 300 метра зад теб има някой, се почва едно махане и викане ..
41.
до ВОДОПРОВОДЧИКА 39
07.04.2017 12:44:41
9
4
А, на теб минавало ли ти е през ума ,че буса може да тръгнал да изпреварва карайки с 50км/ч?
40.
Честно ли
07.04.2017 12:37:41
7
18
Флагман, спрете да манипулирате, невежи такива. Познавам Неделчо, не изкарвайте човека виновен. Напишете как се държеше шофьорката на буса. Най-големия проблем и беше да не и вземат личната карта, че ще трябва да взима пенсията на майка си. Ама така е в тази държава, ако си упял, работещ и с хубава кола по призумция си виновен. И да и вземат книжката на тая, не да се звери на полицаите. Хората си вършат работата.
39.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 12:35:20
3
4
до медия POWER!!! Защо пропускаш в рaзсъжденията си факта,че голфът се блъска в кола, която също се движи, а не е спряла.За целта в съда се назначават автотехнически експертизи и те изчисляват на база много фактори-скорост в момента на сблъсъка .6
38.
Шафиори Бургас
07.04.2017 12:23:35
3
6
Този е наш човек,ще му съберем пари за делото,жалко само за голфа.Сега трябва да кара някоя умряла Алфа ама карай.
37.
медия POWER!!!
07.04.2017 12:17:35
3
3
Поздрав за 95% от "водачките"

https://www.youtube.com/watch?v=IcCY8OAgncw
36.
Офф
07.04.2017 12:13:34
7
14
Съгласен съм, че голфа се е движил бързо, но виновен е микробуса, защото е сякал пътя. Винаги този в лявата лента е с предимство. Докато има такова правораздаване, ще има и саморазправа.
35.
че ибах въ и флегмана
07.04.2017 12:11:09
5
8
Кви сте вие че да ви казва на вас кво е станало ,мършляци
34.
до 10 много си тъп
07.04.2017 12:08:38
5
3
Тоя микрубус да няма радар на огледалата
33.
медия POWER!!!
07.04.2017 12:08:28
7
18
Статиите свързани с инцидента показват нагледно как се манипулират масите от медиите!
От самото начало водачът на голфа беше посочен като виновник!
Първо сякъл пътя,сега бил летял....
цитират се(от флагман-троловете) цифри 200 км/ч ?!
Защо не погледните САМИ фактите?
От единствената снимка на голфа,се вижда:липса на предна броня и фарове ,паднал радиатор и отворен на горе капак!..ако е карал със 180-200 км/ч двигателят щеше да е до задната седалка!
32.
100%
07.04.2017 12:02:13
9
6
Тоя с голфа е някой неграмотен турчин от айтоския балкан
31.
777
07.04.2017 11:36:07
6
4
Аз си карам по тоя път с 90 в лявата лента колкото е допустимата скорост. Не правя път на никой защото не трябва. Ако има някой нагъл с 200 намалям отбиваме и му ебавам мамата
30.
UBITACI
07.04.2017 11:33:33
5
7
Тоя калмук от "шофери бургъз" ли е?
29.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 11:33:02
1
12
до 25.няма никакво АМИ ЕСТЕСТВЕНО , ЧЕ ЩЕ ИМ ПРИСВЯТКВАМ,БИБИТКАМ и Т.Н. ДА СЕ МАхАТ ОТ ПЪТЯ ВЕ !направо взимаш директен пример от шофьора на голфа ,ти да не си няква шматка там,той ще е immortal ,а ти не,даваш газ до дупка volume-то на max и минаваш в следващия level.И там чуваш глас: Петър-свети Петър.
28.
@@@@@
07.04.2017 11:32:15
6
9
Не стана ясно единствено, кога са го "засекли" този Golf? Когато е набирал скорост за да излети или непосредствено преди кацането? Щото, като гледам от предницата му какво е останало няма много варианти освен двата по-горе.
27.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 11:16:02
5
4
специално до 15.няма смисъл да пиша повече каквото и да било,вижда се,че просто толкова им е умствения капацитет на някой хора, Просто се моли ,някой път,когато ТИ "се оглеждаш повече и внимаваш"да не ти се наложи да решаваш за части от секундата : бах мааму,аз си карам тука с 90,ама тоя идва отгоре ми,обаче много бързо идва ,аз сега колко да увелича скоростта за да го избегна,ама то повече не мога по закон......и секундите изтекоха. И ТИ СЕ СЛУЧВА СЛУЧКАТА
26.
Бля бля
07.04.2017 11:14:00
1
15
До Фичето

Споко мутра. Ясно, че си батка от М.Рудник и караш Гоуф или пък тунингована тройка. Ясно, че си най- бързата батка, но не си безсмъртен. Добре е да си го припомняш от време на време.
25.
fticheto do 6
07.04.2017 11:09:21
30
14
Ей педерас , вчера си карам по магистралата със 140 км/ч /нали толкова е ограничението майка ти да еба/ в лява лента , и някаф педал с Форд Ка , решава че като съм на 300 метра зад него , трябва да тръгне да изпреварва с 95 км/ч колата , която се движи пред него с 90 км/ч ! И КВО ПРАЙМ В ТАКАВА СИТУАЦИЯ БЕ ПЕДЕРАС, ДА СИ УБИВАМ ИНЕРЦИЯТА ЗАРАДИ НЯКВИ ТЪПАЦИ, НА КОИТОП МЯСТОТО ИМ Е ПО ВТОРОСТЕПЕННИЯ ПЪТ ?!?! ТАкА ЛИ БЕ ПЕДЕРАС ? АМИ ЕСТЕСТВЕНО , ЧЕ ЩЕ ИМ ПРИСВЯТКВАМ,БИБИТКАМ и Т.Н. ДА СЕ МАхАТ ОТ ПЪТЯ ВЕ !
24.
до четете
07.04.2017 11:06:48
3
10
Водачът на микробуса е нарушил и двата члена.Водачът на лекия автомобил също има вина,защото се е движел с несъобразена скорост.Всичко друго е ала-бала.
23.
Az
07.04.2017 11:06:07
6
11
До 20
Мислиш ли, че ако селския рейсър беше карал с 90 щеше да стане катастрофа?
22.
четете закона
07.04.2017 11:00:28
2
8
Препратки от статии Препратки от практики Препратки от процедури Бележки
Чл. 42. (1) Водач, който ще предприеме изпреварване, е длъжен:
1. преди да подаде сигнал, да се убеди, че не го изпреварва друго пътно превозно средство и че движещото се след него пътно превозно средство или това, което ще изпреварва, не е подало сигнал за изменение на посоката си на движение наляво;
2. след като е подал сигнал, да се убеди, че има видимост, свободен път на разстояние, достатъчно за изпреварване, и че може да заеме място в пътната лента пред изпреварваното пътно превозно средство, без да го принуждава да намалява скоростта или да изменя посоката на движение
21.
четете закона
07.04.2017 10:57:11
2
8
Препратки от статии Препратки от практики Препратки от процедури Бележки
Чл. 25. (1) (Доп. - ДВ, бр. 101 от 2016 г., в сила от 21.01.2017 г.) Водач на пътно превозно средство, който ще предприеме каквато и да е маневра, като например да заобиколи пътно превозно средство, да излезе от реда на паркираните превозни средства или да влезе между тях, да се отклони надясно или наляво по платното за движение, в частност за да премине в друга пътна лента, да завие надясно или наляво за навлизане по друг път или в крайпътен имот, преди да започне маневрата, трябва да се убеди, че няма да създаде опасност за участниците в движението, които се движат след него, преди него или минават покрай него, и да извърши маневрата, като се съобразява с тяхното положение, посока и скорост на движение.
20.
Физика
07.04.2017 10:50:59
9
13
Жените въобще не се съобразяват с нищо, когато са зад волана.
Не е нужно да караш с 150-200 км за да изхвърлиш след сблъсък някой от пътя, нзнм някой блъснал ли се е с 80-90км, енергията се предава на предната кола и усещането е като на 200 двойно посече, малко физика.
19.
аз
07.04.2017 10:50:55
5
16
до 10
Коко, научи се да караш, докато все още си жив и здрав. Само луд или малоумен ще кара с повече от 100-110 км/ч на двулентов, натоварен път. Женичката може и да е погледнала в огледалото, но говнара с Гоуфа е карал, като луд. Такава катастрофа моето момче не става с 80- 90 км/ч. Осъзнайте се хлапета, когато застанете зад волана давайте си сметка,че отговаряте за собствения си и на останалите на пътя живот. На пътя не е като в бързи и яростни, проумейте го и пазете здравето си. У дома ви чакат майки, бащи, жени, деца, не ги карайте да страдат.
18.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 10:44:01
5
13
10,пиле шарено,лявата лента е именно за да изпреварваш,а не да си караш там постоянно със скорост много над позволената в закона.После такива като теб и онзи карнобатския на който пък автобуса му се пречкал,ги дават по новините как мигат на парцали в съда
17.
ne do 12 a do 11
07.04.2017 10:38:32
2
0
ne do 12 a do 11 ot 15
16.
до 12
07.04.2017 10:36:36
1
11
Пич, пробвай да караш със 150 и всеки ще ти "изкача".
15.
до 12 аз законът го знам
07.04.2017 10:36:24
3
11
тъпа е майкати и не казвам че водачът на голфа не е виновен просто казвам че ако тая госпожа се беше оглеждала повече и внимаваше това нямаше да се случи
14.
Айтос
07.04.2017 10:31:15
6
7
Тафчо пикото
13.
Иво
07.04.2017 10:31:13
3
7
Ае ей Коко Моко.. чети ЗДП. Тоя кавал кво общо има с линейка и пожарна (специален режим на движение със звукова и светлинна сигнализация)? По принцип само да ти кажа тях също ги пропускаш КОГАТО МОЖЕШ! Те са длъжни да се съобразяват с пътната обстановка, както тоя кавал с голфчето. Като не знае кой е с предимство, сега за убийство ще вземе една хубава присъда. Да си беше прочел закона, а не да убива хора с несъобразена скорост И БЕЗ ПРЕДИМСТВО!
12.
До 6
07.04.2017 10:28:37
0
15
Няма да коментира ситуацията, която си описал, но ще ти кажа как е по закон. Всички действия на водач на МПС, които предизвикват промяна на скоростта или посоката на движение на друго МПС, което се движи с предимство е нарушение на правилата. Също така мигача не ти дава предимство да изкачаш вляво или вдясно, а изчакваш да мине МПС-то, което се движи в тази лента. Говоря по-принцип и с уговорката, че са спазени ограниченията.
11.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 10:27:56
4
5
8,ти тъп ли си или да,голфът се е движил със скорост много над ограничението от 90 км,което е в тази отсечка и вследствие на това става цялата случка. закон за движение по пътищата
Раздел IV.
Скорост и дистанция. Намаляване на скоростта

Чл. 20. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Водачите са длъжни да контролират непрекъснато пътните превозни средства, които управляват.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Водачите на пътни превозни средства са длъжни при избиране скоростта на движението да се съобразяват с атмосферните условия, с релефа на местността, със състоянието на пътя и на превозното средство, с превозвания товар, с характера и интензивността на движението, с конкретните условия на видимост, за да бъдат в състояние да спрат пред всяко предвидимо препятствие. Водачите са длъжни да намалят скоростта и в случай на необходимост да спрат, когато възникне опасност за движението.


Чл. 21. (1) (Изм. и доп. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., изм. - ДВ, бр. 54 от 2010 г., изм. и доп. - ДВ, бр. 47 от 2012 г.) При избиране скоростта на движение на водача на пътно превозно средство е забранено да превишава следните стойности на скоростта в km/h:



Пътно Населено Извън Автома- Скоростен път
превозно място населено гистрала
средство от: място
Категория А 50 80 100 90
Категория В 50 90 140 120
Категории С, D 50 80 100 90
Категории В+Е,
С+Е, D+Е 50 70 100 90
Категории Т 50 50 - -
Категория М 45 45 - -
Самоходни
машини 40 40 - -
10.
коко
07.04.2017 10:16:16
20
19
Според мене виновен е единствено микробуса.Никой няма право да те засича щом изпреварваш.Ами ако в случая беше някоя линейка пожарна или някоя депутатска кола пак ли микробуса нямаше да е виновен?
9.
ViP
07.04.2017 10:14:53
11
9
Поредният измислен бургаски "мафиот" със "скъпа" кола...аматьор.
8.
Ами тъка
07.04.2017 10:14:13
4
17
като се изпреварва се гледа в огледалста и дали лентата е свободна не да семете пътя на хората и да си бъркате в носът оглеждайте се малко бе хора заради таки заспалщини стават катастрофи но и водачът на голфа е трябвало да намали
7.
Ahmak
07.04.2017 10:10:25
0
24
Проблема при нас е , че половината се мислите за недосегаеми , а другата половина не знаят закона за движение . От месец в градъ е мазало , всички бързате , автобуси минават на червено , говорите по телефоните , НЯМА КАКВО ДА СТАНЕ !
6.
браво добро утро,открихме топлата вода
07.04.2017 10:03:56
8
22
че винаги ЗАДНИЯ ПАЗИ ПРЕДНИЯ и задния носи вината за евентуален инцидент. Аз давам мигач, че ще се престроя наляво и в огледалото за обратно виждане гледам как някой от 400-500 метра вместо да намали, натиска газта да ме изпревари. Аз не мога да гледам едновременно напред и назад. Гледането назад не може да става постоянно. Затова в Европа пък и САЩ са приели правилото, че ЗАДНИЯ ПАЗИ ПРЕДНИЯ. У нас не само, че не се спазва това правило, ами постоянно стават скандали заради така нареченото засичане. Засичане има само тогава, когато при смяна на движението ти го правиш на такова разстояние, на което задния няма възможност да реагира. Но у нас някои считат, че на разстояния от 0.5 км никой не трябва да им се пречи за да могат да надуват.
5.
До №3
07.04.2017 10:03:48
2
38
Моля се такъв като тебе да не ме срещне! Дясностоящ в еднопосочно движение!!??
4.
az
07.04.2017 10:01:24
3
14
има двама виновни в случая но винаги единият е по виновен
3.
faktolog
07.04.2017 09:59:41
38
6
Дясностоящият е с предимство, независимо , че си се засилил бясно и отдалече да го изпреварваш. ДЯСНОСТОЯЩИЯТ Е С ПРЕДИМСТВО ПО ЗАКОН !!!
2.
123123123
07.04.2017 09:44:20
9
37
Естествено, че движещият се с несъобразена скорост е виновен.
Щом се е надънил с такава скорост смятайте че е карал над 200км/ч.
Пробвайте да карате на тази отсечка с 200 и вижте колко пъти ще ви засекат.
Гарантирам ви, че поне 10 пъти ще ви засекат, като поне веднъж ще катастрофирате.
Това е напълно обяснимо- преценката на престрояващият се водач е , че колата зад него се движи със 100 и предприема маневрата.
Колата зад него обаче се движи с 200 и той се приближава двойно по-бързо от преценката.
Така става и ПТП-то. Няма нищо необяснимо и никой друг виновен, освен каращият с несъобразена скорост (според мен)
1.
Копърка
07.04.2017 09:34:31
6
8
Тоя Кавал сега в ареста ако не си плати рушвета
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста В социалните мрежи вече текат провокативни призиви за организиране на почитателите му Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! На въпроса дали ще свидетелства срещу кмета на Варна Благомир Коцев отговори с „без коментар“ Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Сезонът в курорта започва натоварено  Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори