×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

За мъжката любов към дупетата


15 Февруари 2017, Сряда, 22:26 ч.

Вижте защо мъжете толкова много мечтаят и се борят, за да им пусне половинката отзад


Съществуват много митове има около аналния секс. Болката, страхът от предаване на полови болести и какви ли още не страшни мисли се въртят в главите на дамите.

Защо мъжете толкова много мечтаят и се борят, за да им пусне половинката отзад? Ето и отговорите, които дават господата:

Защото дава усещане за власт

Може би ти звучи прекалено странно, но фактите говорят – мъжете твърдят, че когато проникват анално в приятелките си, те се чувстват силни. Самата идея, че са достигнали до така пазената зона им дава чувство за власт и контрол, а подсъзнателно се гордеят с това, че са допуснати до там.

Защото жените им се доверяват

Това, че им пускаме анален секс, ги кара не само да се радват заради удоволствието, което ще изпитат, но и защото са наясно, че им имаме доверие. То е като да споделиш тайна, казват господата.

Защото е нещо ново

Да, вагиналният секс е нещо прекрасно, но в един определен момент просто става… обикновен. Ето защо аналният секс е нещо като експеримент, една закачка и свежест в леглото.

Защото си падат по дупетата

Междувременно една от основните причини мъжете да обичат аналния секс е, защото като цяло са фенове на женските сочни и стегнати дупета. А ако могат не само да ги пляскат и целуват, пък и да проникват в тях… ще са най-щастливите хора на света.

Защото усещането е по-хубаво

Няма значение колко много упражнения за стягане на вагината за мощен оргазъм правят жените, няма шанс вагиналният им отвор да е по-тесен от ануса.

В категории: Животът


3
Коментара
Флагман.БГ Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже 17/06/2025, Вторник 21:10 2
Парите не са всичко
Парите не са всичко 17/06/2025, Вторник 20:48 0
Владимир Путин ще посрещне...
Владимир Путин ще посрещне... 17/06/2025, Вторник 20:21 3
Жестока трагедия в Китай
Жестока трагедия в Китай 17/06/2025, Вторник 20:00 0
"Левски" ще играе с израелци
"Левски" ще играе с израелци 17/06/2025, Вторник 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Критиците му се скриха Критиците му се скриха 17/06/2025, Вторник 18:33 1
3
Коментара по темата
3.
Баии уиии
16.02.2017 11:28:18
1
1
Ние с Касбова нямаме такива проблеми
2.
*********
16.02.2017 03:33:51
4
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
1.
бай Х
15.02.2017 21:58:27
4
15
Извода е - станете педали, и винаги ще получавате анален секс щом ви е толкова го;ям мерака
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Не е възпитателно да разрушиш нещо, създадено с много усилия, смъмри го Васил Димитров с отворено писмо до медиите  След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност Има достатъчно свидетели и записи от камери, доказващи вината на злодея за загубата на прекрасната жена Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Уговорени са проверки с Добруджа, Черно море, Ботев (Пловдив), Локомотив (ГО), Ямбол 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор Магистратите отчитали разкаянието и съжалението на обвиняемия Липсва ли ви като шоумен Липсва ли ви като шоумен Той е фигура с много силна енергия, казва Боби Борисов Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Системното неглижиране на летище Бургас ли доведе до смяната на досегашния оперативен ръковиодител на двата аеропорта  BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас Арена Бургас ще бъде арена с истински бойни емоции на 8 ноември Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Предложението е да се именува кв. "Тракия" - в чест на наследниците на хилядите тракийски бежанци, дошли в Бургас преди век Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Посетителите ще имат възможност да опитат домашно приготвени изкушения от смокини – от сладка, десерти и сиропи, до прочутата смокинова ракия Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Пътуващите да се заредят с търпение
Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници От Русия считат, че са нанесли голям удар От Русия считат, че са нанесли голям удар Кремъл се хвали Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Министърът на транспорта разкри, че са минали по безопасен маршрут през Египет, но отказа да даде подробности, за да не бъде застрашен животът им
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори